Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na temat soczewek bi-xenon od A4 B6? Dobrze to swieci? Zmiesci sie w lampe A6 C5?

Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne...

A co powiecie na temat soczewek bi-xenon od A4 B6? Dobrze to swieci? Zmiesci sie w lampe A6 C5?

Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne...

A co powiecie na temat soczewek bi-xenon od A4 B6? Dobrze to swieci? Zmiesci sie w lampe A6 C5?

Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Twoim zdaniem sa kiepskie bo dostawales lampy B6 bix zebys przerobil na bix tylko w innym projektorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik jest z forum. Uzytkownik paraf takie cuda robił

Wiem bo przeczytałem cały temat i właśnie ten filmik znalazłem. Ale nie było żadnych innych ani zdjęć a jestem ciekaw jak to wygląda z dalszej odległości wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Twoim zdaniem sa kiepskie bo dostawales lampy B6 bix zebys przerobil na bix tylko w innym projektorze?

Ja się nie zajmuje przeróbka lamp. Umiem ale nie robie tego bo nie mam czasu. Poczytaj sobie Poprostu temat o wymianie soczewki w b6 i się dowiesz czy dobrze świecą. Wiesz jak masz zwykle zużyte soczewki to czego byś nie wsadził to będzie napewno lepiej niż masz.

Przecież możesz wsadzic ori soczewki z a6 c5 bixenon. Przecież wychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak się zapytam - czy w audi A4 b5 w bi-xenonach aby wymienić silniczki poziomowania trzeba rozklejać klosz lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 nie bylo fabrycznie bixu

jesli chodzi Ci o silniczek od regulacjii to wystarczy zdjac mniejszy delikelek, bez problemu wykdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jaka jest różnica pomiędzy xenonami a bixenonami?

U mnie są krótkie i długie na xenonach. Jak zmieniam światła na długie to mijania nie gasną.

Nie wiem czy poprzedni właściciel założył xenony, ale są oryginalnie zamontowane spryskiwacze, pod kanapą jest

sterownik poziomowania a przy wahaczach są czujniki.

Moje pytanie poprzednio wynikało z tego, że nie działa samopoziomowanie reflektorów

a nieuchronnie zbliża się termin przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem, kupujac 1.5 roku temu lampy depo myslalem ze bedzie latwo je rozkleic do przerobek i tu sie pomylilem, piekarnik kilkanascie minut, 100-110 stopni nic... 120 stopni... plastki na calej obudowie zaczal mieknac, klej ani rusz... troszke pokaleczylem reflektor na obudowie ale nic... montaz spowrotem do auta... i tu zonk... teraz swieci do kitu

lewa strona odciecia swieci wyzej, prawa nizej... wyjalem soczewke przez dekiel i na oko jest ok... ale swieci wraz zle... czy odblysnik mogl splynac jakos juz przy takiej remperaturze? mam nadzieje ze to nie klosz... na oko tez jest rowny, ale soczewke da sie wymienic a klosza nie bardzo, zaluje ze nie sprawdzilem soczewki po jej wyjeciu bo byla by jasnosc

moze ma ktos jakies w miare nowe soczewki po przerobce na bixa na sprzedaz z lamp depo poliftowych?


tak to wyglada.... lewa idealnie prawa do bani
depo.jpg

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w czesciach? depo?

problem lezy po stronei szkla ktoro nieco sie zdeformowalo

mam tez pytanie dodatkowe, czy soczewki z DEPO podpasuja od razu do ori lamp valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w czesciach? depo?

problem lezy po stronei szkla ktoro nieco sie zdeformowalo

mam tez pytanie dodatkowe, czy soczewki z DEPO podpasuja od razu do ori lamp valeo?

depo to zamiennik valeo wykonany na tej samej specyfikacji wiec powinno pasowac bez problemu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie moze od czego na ok 2 metry przed autem mam ciemno???

Siedzą tam soczewka bixa i plama zmienia się kiedy podnosze samą lampę jak i elektrycznie.

6560a8e5dfc2adc6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawca byl A6 C6 i powiem szczerze ze tez myslalem na poczqtku ze tak ma byc qle patrzac na inne auta to nie widze tej poswiaty...

Moze wrzucilby ktos w wolnej chwili fotke jak u niego to wyglada:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w każdych lampach tak jest, że zostaje plama przed samochodem, nawet przy zwykłych żarówkach H7 czy innych a u siebie może masz po prostu lampy ustawione żeby Ci wysoko świeciły i ta plama jest większa? Albo na zwykłych żarówkach tego nie zauważyłeś bo bix świeci o niebo lepiej :wink:


Pytanie do użytkowników bixów: Czy po założeniu bixów miał ktoś problem ze słabym odbiorem i trzeszczeniem CB radia? Po założeniu u siebie mam taki właśnie problem, wszystko podłączone tak jak jest to tutaj opisane z wyjątkiem przekaźnika od dziennych, ja kupiłem moduł z alledrogo żeby dzienne zapalały się dopiero po odpaleniu samochodu a nie po zapłonie. Przetwornice mam u siebie koito, żarniki ori philipsa D2S od kolegi H4mm3R z forum. Trzeszczenie występuje dopiero po włączeniu mijania, przy wyłączonych światłach i na pozycjach CB odbiera bez zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...