Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś miał stycznosc z soczewkami z A5 bixenon? 2012 rok, dobre są? są chyba krotsze niz te z b8, nadaja sie do lamp b5fl?

---------- Post dopisany 31-05-2014 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 22:43 ----------

mam też drugie pytanie, tak naprawde i jedno i drugie kieruje glownie do gwertego

czy wkłady lamp czyli odbłysniki długich z mocowaniem na soczewke sątakie same i w DEPO i VALEO? czy pasują zamiennie a szczegolnie czy te z VALEO będą pasowały do lamp DEPO - chodzi o polifty oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś miał stycznosc z soczewkami z A5 bixenon? 2012 rok, dobre są? są chyba krotsze niz te z b8, nadaja sie do lamp b5fl?

---------- Post dopisany 31-05-2014 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 22:43 ----------

mam też drugie pytanie, tak naprawde i jedno i drugie kieruje glownie do gwertego

czy wkłady lamp czyli odbłysniki długich z mocowaniem na soczewke sątakie same i w DEPO i VALEO? czy pasują zamiennie a szczegolnie czy te z VALEO będą pasowały do lamp DEPO - chodzi o polifty oczywiscie

soczewka to chyba hella 3 w tych z a5. podejdzie bez problemu. (oczywiście po dopasowaniu)

odbłyśniki są takie same. powinny pasować zamiennie. kwestia różnicy jest tylko w osadzeniu soczewki, troche się różni w valeo i depo ale i tak musisz to przerobić pod bix więc to nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To git, bo mam jeden oddzielny zestaw wkładów valeo, będę mógł na spokojnie dorezac sobie na nich soczewki i potem tylko podmienic na gotowce do moich depo

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 14:11 ----------

z powodu braku czasu i kasy sprzedaje jednak soczewki, moze ktos chetny? z A5, elektromagnes działa w każdej, kabelki i wtyczki do niego są, odbłyśniki bdobry stan, soczewki względnie małe, nic nie wystaje idealne do lamp poliftwych, chce 100+ 15 kw, info zamieszcze tez w dziale sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To git, bo mam jeden oddzielny zestaw wkładów valeo, będę mógł na spokojnie dorezac sobie na nich soczewki i potem tylko podmienic na gotowce do moich depo

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 14:11 ----------

z powodu braku czasu i kasy sprzedaje jednak soczewki, moze ktos chetny? z A5, elektromagnes działa w każdej, kabelki i wtyczki do niego są, odbłyśniki bdobry stan, soczewki względnie małe, nic nie wystaje idealne do lamp poliftwych, chce 100+ 15 kw, info zamieszcze tez w dziale sprzedam

Masz jeszcze te soczewki? Albo wie ktoś, gdzie można dorwać soczewki bixa żeby były w miarę pewne? Na allegro to wiadomo, różnie bywa, ludzie czasami sami nie wiedzą co sprzedają :facepalm: Gwerty już jakiś czas na forum się nie logował, ma ktoś jakiś kontakt do niego? Jakieś fb czy coś? Pisałem mu na nr tel ale nie dostałem odpowiedzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja też pisałem do gwerty i nie odzywa się

A ja mam pytanie z kolei czy macie też problemy z migającymi ledami z dziennych z zestawu od gwerty? Kupiłem żarówki 72led bo takie mi gwerty polecił i niestety ale mrugają. Myślałem, że się przepalają ale jak auto nie jest odpalone tylko zapłon jest to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 a nie wiesz czy gwerty dawał jakiś stabilizator napięcia? Bo noże u mnie po prostu nie ma.

Albo po prostu żarówki mam do du** i tyle.

Możecie polecić jakieś sprawdzone żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a czym oklejacie odbłyśniki w lampach???

Ja zrobiłem to taśmą malarską i powiem wam że trochę mi taśma ściągnęła widać to dopiero z bliska.

Cale szczęście ze lamy miałem bele jakie tzn z urwanymi zatrzaskami itd ale jak wezmę się za swoje nie chce powtórzyć znów tej samej gapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, u mnie elektryk zrobił całą nową wiązke pod dzienne na 2 przekaźnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to cholera wie teraz od czego to może być. Przekaźnik u mnie jest na pewno jeden.

A inni użytkownicy drl od gwerty nie mają problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to cholera wie teraz od czego to może być. Przekaźnik u mnie jest na pewno jeden.

A inni użytkownicy drl od gwerty nie mają problemów?

Sprawdź czy masz dobre ładowanie na alternatorze. Bo może być to od tego wina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie mam ok, w tym roku nawet regenerowalem alternator takze chyba nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze jakis kontakt z Gwertym. Chcialem od niego zakupic projektory bixenonowe ale nie odpisuje na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/143080-lista-na-samopoziom-chce-ktos-jeszcze-moge-zrobic-ii-ture/?p=2078845

Pod postem jest jego nr tel, jakiś czas temu pisałem z nim o bixach, projektory ma po 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś rozklejać lampy depo , te dzielone z soczewką ??


Próbował ktoś rozklejać lampy depo , te dzielone z soczewką ??

A i czym najlepiej potem to skleić ? K+D z Wurtha się nada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skleilem je na silikon temperaturowy czarny nic nie paruje depo dzielone yvejusyg.jpg

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejał ktoś lampy po sklejeniu K+D Wurtha? Mariusz coś mi się kojarzy że Gwerty jak robił bixy to sklejał je potem właśnie K+D Wurtha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...