Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych z C7 wyglada jąk by wiązka światła była bardziej skupiona. A na boki wydaje sie podobnie, po weekendzie montuje u siebie światła wiec będe wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czego można wstawić większą soczewkę pod h7 lub bi-halo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych z C7 wyglada jąk by wiązka światła była bardziej skupiona. A na boki wydaje sie podobnie, po weekendzie montuje u siebie światła wiec będe wiedział.

I jak tam Darek kiedy montujesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie testuje zestawienie soczewek Hella 3 z przetwornicami koito d2s i palnikami philipsa :kox:

20150426_221410.jpg

wcześniej miałem soczewki q7 i przetwornice hidowe... różnica jest kolosalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie swieci. Kurcze lepsiejszy promien od Q7 :angry: A palniki Phillipsa zwykle 85122 czy jakies z plusem lub innymi oznaczeniami? :)


Duzo rzezby dodatkowej miales zmieniajac soczewki? :)


To sa takie?

http://hidretrofit.pl/sklep/hella-gen-3-bi-xenon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to takie.

Żarniki to pojęcia nie mam, najzwyklejsze philipsy d2s bez fajerwerków prawdopodobnie :)

Dodatkowej rzeźby sporo, całkowicie musiałem przerobić mocowanie soczewki, troszkę też powiększałem otwór(chociaż obie soczewki mają 3cale)

Generalnie już trzeci dzień bawie się z tym żeby długie h7 świeciły w odpowiednim kierunku względem tego gdzie świeci soczewka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dlugich H7 nawet nie podlaczam, niebawem h7 led na dzienne wrzuce, wykorzystam modul z moich dziennych w kratkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sporo latam w nocy po lasach i wtedy te dodatkowe 110W robi robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bix Ci nie wystarczy? :decayed:


A mi kurna jedna lampa mega parowala dzisiaj, z pol szklanki wody wylalem. Na moje bixy kupowalem lampy szroty bo i tak lakierowalem szklo i jedna miala dolne mocowanie na nity i klejone poxipolem. zdemontowalem dzis i zobaczylem ze poxipol puscil i woda sie lala tamtedy, jakim cudem to nie wiem. Skleilem na nowo kropelka i zakitowalem cale miejsce masa poliureatonowa. Mam nadzieje ze jak resztki wody odparuja to problem nie wroci bo jak wroci to utopie je w kleju :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych z C7 wyglada jąk by wiązka światła była bardziej skupiona. A na boki wydaje sie podobnie, po weekendzie montuje u siebie światła wiec będe wiedział.

I jak tam Darek kiedy montujesz? :)

No mam nadzieje ze w srode bedzie juz świecić, bo auto jeszcze mam u lakiernika.

Ja mam u siebie palnik d4s philipsa + podłączone H7 narazie tak zostawie Zobaczymy co sie bedzie dziać :)

Ma ktoś Zdjęcie jak swieci bix na długich ? Bez h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś miał ochotę porobić swoje lampy to jeszcze komplecik hella 3 leży u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie dobrze rozświetlonego xenonu 6000K? Zależy mi na tym, aby nie było to zdjęcie od razu po włączeniu świateł tylko po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie dobrze rozświetlonego xenonu 6000K? Zależy mi na tym, aby nie było to zdjęcie od razu po włączeniu świateł tylko po jakimś czasie.

Odezwij się do użytkownika Arre. Miał jak dobrze pamiętam barwę właśnie 6000k. Może ma jakieś zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. W tej chwili mam 4300 ale jest trochę za żółte, za to boje sie ze 6000k to już bedzie festyn...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz biel to tylko 5000k

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie korci zeby kupic zarniki Nextgen 5500k +50%, podobno lepiej swieca od osram xenarc 66240, w tygodniu chyba je zamowie ;) Mam uzywki Phillips 85122 ale zdeko za zolte, a te nextgen to czysta biel :D

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam 4300 robi okrutnie :kox:

DSC09454.jpg

DSC09457.jpg

DSC09459.jpg


krótkie/długie. fotki rozmazane, przepraszam statywu nie było pod ręką :angry:

ale widać o co chodzi, jest kosa okrutna :kox:

DSC09439.jpg

DSC09442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lepiej to swieci od Q7 ale czesciowo napewno tez ze sa nowsze lustra, masz pewnosc ze soczewka ma gora 3 lata a od Q7 c**j wie ile moze miec. Moja jedna z 2009r a druga nie miala nalepki :decayed: a promien to inna sprawa, fakt ze ladniejszy niz z Q7, ale Q7 i tak bije o wiele zwykly xenon z lifta wiec poki co wystarcza, ale z czasem jak przyjdzie mi regenerowac odblysniki to zmienie soczewki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownoczesnie zmieniłem soczewki i przetwornice i różnica jest duza ale nie mam pojecia czy to zasluga soczewek czy przetwornic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...