Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis patrzalem w kolesia turanie i ta plama jest ale moze na 0.5metra....

Tez mialem problem z odbiorem czegokolwiek po zastosowaniu ori przetwornic problem znikl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby przetwornice koito są a nie jakieś chińczyki za pińć złoty a problem jest. Nie ma jakiś filtrów przeciwzakłóceniowych czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamontowałem tak jak w temacie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/


Zbliża się czas wizyty na stacji kontroli pojazdów w celu zrobienia przeglądu i pytanie odnośnie użytkowników bixów, nie robili Wam problemów z podbiciem przeglądu? Spryski czekają na montaż, samopoziomowania brak i do przeglądu nie będzie pewnie jeszcze. Niby na kloszach w moich lampach są oznaczenia że lampa przystosowana jest do xenonu ale nie do bixenonu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamontowałem tak jak w temacie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/

Zbliża się czas wizyty na stacji kontroli pojazdów w celu zrobienia przeglądu i pytanie odnośnie użytkowników bixów, nie robili Wam problemów z podbiciem przeglądu? Spryski czekają na montaż, samopoziomowania brak i do przeglądu nie będzie pewnie jeszcze. Niby na kloszach w moich lampach są oznaczenia że lampa przystosowana jest do xenonu ale nie do bixenonu :grin:

Panie odrazu dowód zabierają i wzywa policję żeby mandat wypisać.

A tak na serio to zależy jak trafisz... jeden podbije i powie ze u niego tego nie bylo a drugi się przyczepi.. ja miałem spryski to sie przyczepił o samopoziomowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas np nie ma problemow,sa 3 stacje z czego 2 omijam łukiem bo szukaja bele czegi\o by tylko dac 50zł w łape a w trzeciej byłem ustawiać i nic pan nie mówił.

Teraz mam 1szy przeglad w styczniu na bix bez spryskóww samopoziomu itd jak nie przejdzie to mam ori lampy ale watpie ze nie przejdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bixa od Gwertego. Wstawiłem led h7 w miejsce drogowych, ale jest lipa, bo świeci na fioletowo... Znacie jakąś sprawdzona żarówkę led h7 która świeci w czystym białym kolorze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie sam zrobiłem sobie smoked front i skleiłem lampy klejem do szyb tylko wyszedł problem chyba źle zmatowiłem plastiki w lampie i lakier czarny mat mi odstał czy dam rady opalarką rozkleić je bo wkurzyłem się okrutnie pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno iść bez problemu nawet bez opalarki. Ponieważ klej do szyb nie wiąże się z tworzywem z jakiego zrobiona jest obudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki jakby tyle to jest git bo już się martwiłem sprawdzę dzisiaj


dzięki bidzio1 ogarnąłem lampę wszystko jest git i tak jak powiedziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, stron dużo i doszukać się nie mogę. Jakie soczewki pchać w polifty B5 żeby nie trzeba było dużo ciąć i rezać? Z jakiego samochodu szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...