Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

jest w podpisie "słabo świecą lampy,przeróbka na xenon, bixenon, malowanie tel. 662677497"

już kilka osób próbowało się do niego dobić, nie wiem z jakim skutkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie ma numer telefonu...
Sam miesiąc temu zrobiłem u niego lampy. Kontakt bez problemu.

Edytowane przez Radol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem. Efekt przeszedł moje oczekiwania zwłaszcza na mijaniach. Większa soczewka po prostu daje bez porównania więcej światła. Dodam, że stare soczewki czyste, odbłyśniki ok (rok temu rozbierałem całe lampy i czyściłem).

Zrobiłem zdjęcie na płocie dla porównania (lewa bixenon, prawa ori soczewka), włączone mijania, auto zaparkowane wyżej niż ulica ;)

7471ec196c586a5bm.jpg

Stara soczewka, przy takim zestawieniu, wygląda jakby nie świeciła a jedynie rzucała cień :D Żarniki zostały te same ;)

Edytowane przez zgredek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje bixy od Gwertego nie wiem dlaczego e paruja i to bardzo. Jak myslicie co moze byc przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fotowrzut.pl/LMYRYS3G13

to sa zdjecia moich bixow lampy robil gwerty na wiosne wiec nie parowaly bo nie bylo takich roznic temperatur jesienia troche przy kierunkach zaczely parowac ale to co jest teraz to masakra jakas. Jakies pomysly co z tym mozna zrobic zeby bylo dobrze??

Edytowane przez pjurzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fotowrzut.pl/LMYRYS3G13

to sa zdjecia moich bixow lampy robil gwerty na wiosne wiec nie parowaly bo nie bylo takich roznic temperatur jesienia troche przy kierunkach zaczely parowac ale to co jest teraz to masakra jakas. Jakies pomysly co z tym mozna zrobic zeby bylo dobrze??

Tymczasowa daj do środka pochłaniacze wilgoci takie jak są w opakowaniach na buty.

Pisz dzwoń do Gwertego na pewno coś doradzi.

Co bys dowodu nie pozbył się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje bixy od Gwertego nie wiem dlaczego e paruja i to bardzo. Jak myslicie co moze byc przyczyna??

z moimi jest to samo :( auto moze stac caly dzien na dworze i nic, przejade sie na dziennych lub bixach i juz mam pare za reflektorami. Chyba trzeba bedzie dzwonic do gwertego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa poprostu sie rozkleila tez to przerabialem. trzeba rozkleic o ile sama sie nie rozpadnie. oczyscic ze starego kleju i ponownie skleic. ja polecam klej do akwariów mega mocno trzyma i nic nie paruje. wazne zeby dac duzo kleju dokladnie w te rowki. scisnac czyms (ja owijałem tasma przezroczysta szeroka )i zostawic na 12 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przerabiałe- silokon,jakis uszcelniacz dakarski a teraz daje klej do szyb ;)

Brałem sciski stolarskie i lapałem na sciski,takze na tasme,oba sposoby sa dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. Wiadomo ze czasem i tak sie zdarzy, to nie wina gwertego bo znamy go z forum juz od dawna i wiemy ze lipy nie robi. Tak jak mowi Magicbattle pewnie sie rozszczelnily, chociaz moje od poczatku parowaly delikatnie w deszczu ale wczesniej sie nie przejmowalem zabardzo bo nie bylo to az tak widoczne. A nie zawracalem mu tez głowy bo auto 6 tygodni stalo w warsztacie a teraz trzeba czyms dojezdzac do roboty i naraze tez nie wysle dopiero blizej wiosny jak bede mogl nalozyc kask i siasc na skuter :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie polecic jakis dobry klej ktorym to mozna skleic jeszcze raz?? Bo na weekendzie wyjme lampy i postaram sie je rozkleic odczyscic i skleic jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...