Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli będzie juz kończyć swój żywot jest to możliwe.

dzieki bidzio1 a czy przetwornica wypala sie tak samo jak zarnik czy soczewka czy swieci, swieci i nagle sie konczy??

Opublikowano

Przetwornice mają teoretycznie żywotność około 2000 godzin bywają modele które mają 3000 godzin np osram.

Objawy padania przetwornicy są podobne jak padania zarnika. Czyli może mrugac zarnikiem , nie odpalać za pierwszym razem. Az w końcu wcale się nie uruchomi. Ale to już naprawdę musi być padnieta...

Opublikowano

Znalazlem na jakies zagranicznej stronce wlozony palnik d2s w soczewke od Q7 tylko ciekawe czy ona jest zablokowana bo pozniej dolozyl do niej zaplonnik ':/

http://s170.photobucket.com/user/HIDparts/media/Projectors/IMG_1007.jpg.html

Opublikowano

Wszystkie te zarniki różna się tylko nacieciem na cokole. To duże jest zawsze na godzinie 12 i np d1s i d2s ma tak mniej więcej na drugiej. D3s i d4s ma na 9. I jeżeli chcemy wpasowac zarnik np d2s w mocowanie d3s wystarczy zrobić nacięcie w odpowiednim miejscu.

Opublikowano

Czy d2s wchodzi w mocowanie d1s? Teraz to sie sam zastanawiam czy u mnie jest wszystko okej

Opublikowano

Tak ale po po przeróbce samego panlika.

Opublikowano

Znalazlem na jakies zagranicznej stronce wlozony palnik d2s w soczewke od Q7 tylko ciekawe czy ona jest zablokowana bo pozniej dolozyl do niej zaplonnik ':/

http://s170.photobucket.com/user/HIDparts/media/Projectors/IMG_1007.jpg.html

Ja mam u siebie taką soczewkę i jak jest w takiej pozycji jak na fotce to żarnik jest zablokowany że nie wypadnie, żarniki mam d2s
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzieki fanthomas18, rozwiales moje watpliwosci :)


Jak juz mialbym malowac na czarno wnetrze lamp, to jaki spray polecacie ktory dostepny jest w castoramie, obi lub fimalu?

Opublikowano

Jakikolwiek czarny mat odporny na temperaturę

Opublikowano

Jak te czarne bixy wygladaja na zywo wg was? do Koloru Lz5k beda pasowac?:)

Opublikowano

Nie znasz sie na modzie???

Czarne pasuje do wszystkiego :decayed: :decayed:

Opublikowano

No chyba wlasnie nie, bo ciezko mi jest sobie wyobrazic :decayed:

Opublikowano

Poszukaj w tematach kolegów w b5 a na pewno znajdziesz swoj kolor.

Albo daj do VT niech chłopaki domalują :wink:

Opublikowano

Gwerty możesz odezwać sie do mnie na pw??

mam sprawe do Ciebie a najlepiej daj nr telefonu

Opublikowano

Przejrzyj ostatnie 2 strony a znajdziesz numer do niego.

Opublikowano

W czarnych lepiej ale jest zderzak od eski robi robote i czarny grill;)

Opublikowano

W czarnych lepiej ale jest zderzak od eski robi robote i czarny grill;)

to jest ori S4 B5 :D

Opublikowano

gwerty odblokuj jakoś wiadomości bo nie mogę do Ciebie napisać, mam interesa :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.