Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie garaże? ja tam nic nie widze:wink:

Opublikowano
  • Autor
http://s19.postimage.org/62w80y58z/2012_10_10_19_18_09.jpg

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

http://s19.postimage.org/a0jhqcs2b/2012_10_23_19_33_02.jpg

Wielkie dzięki dla qwerty i góral.tz za pomoc. efekt :jerk::jerk::jerk:

mała prośba Gwerty

Opublikowano

przecie jest:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
przecie jest:eusathink:

qwerty to ni gwerty (Gwerty przez G nie Q)

Opublikowano

Gwerty a jeśłi wysłałbym Ci lampy razem z sprayem by długie przemalować na zółto i bixa to jaka cena za tą usługę? I drugie pytanie czy w tydzień byś się z tym uwinął? Jeśli tylko Kajtek załatwi mi spray to od razu lampy do Ciebie polecą na przeróbkę:kox: Przy okazji jest możliwość dorezania żeby migacze świeciły jak w us??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

główkuje i za cholere nie moge sam dojsc do tego jak mam podlaczyc te lampy ;/ mianowicie chce zeby bylo tak :

po przelaczeniu manetki na postojowe maja sie swiecic dzienne, po przelaczeniu manetki na mijania ma sie swiecic xenon i postojowka, dlugie to wiadomo, otwiera sie klapka... pomoze mi ktos? :unknown:

Opublikowano

Jak wlacza Ci sie Bix to zaloz przekaznik aby postojowki gasly

ja tak mam i jest git (Gwerty mi zrobil) :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam takie może banalne pytanie za jakiś czas chcę się wziąć za przerobienie ori xenonu na bi-xenon. Widzę ,że wszyscy przerabiają seryjne światła drogowe na światła dzienne.Ja bym chciał mieć podwójne światła drogowe czyli by na raz się zapalały seryjne drogowe oraz by soczewka przechodziła w pozycje od drogowych.Czy są jakieś przeciwskazania takiemu działaniu?

Opublikowano
Mam takie może banalne pytanie za jakiś czas chcę się wziąć za przerobienie ori xenonu na bi-xenon. Widzę ,że wszyscy przerabiają seryjne światła drogowe na światła dzienne.Ja bym chciał mieć podwójne światła drogowe czyli by na raz się zapalały seryjne drogowe oraz by soczewka przechodziła w pozycje od drogowych.Czy są jakieś przeciwskazania takiemu działaniu?

ja też mam zrobione dopały z normalnych długich, bix + normalne żółte długie, wysylaj lampy do qwertego to Ci ladnie zrobi, polecam

Opublikowano
  • Autor
Mam takie może banalne pytanie za jakiś czas chcę się wziąć za przerobienie ori xenonu na bi-xenon. Widzę ,że wszyscy przerabiają seryjne światła drogowe na światła dzienne.Ja bym chciał mieć podwójne światła drogowe czyli by na raz się zapalały seryjne drogowe oraz by soczewka przechodziła w pozycje od drogowych.Czy są jakieś przeciwskazania takiemu działaniu?

nie ma zadnych przeciwskazan. poprostu przesłoną od bixenonu dopina sie równolegle do zarówki od swiateł drogowych.

u wielu osób jest takie rozwiazanie którym przerabiałem lampy na bixenon.

Opublikowano

u mnie jest właśnie tak jak opisuje Gwerty

dodatkowo gasną postojówki jak zapala sie BiX

Opublikowano
  • Autor
u mnie jest właśnie tak jak opisuje Gwerty

dodatkowo gasną postojówki jak zapala sie BiX

tak chciałeś, tak zostało podłączone.

jest sporo sposobów podłączenia, żeby lampy świeciły w różnych konfiguracjach

Opublikowano

Dzięki Panowie za pomoc.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czym najlepiej, najbezpieczniej i najprosciej wyciąć otwór na soczewke? I druga sprawa czy instalacja lamp jest tak podłączona że jak będę chciał mrugnac komuś długimi to czy będzie się zapalać xenon czy tylko otwierać przeslona?

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 11:17 ----------

Więc jak?

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 22:54 ----------

czy instalacja lamp jest tak podłączona że jak będę chciał mrugnac komuś długimi to czy będzie się zapalać xenon czy tylko otwierać przeslona?

nikt niewie ?

Opublikowano

Kolego, co Ci się ma zapalać? Cały czas świeci palnik w soczewce, jak włączysz długie czy tam migniesz to przysłona się otwiera i są długie, nic się nie włącza w xenonie, włącza się jedynie żarówka h7 od długich jeżeli tak to jest podłączone. To wszystko.

Opublikowano
  • Autor

czy instalacja lamp jest tak podłączona że jak będę chciał mrugnac komuś długimi to czy będzie się zapalać xenon czy tylko otwierać przeslona?

nikt niewie ?

jak bedzies zmiał czysty bix bez zarówki h7 to jak odpalish flash to tylko przesłona w projektorze zareaguje

jak masz bixeno + czyli z bixenm po włączeniu drogowych zapali se zarówka halogenowa. to mozesz mrogac zarówka.

jest tez opcja podłączenia przetwornicy pod flash, ale to skraca mega zycie palników.

Opublikowano

Co do migania długimi na bixie tak to wygląda

wośp 2013 Lkaudi i vaglublin - YouTube

31-34s w dolnym prawym rogu moje padło miga:wink:

Opublikowano

czyli niema opcji zrobic bix na mrugniecie ? bede mial bix a w miejscu dlugich beda dzienne.

Opublikowano

no przecież na filmiku mrugam normalnie, tak jak fabryka w sterowaniu to wymyśliła:facepalm: za krótkie i długie robi jeden zarnik, na długich swieci cała soczewka, a na mijania pół soczewki tak najprosciej pisząc:grin: w starych drogowych mam zamontowane dzienne:whistling:

Opublikowano

ale mi caly czas chodzi o sytuacje jak bede jechal na dziennych... :facepalm: nie robcie ze mnie debila..

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

wiec jak wyjezdzicie na dziennych i nie mozecie mrugnac dlugimi to nie przeszkadza to wam ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.