Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie robie usa :wink: chyba z osłona ładniej co ?

Opublikowano

też tak mi sie wydaje:whistling: kolega ma US bez tych oprawek i od razu widać że czegoś tam brakuje

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

ale jak kierunek mryga to efekt fajny:decayed:

Opublikowano
  • Autor

w ori usa zarówka kierunku jest odkryta,

Opublikowano

panyy czemu w bixie, długie mi sie włączają(przesłona opada) ale juz sie nie wyłanczaja?

wyłącza sie dopiero gdy wyjme kluczyk ze stacyjnki

Opublikowano
panyy czemu w bixie, długie mi sie włączają(przesłona opada) ale juz sie nie wyłanczaja?

wyłącza sie dopiero gdy wyjme kluczyk ze stacyjnki

jakie auto? jakie zastosowane soczewki? co masz na drogowych (żarówka czy led na dzienne)?

Opublikowano

A4 98r, przeszłem z bosza z halogenami na bixa, na drogowych mam zarówke led, ale nie podłączona jeszcze, soczewki hella intemo.

Opublikowano
A4 98r, przeszłem z bosza z halogenami na bixa, na drogowych mam zarówke led, ale nie podłączona jeszcze, soczewki hella intemo.

Wyciągnij przekaznik od halogenów taki różowy.

Opublikowano

nie pomogło, dalej nie działają, kur...

bez kluczyka w stacyjce jak pstrykam dlugimi normalnie działają(słusze jak przesłona dziłają w jedna i druga strone), a jak zapodam prąd czy to postowówke czy mijania, przesłona opadnie ale już nie wróci, dopiero jak odetne prąd.

Opublikowano

To ja niewiem co ty tam masz narobione

Opublikowano

bidzio Ty też masz przesłone na zasadzie + i -, czy u Ciebie było na zasadzie P&P znaczy podłączyłeś plus mase z długich pod przesłone i już działało?

wszystkie masy w lampie tzn, od postoju, mijania, przesłon masz zlutowane w jedną?

Opublikowano
bidzio Ty też masz przesłone na zasadzie + i -, czy u Ciebie było na zasadzie P&P znaczy podłączyłeś plus mase z długich pod przesłone i już działało?

wszystkie masy w lampie tzn, od postoju, mijania, przesłon masz zlutowane w jedną?

Podłączyłem się pod zarowke długich i chodzi.

Opublikowano

Chcialbym wyrezać w swoich lampakch bixy.Panowie posiadam soczewki w igla stanie od Passata B6,tylko nie wiem czy nie beda za duże.Moze ma ktos z was jakies zdjecie ori soczewki pod H7 z wymiarami??Z góry dzięki.

Opublikowano
Chcialbym wyrezać w swoich lampakch bixy.Panowie posiadam soczewki w igla stanie od Passata B6,tylko nie wiem czy nie beda za duże.Moze ma ktos z was jakies zdjecie ori soczewki pod H7 z wymiarami??Z góry dzięki.

Te od B6 mają strasznie niepraktycznie umiejscowiony elektro magnes, więc ja bym odpuścił temat. Sprzedaj je i kup jakieś nowe soczewki z 2012r. :wink:

Opublikowano

Czułem że się odezweisz w sprawie bixow :decayed:Zastosuje sie do Twojej rady,ale z czego szukac??A6 C7,E90 czy z czegos innego.

Opublikowano

A6 c7, bmw f10, e60 to wszystko ta sama soczewka

Opublikowano

Dokładnie! :wink:

Opublikowano

A czy hella gen 3 jest duzo gorsza od intemo?

A moze ma ktos do sprzedania hella intemo?

Opublikowano

A może ktoś chce kupić sterownik samopoziomowania do b5?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jakich soczewek użyć żeby uzyskać bi-xenon ? widziałem na ebay soczewki bi-xenonowe ale nie wiem czy są warte szczała... a tak w ogóle da się ogarnąć to samemu czy jest to niewykonalne ? ...

Opublikowano

Wszystko jest w tu napisane, jakie soczewki, ja uzylem hella gen3 i jest spoko. A jesli masz zdolnosci ala "adam slodowy" to spokojnie dasz rade.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.