Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

też tak mi sie wydaje:whistling: kolega ma US bez tych oprawek i od razu widać że czegoś tam brakuje

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

ale jak kierunek mryga to efekt fajny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panyy czemu w bixie, długie mi sie włączają(przesłona opada) ale juz sie nie wyłanczaja?

wyłącza sie dopiero gdy wyjme kluczyk ze stacyjnki

jakie auto? jakie zastosowane soczewki? co masz na drogowych (żarówka czy led na dzienne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 98r, przeszłem z bosza z halogenami na bixa, na drogowych mam zarówke led, ale nie podłączona jeszcze, soczewki hella intemo.

Wyciągnij przekaznik od halogenów taki różowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomogło, dalej nie działają, kur...

bez kluczyka w stacyjce jak pstrykam dlugimi normalnie działają(słusze jak przesłona dziłają w jedna i druga strone), a jak zapodam prąd czy to postowówke czy mijania, przesłona opadnie ale już nie wróci, dopiero jak odetne prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio Ty też masz przesłone na zasadzie + i -, czy u Ciebie było na zasadzie P&P znaczy podłączyłeś plus mase z długich pod przesłone i już działało?

wszystkie masy w lampie tzn, od postoju, mijania, przesłon masz zlutowane w jedną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio Ty też masz przesłone na zasadzie + i -, czy u Ciebie było na zasadzie P&P znaczy podłączyłeś plus mase z długich pod przesłone i już działało?

wszystkie masy w lampie tzn, od postoju, mijania, przesłon masz zlutowane w jedną?

Podłączyłem się pod zarowke długich i chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wyrezać w swoich lampakch bixy.Panowie posiadam soczewki w igla stanie od Passata B6,tylko nie wiem czy nie beda za duże.Moze ma ktos z was jakies zdjecie ori soczewki pod H7 z wymiarami??Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wyrezać w swoich lampakch bixy.Panowie posiadam soczewki w igla stanie od Passata B6,tylko nie wiem czy nie beda za duże.Moze ma ktos z was jakies zdjecie ori soczewki pod H7 z wymiarami??Z góry dzięki.

Te od B6 mają strasznie niepraktycznie umiejscowiony elektro magnes, więc ja bym odpuścił temat. Sprzedaj je i kup jakieś nowe soczewki z 2012r. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem że się odezweisz w sprawie bixow :decayed:Zastosuje sie do Twojej rady,ale z czego szukac??A6 C7,E90 czy z czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy hella gen 3 jest duzo gorsza od intemo?

A moze ma ktos do sprzedania hella intemo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich soczewek użyć żeby uzyskać bi-xenon ? widziałem na ebay soczewki bi-xenonowe ale nie wiem czy są warte szczała... a tak w ogóle da się ogarnąć to samemu czy jest to niewykonalne ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w tu napisane, jakie soczewki, ja uzylem hella gen3 i jest spoko. A jesli masz zdolnosci ala "adam slodowy" to spokojnie dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...