Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A to masz ori bixenon ze sie tak pytasz :facepalm:

chodziło mi o xenon pomyliłem się ;)

Opublikowano
  • Autor

tak na ori projektorze xenonowym mijania są słabsze niż na dobrym projektorze bixenonowym

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a co trzeba jeszcze rezac przy montazu ze zwyklych przedliftowych lamp na xenon/bixenon i czy duzo roboty ??\9 chyba samopoziom czy cos i spryski??)

Opublikowano
a co trzeba jeszcze rezac przy montazu ze zwyklych przedliftowych lamp na xenon/bixenon i czy duzo roboty ??\9 chyba samopoziom czy cos i spryski??)

Wszystko zależy na ile chcesz mieć to legalnie ;-) napewno spryski bo to widać czy masz. Samopoziomowanie można zastąpić imitacja.

Opublikowano

Kupilem takie soczewki jak na foto a6 c6,mam pytanko, jakie palniki do nich?

dy4enuzu.jpg

Opublikowano
  • Autor

d1s, d2s, d3s, d4s.

wszystko zależy jakie masz przetwornice

tak na marginesie ten projektor nie jest wyjęty z lampy a6c6.

ewentualnie c5. pare modeli merca, bmw itp

w a6c6 miały już inne mocowanie palnika ,

Opublikowano

Tak bylo napisane na aukcji ze to z a6 c6. Zamontowalem je w lampach,musialem troche rezac zeby wszystko weszlo i chodzilo jak nalezy. Przetwornice i palniki mam hid i chodzilo mi czy tam wystarcza same palniki czy jakies dystanse do nich czy cos. Bo mam wrazenie ze cos slabo swieca.

Opublikowano
  • Autor

jak hid to d2s. h7 nie nadaje się. bo nie ogniskuje.

nie spodziewaj się szału na tych projektorach.

Opublikowano

I takie kupilem d2s a od czego projektory najlepsze?

Opublikowano
I takie kupilem d2s a od czego projektory najlepsze?

Według mnie projektor hella 3 np. Bmw e60 lift. A6 c7 i kilka innych nowszych modeli.

Opublikowano
  • Autor

jest coś lepszego np hella intemo:wink:

Opublikowano
jest coś lepszego np hella intemo:wink:

W czym to można spotkać? Czy to raczej produkt oem.

Opublikowano
  • Autor

np. nowy tiguan

i trzeba uważać bo są dwie wersje zwykła i skrętna.

skrętna się nie nadaje

Opublikowano

mam intemo , wlaśnie nie moge sie doczekać aż gwerty wyśle mi reszte gratów i odpalam...

łatwa w montażu do valeo.

gmyz z tej strony brałem, do nowych to im daleko- ja miałem jedna obudowe leciutko pekniętą, aczkolwiek intemo to młody rocznik.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

hella.jpg

Opublikowano

Ja mam akurat depo i wlozylem w nie soczewki standard z a6. Mijania ok ale drogowe za slabe.

A mozesz pokazac zdjecie ktore uchwyty i co i jak przerobic pod te intemo.

Opublikowano
Opublikowano

A jesli do sklejenia lamp uzylem tego kleju ze szczeliwem wurth , to tez je rozklwjac metada opalarki , czy jest ciezej je rozkleic?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gwerty dzieki za projektory :thumbup1:

lampy rozklejone wszystko gotowe do rezania :decayed: mam kilka pytań

1) maluje odbłysnik drogowych na żółto hmm zastanawiam się czy odbłysnik wewnętrzny od kierunku też maznąć ? :wink:

2) koledzy wywalacie ta obudowę żarówki kierunkowskazu ??? nie wiem czy ja wywalić czy malować

Opublikowano

koledzy wywalacie ta obudowę żarówki kierunkowskazu ??? nie wiem czy ja wywalić czy malować

jak robisz USA to wywal, pomarańczowa żarówka robi fajny efekt jak nie ma oprawki:naughty:

jakby ktoś potrzebował to zostało mi pare części z lamp, m.in klosze, ramki całe te w których siedzi kierunek, wszystkie śruby regulacyjne, klipsy jakieś:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.