Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

http://s19.postimage.org/62w80y58z/2012_10_10_19_18_09.jpg

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

http://s19.postimage.org/a0jhqcs2b/2012_10_23_19_33_02.jpg

Wielkie dzięki dla qwerty i góral.tz za pomoc. efekt :jerk::jerk::jerk:

mała prośba Gwerty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty a jeśłi wysłałbym Ci lampy razem z sprayem by długie przemalować na zółto i bixa to jaka cena za tą usługę? I drugie pytanie czy w tydzień byś się z tym uwinął? Jeśli tylko Kajtek załatwi mi spray to od razu lampy do Ciebie polecą na przeróbkę:kox: Przy okazji jest możliwość dorezania żeby migacze świeciły jak w us??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główkuje i za cholere nie moge sam dojsc do tego jak mam podlaczyc te lampy ;/ mianowicie chce zeby bylo tak :

po przelaczeniu manetki na postojowe maja sie swiecic dzienne, po przelaczeniu manetki na mijania ma sie swiecic xenon i postojowka, dlugie to wiadomo, otwiera sie klapka... pomoze mi ktos? :unknown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wlacza Ci sie Bix to zaloz przekaznik aby postojowki gasly

ja tak mam i jest git (Gwerty mi zrobil) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie może banalne pytanie za jakiś czas chcę się wziąć za przerobienie ori xenonu na bi-xenon. Widzę ,że wszyscy przerabiają seryjne światła drogowe na światła dzienne.Ja bym chciał mieć podwójne światła drogowe czyli by na raz się zapalały seryjne drogowe oraz by soczewka przechodziła w pozycje od drogowych.Czy są jakieś przeciwskazania takiemu działaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie może banalne pytanie za jakiś czas chcę się wziąć za przerobienie ori xenonu na bi-xenon. Widzę ,że wszyscy przerabiają seryjne światła drogowe na światła dzienne.Ja bym chciał mieć podwójne światła drogowe czyli by na raz się zapalały seryjne drogowe oraz by soczewka przechodziła w pozycje od drogowych.Czy są jakieś przeciwskazania takiemu działaniu?

ja też mam zrobione dopały z normalnych długich, bix + normalne żółte długie, wysylaj lampy do qwertego to Ci ladnie zrobi, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie może banalne pytanie za jakiś czas chcę się wziąć za przerobienie ori xenonu na bi-xenon. Widzę ,że wszyscy przerabiają seryjne światła drogowe na światła dzienne.Ja bym chciał mieć podwójne światła drogowe czyli by na raz się zapalały seryjne drogowe oraz by soczewka przechodziła w pozycje od drogowych.Czy są jakieś przeciwskazania takiemu działaniu?

nie ma zadnych przeciwskazan. poprostu przesłoną od bixenonu dopina sie równolegle do zarówki od swiateł drogowych.

u wielu osób jest takie rozwiazanie którym przerabiałem lampy na bixenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest właśnie tak jak opisuje Gwerty

dodatkowo gasną postojówki jak zapala sie BiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest właśnie tak jak opisuje Gwerty

dodatkowo gasną postojówki jak zapala sie BiX

tak chciałeś, tak zostało podłączone.

jest sporo sposobów podłączenia, żeby lampy świeciły w różnych konfiguracjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej, najbezpieczniej i najprosciej wyciąć otwór na soczewke? I druga sprawa czy instalacja lamp jest tak podłączona że jak będę chciał mrugnac komuś długimi to czy będzie się zapalać xenon czy tylko otwierać przeslona?

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 11:17 ----------

Więc jak?

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 22:54 ----------

czy instalacja lamp jest tak podłączona że jak będę chciał mrugnac komuś długimi to czy będzie się zapalać xenon czy tylko otwierać przeslona?

nikt niewie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co Ci się ma zapalać? Cały czas świeci palnik w soczewce, jak włączysz długie czy tam migniesz to przysłona się otwiera i są długie, nic się nie włącza w xenonie, włącza się jedynie żarówka h7 od długich jeżeli tak to jest podłączone. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy instalacja lamp jest tak podłączona że jak będę chciał mrugnac komuś długimi to czy będzie się zapalać xenon czy tylko otwierać przeslona?

nikt niewie ?

jak bedzies zmiał czysty bix bez zarówki h7 to jak odpalish flash to tylko przesłona w projektorze zareaguje

jak masz bixeno + czyli z bixenm po włączeniu drogowych zapali se zarówka halogenowa. to mozesz mrogac zarówka.

jest tez opcja podłączenia przetwornicy pod flash, ale to skraca mega zycie palników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do migania długimi na bixie tak to wygląda

wośp 2013 Lkaudi i vaglublin - YouTube

31-34s w dolnym prawym rogu moje padło miga:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli niema opcji zrobic bix na mrugniecie ? bede mial bix a w miejscu dlugich beda dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież na filmiku mrugam normalnie, tak jak fabryka w sterowaniu to wymyśliła:facepalm: za krótkie i długie robi jeden zarnik, na długich swieci cała soczewka, a na mijania pół soczewki tak najprosciej pisząc:grin: w starych drogowych mam zamontowane dzienne:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi caly czas chodzi o sytuacje jak bede jechal na dziennych... :facepalm: nie robcie ze mnie debila..

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

wiec jak wyjezdzicie na dziennych i nie mozecie mrugnac dlugimi to nie przeszkadza to wam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...