Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja te jestem zaskoczony jaki jest przeskok z hidu na soczewce c7 + koyto.

I czas rozpalania żarnika, mega szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maskara jest, zadnych innych przetwornic nie chce :decayed: i wogole te z koito sa naprawialne w przeciewienstwie do Valeo.


Misiek a czym robiles fotki ? :decayed: ja jak robie telefonem to nawet polowy efektu nie widac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne aparatem cyfrowym jakims robil. Ja musze cyknac lustrzanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozycze od laski cyfrowke i tez pierdolne fotcie :decayed: Misiek w dzien twoje zarniki swieca troche na zolto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem dosyc przestarzałą cyfrowką ze statywu. Jak sie spojrzy na soczewke to jest troszke żółty odcień- ale swiatlo dają idealnie białe

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyglada w dzien, wydaje mi sie troche za zolte :P

f1033573f619707fgen.jpg

A tak wyglada wyrzezbiona soczewka i spryski od Pana Tadzia :decayed:

49b300d03cf30871gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjal by sie ktos przerobki lamp A6 C5 przedlift na bi-xenon? Soczewki juz mam z B8 ale jakos mi sie nie chce samemu z tym walczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyglada w dzien, wydaje mi sie troche za zolte :P

f1033573f619707fgen.jpg

Ja zmieniłem właśnie 4300K na 6000K i nie ma tragedii - myślałem, że będzie "festyniarski" niebieski, a jest biały z lekką poświatą jasnoniebieską. 5000K pewnie byłoby idealne, ale akurat nie miałem dobrej okazji, żeby kupić, a 6000K wpadło za pół darmo i na razie zostaje. 4300K na pewno lepiej świecił, ale jednak jest za zółty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bielsze światło tym gorsza widoczność w deszczu i mgle.

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w HID na 1szy ogień 6000k i było za niebiesko ( biało z poświatą) po deszczu było źle i słabo, zmieniłem na 5000k i byłem zadowolony światło białe bez poświat.

Chociaż uważam że w HID jak by były taki żarniki 4800k to było by idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powoli będę się przymieżał do przeróbki swoich lamp na bi-xenon. Co potrzebuje do przeróbki i czy lepiej kupić drugie lampy i wysłać je do gwertego? Bo szczerze nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powoli będę się przymieżał do przeróbki swoich lamp na bi-xenon. Co potrzebuje do przeróbki i czy lepiej kupić drugie lampy i wysłać je do gwertego? Bo szczerze nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Przelec temat ze 2 razy i sam stwierdzisz czy podołasz,jak nie to ślij lampy do gwertego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powoli będę się przymieżał do przeróbki swoich lamp na bi-xenon. Co potrzebuje do przeróbki i czy lepiej kupić drugie lampy i wysłać je do gwertego? Bo szczerze nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Przelec temat ze 2 razy i sam stwierdzisz czy podołasz,jak nie to ślij lampy do gwertego :wink:

No tak czytam i czytam i nic z tego nie czaje.. Rozumiem że do gwerty ma swoje przetwornice soczewki itp? I wysyłam mu tylko moje lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u niego to wygląda.

Ale z tego co kiedyś mi sie obiło to 300zł bierze i raczej na pewno nie jest to z jego częściami.

Bo policz sobie:projektory 100zł,przetwornice 150-250 zł,do tego żarówki,szpreje klej,instalacja...

Dzwoń do niego dowiesz sie wszystkiego,ja nie chce pisać czegoś czego nie wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej tak będzie jak zadzwonię i się dowiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to gwerty bierze 350zł za przeróbkę lamp z jego projektorami i chyba malowaniem (malowania środków nie jestem pewien). Przetwornic i żarników nie ma w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem u niego 2 tygonie temu :

Przerobienie + soczewki z c7 = 350zł

Przetwornice koyto = 150zł

Żarniki Philips = 2x120zł

A z reszta telefon ma w podpisie wiec dzwonic a nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba mieć taki luźny 1000zł bo jeszcze wysyłki itp..

A zapytam jeszcze o same lampy czy najlepiej mieć drugi komplet do przeróbki tak? Bo mi niestety ale auto prawie codziennie potrzebne do pracy.. Ale zawsze można się na rower przerzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...