Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie sr** się tylko rezaj

jak się policja zosrientuję że masz bixenon bez sprysków od razu na 2 lata zamykają, ale powiem ci warto dla efektu jaki daje bi

Opublikowano
oki.

a wie ktoś jak sie mają przepisy lub jak sprawa by sie zakończyła, jak ma sie ten bi i dojdzie do jakiejśc sytuacji nieprzyjemnej której ten bi nie był niczemu winny?

:polew::polew::polew::polew:

chodzi Ci o lampy czy o orientacje ????

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam takie pytanie, po przerobieniu mamy krótkie i długie w soczewce tak? I kolejne to po przeróbce można tylko wsadzić żarniki D2 czy H7 też?

Opublikowano

zwykle D2S, rob Bix-a i sie nie zastanawiaj

mi Gwerty zrobił ponad rok temu i jest zaje...qurwa...biscie

bez przesady, na długich, w nocy, na prostej drodze moge naliczyc 14 słupków

wali po slepiach strasznie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak ktos jedzie na przeciw mnie na długich nie nie chce mu sie zmieniac

to od razu włączam długie i juz jest wyleczony :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

I o to mi właśnie chodzi. Bo poważnie na tym moim szmelcu nic nie widać w nocy, z ledwością bym ci z 3 słupki naliczył :grin: Jaką barwę masz?

Opublikowano

std żarnik, ori zenon

Opublikowano

Muszę wysłać lampy do qwertego bo naprawdę porażka jak narazie. Dzisiaj założyłem zwykłe H7 zobaczymy jak będzie świecić. Dzięki dev :gicior:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Panowie. Jak w bixach jest ta przeslona odpowiedzialna za swiatla krotkie i dlugie, to tam jest silniczek od ktorego wychodza dwa kabelki. Jak mam to podlaczyc zeby smigalo?

Opublikowano
  • Autor

pod zarówkę od swiateł drogowych

Opublikowano

To sa dwa czarne kabelki czyli jeden to + a jeden - tak?

Opublikowano

tak ,+ z długich a - to wiadomo

Opublikowano

ori xenon

View image: 2012 10 12 19 08 12

Po wymianie na bi:

View image: 2012 10 13 19 12 41

chyba nie trzeba komentować jakości po wymianie:whistling:

qwerty dzięki za soczewki:drinks:

Opublikowano
ori xenon

http://s12.postimage.org/jtd11z0fg/2012_10_12_19_08_12.jpg

Po wymianie na bi:

http://s12.postimage.org/hq7781q0c/2012_10_13_19_12_41.jpg

chyba nie trzeba komentować jakości po wymianie:whistling:

qwerty dzięki za soczewki:drinks:

poki co zdjeć nie widzę;)

BTW:jakie koszta za soczewki?

moze byc PW

EDIT:

w zacytowanym Twoim poscie linki są..

pzdr.

assist

Opublikowano

poprawiłem, teraz powinno być widać:wink:

Opublikowano

jest ok.

Napisz ile taka melodia (bixenon)

pzdr.

assist

Opublikowano

dzieki za pomoc panowie :hi:

Opublikowano

2012_10_10_19_18_09.jpg

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

2012_10_23_19_33_02.jpg

Wielkie dzięki dla gwerty i góral.tz za pomoc. efekt :jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

dzieki że o mnie zapomniałeś..... :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

i Tomkowi za wskazanie nowej lepszej drogi :decayed:

Opublikowano

Fajne garaze tam macie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.