Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

W hella 3 jest alu nie plastik :P Polecam ta strone, zarniki Nextgen maja super :) Jak te soczewki sa nowki i z oprawkami zarnika to niech kumpel bierze jak chce nowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko kumpel chce nowe i weź mu tłumacz jak kozie przez łańcuch. Czy oferta z tego linku jest ok?:

https://hidretrofit.pl/sklep/hella-gen-3-bi-xenon/

Tylko nie wiem jak jest z odbłyśnikami. W Q7 są alu a tu raczej plastik. Ponoć alu lepiej odprowadza temp i odbłyśnik się tak szybko nie wypala.

Na chwile obecna mam 3 komplety hella 3 z pierścieniami za 160zl komplet

powiem ci tak w hidretrofit to tez nie są nowe. Bo niby skąd? Producenci nie sprzedają osobno soczewek. Chyba ze ma się jakieś super dojście. Jeżeli chcesz to powiem Ci ze są nowe i jak mi udowodnisz ze nie skoro są igły?

A skąd wziąć naprawdę nowe soczewki nie używane? Chyba jest tylko jeden sposób. Kupić nową lampe np a6 c7 w aso i wyciągnąć soczewkę. No bo jak inaczej? Ja mam najczęściej z lamp uszkodzonych z młodych roczników i to z lampami drl dzięki czemu soczewki nie są wypalone przez jazdę w dzień na światłach mijania.

no i cena prawie połowę niższa niż na hidretrofit. A praktycznie to samo w idealnym stanie.

I pozatym tam nie jest napisane że są nowe. Chyba ze ja jestem ślepy. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie miałem pojęcia jak wygląda sytuacja. Ty widzę się znasz. Czy soczewki od Ciebie będą w bdb stanie? Szkła nie porysowane a odbłyśniki nie wypalone w żadnym widocznym stopniu?

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie miałem pojęcia jak wygląda sytuacja. Ty widzę się znasz. Czy soczewki od Ciebie będą w bdb stanie? Szkła nie porysowane a odbłyśniki nie wypalone w żadnym widocznym stopniu?

Ja tylko soczewki w stanie bdb sprzedaje. :)

Wszyscy do tej pory zadowoleni.

Poszukaj sobie tego typu ale żeby miały kolo 80 led minimum i będzie igła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz szukać w nowych byle nie te 5050 bo one są kiepskie chyba ze zapłacisz więcej za żarówkę to może będą dobrej jakości. Ogólnie te co ja spotkałem to kiepsko świeciły na dodać 5050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz od bidzio, będziesz zadowolony ;) Brałem od niego soczewki z B8 bodajże.

Polecam się : )

Na chwile obecna posiadam 2 ładne komplety z b8 oraz jeden komplecik hella 3. Ale naprawdę wręcz idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik z rozklejeniem lamp polift ori valeo. Widac ze nie była rozklejana ale nawet po podgrzewaniu opalarka to nawet nie drgnie klosz. Predzej sie stopi. Sklejona jest taka jakby guma. Pod wplywem temp nic z nia sie nie dzieje. Spotkal sie ktos z czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy którzy rozklejali lampy valeo. Ze tak to ujme Ameryki nie odkryles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poleccie komplet d4s na zapas ? Teraz mam philipsy ale kupił bym tańsze na zapas w razie w jak to mówią. Ostatnio ktoś polecał komplet do 100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tylko dopiero teraz zauważyłem problem o którym pisałem 3 strony wcześniej niby kabel na którym pojawia się plus po mrugnięcia mam uciąć i dać do masy. Ale plus + masa = zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co polecicie mi za zarowke pod Drl zamiast zwyklej h7?

Modol od DRL mam taki ze daje mi 30% mocy zarowki.

Ale drazni mnie strasznie te zolte swiatlo,wolalbym cos z ledow ale nie wiem czy w ogole to zagada.

Doradzcie cos,jak wy macie podpiete drl????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozklejeniem lamp, siedziały w piekarniku 30min przy 100 ale klosz ani drgnie, klejone czarnym dość kruchym klejem.

jak Valeo lampy polift to to Ci nic nie da ze je w piekarniku nagrzejesz. Duzo roboty jest ale da sie je rozkleic. Tak samo mialem problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał to mam kolejne projektory hella 3 oraz z b8 lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...