Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie polecic jakis dobry klej ktorym to mozna skleic jeszcze raz?? Bo na weekendzie wyjme lampy i postaram sie je rozkleic odczyscic i skleic jeszcze raz.

Jak juz znajdziesz taki klej to zobacz czy ma właściwości łączenia się z tworzywami PP i PC

Będzie to zawarte w karcie technicznej kleju

Ponieważ PP jest bardzo wybrednym tworzywem i zbytnio niechce się łączyć z większością mas, klejów itp.

A już nie wspomnę o kleju do szyb. Poprostu lampy po wyschnięciu kleju można rozłożyć w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczeliwo poliuretanowe

Kupiłem w castoramie i juz 2 razy bez żadnych problemów pokleilem lampy. Nic nie paruje a w razie potrzeby w 3min można rozkleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa a ja juz kupilem klej do szyb w sumie dostalem za dlug wrrr.

Na prawde nie ma sensu nim kleic?

Dlugo on schnie?

Wypowiedzcie sie bo w sumie dzis po poludniu maluje srodki i mam lampy w idealnym stanie a nie chce tego robif za tydzien ponownie.

Ja kleilem raz silikonem i lipa potem kupilem mase uszczelniajaca ktora schla 2 tyg ale jej minusem jest wysoka temp bo opalarka ppdrzac starczy i klosz schodzi jak malinka...

Misiek zapodaj link.do tego kleju thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

183ec3e928e1a008728d7f8ed33bb4b8.jpg

Ja kleilem czymś takim. pochlania wilgoć przy utwardzaniu a potem ją oddaje, więc przez 2 dni miałem lampy zaparowane, a teraz juz od chyba roku nic się złego nie dzieje ☺ wiec polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawalem cos takiego http://www.folnet.pl/towar/specjalistyczny-uszczelniacz-dekarski-soudal?gclid=Cj0KEQiA6JemBRC5tYLRwYGcwosBEiQANA3IBxwNGkXHBkcYBTx8fb9StJCrcZss-b6NP2eDsXazr3oaAsPY8P8HAQ#0

Ale tak jak pisalem jak tylko potraktowac go opalarka to topi sie jak maslo w zime ok a w lato w pelnym sloncu.

I sklejone na klej do szyb.

Ale te gowno brudzi rece masakra.

Jak to nie pomoze to kupuje Twoj srodek misiek albo zagadam ze szwgierka bo ona pracuje w firmie co robia lampy moze cos tam my zalatwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjalem lampy i przy kierunku zaczep byl pekniety i w dwoch lampach popekane byly plastiki co jest gniazdo od wtyku tam gdzie sie rozlacza wtyk z tylna zatyczka. Posklejalem wysuszylem lampy i narazie wyglada ze jest ok. Po wyjeciu lampy dokladnie ogladalem i wygladaja na szczelne. Dam znac czy jest ok tylko musi byc pare deszczowych dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem ze do zrobienia lamp ala usa uzywaja kierunkow z bmw e46 ale ktorych calych zoltych i sie wycina na miare czy moze jakos inaczej

kolega Gwerty zrobil mi bixenon ale niestety firma kurierska tak doslala paczke ze lampy uj szczelil polamane zaczepyw lampie urwane silniczki urwane mocowanie od projektora normalnie masakra

i dla tego pytam gdyz rozklejam lampy no i juz chce full opcje zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem ze do zrobienia lamp ala usa uzywaja kierunkow z bmw e46 ale ktorych calych zoltych i sie wycina na miare czy moze jakos inaczej

kolega Gwerty zrobil mi bixenon ale niestety firma kurierska tak doslala paczke ze lampy uj szczelil polamane zaczepyw lampie urwane silniczki urwane mocowanie od projektora normalnie masakra

i dla tego pytam gdyz rozklejam lampy no i juz chce full opcje zrobi

Od niego dostałeś taką paczkę?

Jak tak to reklamuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety teraz juz jest za pozno na reklamacje bo paczuszke odebrala zonka a jak sie dowiedzialem ze moglem reklamowac to bylo za pozno

mowi sie trudno mam nadzieje ze uda sie naprawic

a jak z tymi kierunkami z bmw ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak paruja mi lampy. Musza byc gdzies nieszczelne. Wysylam je w poniedzialek do Gwertego niech on sie tym zajmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w soczewkach od Q7 jest mocowanie zarnika D1S na tak zwanych lapkach, jak zamontowac zarnik D2S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche podciąłem kołnież D2Si weszło na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba było d2s gniazdo bo nie było żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko troche z innej beczki czy to prawda ze przetwornica wplywa na kolor zarnika? czyli jak bede mial dwa takie same zarniki a przetwornice kupie uzywane ( te same koito z avensis tylko z rożnych samochodów) to ze barwa może sie róźnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...