Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam soczewki z Bmw e60 po lifcie. Już w trzecim aucie mam takie zamontowane i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem w rękach tej od c6 ale ta od b8 bez cięcia tylu lampy ledwo sie mieści, o regulacji można prawie zapomnieć bo jak już sie ją wsadzi to nie ma miejsca na ruch chyba że sie wykombinuje i zamontuje sie je bliżej szkła niż normalną soczewke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze u siebie cos wykombinowac bo seryjny xenon slabo swieci jak dla mnie.O niebo lepiej swiecil mi w Coupe z lampa z s2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś problem po wymianie na bixy że jedna przesłona raz sie zamykałą a raz nie...gwerty mowil mi cos o przepieciach ...dzis sprawdzalem te przeslony dajac 12v i dzialaja wiec czemu mi raz dziala a raz nie...ciagle ta sama lampa....jak wylacze na zero lampy i wlacze to przeslona sie zamyka potem dam na dlugie i juz z powrotem nie wraca do wyjsciowej pozycji co moze byc nie tak wczesniej mialem boschei zmienilem na depo niedzielone hmmmm mial ktos podobnie ? jakies sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja jestem szczęśliwym posiadaczem bixa z dziennymi od Gwerty :D efekt jest niesamowity. nie ma porównania ze starymi xenonami. coś pięknego.

dzięki Gwerty!!!! świetna robota!!! aż żal że tyle czasu zwlekałem z przeróbką :)

wstępne przymiarki bixa, bo auto jeszcze nie jest poskładane więc nie mogłem dobrze osadzić lamp. efekt

20131121_163602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam podkładu i lakieru wurth.

przerabiałem rózne. a ten daje naprawde bardzo fajny efekt czarnego matu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi dlaczego po przesiadce ze zwykłego ori xenonu na bixenon jest taka różnica nawet na krótkich światłach? Czy to wyczyszczenie lamp robi taka różnice, czy sama soczewka zmienia skupienie tego światła czy o co hose?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbłyśnik pewnie był wypalony, dałeś nowy i świeci jak powinno.

Małe pytanie do Gwerty, da sie przerobić ori valeo na Bix, bez rozbierania.

Soczewki już wyciągałem od strony przetwornicy, tylko nie wiem czy soczewki od bi się zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbłyśnik pewnie był wypalony, dałeś nowy i świeci jak powinno.

Małe pytanie do Gwerty, da sie przerobić ori valeo na Bix, bez rozbierania.

Soczewki już wyciągałem od strony przetwornicy, tylko nie wiem czy soczewki od bi się zmieszczą.

Nie da rady, bo trzeba rozwiercić maskownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi dlaczego po przesiadce ze zwykłego ori xenonu na bixenon jest taka różnica nawet na krótkich światłach? Czy to wyczyszczenie lamp robi taka różnice, czy sama soczewka zmienia skupienie tego światła czy o co hose?:eusathink:

bo innej konstrukcji jest odbłyśnik soczewki i co za tym idzie inaczej formowany jest strumień świetlny, który daje więcej światła przed autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi dlaczego po przesiadce ze zwykłego ori xenonu na bixenon jest taka różnica nawet na krótkich światłach? Czy to wyczyszczenie lamp robi taka różnice, czy sama soczewka zmienia skupienie tego światła czy o co hose?:eusathink:

bo innej konstrukcji jest odbłyśnik soczewki i co za tym idzie inaczej formowany jest strumień świetlny, który daje więcej światła przed autem

Jest ogromna różnica! Mniej więcej taka jak się przesiadasz z h7 na xenon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie bede sie przesiadał z h7. Na hida coprawda:facepalm: ale jednak jakas tam róznica będzie chyba :decayed:. A co do bixów to sie już konkretnie przymierzam do nich i coraz bardziej mnie przekonujecie :kox: Gdzie kupić soczewki c6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie bede sie przesiadał z h7. Na hida coprawda:facepalm: ale jednak jakas tam róznica będzie chyba :decayed:. A co do bixów to sie już konkretnie przymierzam do nich i coraz bardziej mnie przekonujecie :kox: Gdzie kupić soczewki c6?

Daj Gwertemu to Ci zrobi na lepszej soczewce :wink: Ja będę wkładał do siebie od C7 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upychał ktoś hidowe przetwornice pod lampe? Bo ja dzisiaj przymierzałem i nie widze przeciwwskazań:decayed: Gwerty a powiedz mi jak wchodzi soczewka q7 w lampe valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...