Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!


bronekb5

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Po kilku tygodniach na forum chciałem przedstawić wam swoją Audi.

Szukałem czegoś w dieselku ale przerażał mnie ich stan i wyposażenie w stosunku do ceny,

aż w końcu znalazłem ogłoszenie z takimi zdjęciami:

IMAG0350.jpgIMAG0352.jpgIMAG0363.jpg

i pojechałem, auto było sprowadzone z Włoch, miało włoskie bolączki ale poza tym, że stukał jeden wahacz reszta działała bez zarzutu.

Posiada:

- silnik 1.8T (AEB)

- napęd quattro!

- siedzenia kubełkowe (skórzane - z regulacją lędźwi) - piękny popiel

- kierownice trójramienną

- felgi ori Audi 16"

- klimatyzację automatyczną

- 1BE

- oryginalnie z fabryki bez radia - ja zamontowałem concerta od kolegi, który swoją A4 rozbił (2000r)

Wygląda następująco (stan na luty 2011):

IMAGE_028.jpgIMAGE_008.jpg

P1140601.jpgP1140606.jpgP1140607.jpgP1140610.jpgP1140630.jpg

P1140622.jpgP1140636.jpgP1140616.jpgP1140611.jpg

Z braków to FIS, podłokietnik, które kiedyś w miarę możliwości chciałem uzupełnić.

Z modyfikacji to niestety myślałem o LPG ale się na szczęście rozmyśliłem

oraz o jakimś przeprogramowaniu komputera na ok 190 KM,

natomiast wpierw na wiosnę polerka wszystkiego co się da i czyszczenie wnętrza na tiptop.

Nie myślałem o rzezaniu, gdyż chciałem pozostać przy oryginale, podoba mi się tak jak jest.

W zależności od warunków pogodowych umieszczę aktualne fotki ale pracuje od rana do wieczora i jest to utrudnione.

W dniu 25.03.2011 przyszły do mnie felgi ori (zdj.) - w miarę zakupu opon pokażę jak się prezentują, gdyż nigdzie nie widziałem ich na A4 :) Co dodaje im wyjątkowości :wink4:

4_E0601025_P_z7_5_J17_H2.jpg

Aktualizacja, dnia 15.04.2011 założone felgi ori 7.5J17H2 ET40 + opony Pirelli P Zero Rosso 225/45ZR17

fele2.jpgp1140817.th.jpg

W związku z tym, że trochę już użytkuję moje Audi i się naoglądałem modzonych aut kolegów z forum,

postanowiłem walnąć listę planowanych modów:

- grill od RS4

- felga Audi 7,7x17

- hamulec ręczny w skórze

- podtlenek LPG, sekwencja

- jednak reflektory przednie polift II Valeo (niekoniecznie xenon),

- lampy polift I lub II tył,

- lepsze radio z "palety" Audi,

- siatka do bagażnika ori

- CB radio Uniden PRO 520 XL + antenna montowana na tylniej klapie,

- większa felga 18x8 + obniżka zawieszenia/gwint (daleka przyszłość),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna sztuka no nie powiem:) duuuuzy + za Q :good: no i łłłaaaa ta sQra :slina:

...ciekawy nieoryginalny kolor tej b3 :naughty: chyba na felunQ z borbeta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wyrezac lampy :kox:

caraz wiecej aut z Q :good:

a my niestety nie mamy :wallbash: :wallbash:

Dawid nic nie mów, ja myślałem ostatnio nawet nad zmiana ze względu na Q ale tam pierdziele to za dobre auto mam a zima jest krótka :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wyrezac lampy :kox:

caraz wiecej aut z Q :good:

a my niestety nie mamy :wallbash: :wallbash:

Dawid nic nie mów, ja myślałem ostatnio nawet nad zmiana ze względu na Q ale tam pierdziele to za dobre auto mam a zima jest krótka :gwizdanie: :kox:

ojj tam oj tam, jak w lecie mokro to quattro też się przydaje a poza tym lepszy start przy dużej mocy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytacie opisu, nie chce rzezać i już :>

wiem, że ładniej wygląda i w ogóle ale jakbym miał zmieniać na poliftowe to jedynie USA :cool1:

Prędzej czy później pewnie zmienisz zdanie :) Ale w końcu nie każde A4 na tym forum musi być przerabiane. Auto bardzo przyjemne i fajnie wyposażone. Co masz na myśli jeśli chodzi o włoskie bolączki? Rysy, sparciałe gumy, czy drobne braki w gumkach i plastikach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co masz na myśli jeśli chodzi o włoskie bolączki? Rysy, sparciałe gumy, czy drobne braki w gumkach i plastikach? ;)

Gum sparciałych nie miał, rysy się znalazły, plastików i gumek też nie brakowało ale niestety włoch lał wodę do chłodnicy i "srogiej" zimy w Polsce nie przetrwała (zaczęła przeciekać) :( - zmiana chłodnicy i całego płynu załatwiła sprawę. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... to takie włoskie bolączki to nie bolączki:P Ja miałem zapieczony zacisk z przodu bo ktoś nie założył gumki na tłoczek, płyty pod silnikiem też nie miał kto założyć, ale większych rysek czy wgniotek mam bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgniotek nie mam, ale mam tak pociapane zderzaki na rogach, ze az przykro :/ Parkowac to oni nie umieja :wallbash:

Haa, wlasnie patrze, ze masz taka skore jak ja chce do siebie zalozyc, identyko, a sprzedawca twierdzi ze boczki do niej sa standardowe czarne, a tutaj tez widze siwe w skorze, czyli mnie chcial przyciac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgniotek nie mam, ale mam tak pociapane zderzaki na rogach, ze az przykro :/ Parkowac to oni nie umieja :wallbash:

Haa, wlasnie patrze, ze masz taka skore jak ja chce do siebie zalozyc, identyko, a sprzedawca twierdzi ze boczki do niej sa standardowe czarne, a tutaj tez widze siwe w skorze, czyli mnie chcial przyciac :gwizdanie:

Chciał Cię przyciąć, ja spędziłem na serwisach sprzedających samochody dobre 2 miesiące, żeby się dowiedzieć co z czym było ori w A4 i wszystko było zawsze ładne i jednolite.

Jak ktoś chce sprzedać Ci autko, np z 1996r z kierownica jak w polifcie czy kolorem siedzeń innym z przodu, tyłu lub boczki różne to na pewno coś było robione kombinowane (nie mówie, że w złych intencjach ale przerabiał ktoś).

Na naklejce masz wszystkie kolory, więc można się duuużo dowiedzieć odnośnie samochodu, bo czasem może ktoś kupił "individual" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie mam 6km do ciebie w dotatku obaj mamy Q graty autka :good:

to cos wspolnie wymodzimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziuuuu, czy wszyscy muszą tak ludzi denerwować z tym za***nym Q? inni też by chcieli to mieć :decayed:

ładna bryszka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...