Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak najbardziej każdy będzie chciał zobaczyc to cudo :kox:

Tak więc czekamy z niecierpliwością na fotki i relację :good:

Opublikowano

Wrzucaj, wrzucaj :decayed::naughty:.

Opublikowano

Dawaj dalej :) Aż zrobiłeś mi ochotę na takie mody :good: Chyba trzeba sobie zamówić taką A4... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Autko dostało drugą warstwę podkładu i schnie w "komorze lakierniczej" z pudełka po butów :D może jutro uda się położyć pierwszą warstwę czarnego lakieru

Opublikowano

Przez tydzień nic nie zrobiłeś ? :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak tam progress? :decayed:

Opublikowano

pewnie się rozbił na którymś zakręcie ;-)

Opublikowano

raczej silnik zatarł :polew:

Opublikowano

Widze że są ludzie na forum zajmujący się modelarstwem :) Może jakiś ogólny temacik o modelarstwie???

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a wiec tak, wypadł mi mały remont w domu, który przerodził się w mega remont haha :D

model pomalowany, wyszła kicha :/ Było ok jak byl czarny, chciałem psiknąć go bezbarwnym w sprayu, coś a'la klar. Niestety jakieś składniki ze sobą niezbyt zadziałały bo lakier napuchł :/

obecnie auto jest w zakładzie blacharsko-lakierniczym u znajomego, gdzie otrzyma odpowiedni i porządny lakier :D[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 10:53_________________________________________________Etap VII:

Felgi - ręcznie rzeźbione felgi s-line, pomalowane na biało. Kopia felg tych co mam na samochodzie

a952eed3c6f68a63m.jpg29a863ee5e001ef3m.jpg0d8e4a6b7db3440am.jpg

4880688365b3bdadm.jpgac22647f4088efbdm.jpg1e8db2357a7f6d59m.jpg

Opublikowano

Ja mam A6 sterowane radiem

sorka za foto ale robione fonem i przez fona wrzucane

foto293o.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Etap VIII:

Auto pomalowane - podziekowania dla Wujek_West za pomalowanie modelu w profesjonalnej komorze lakierniczej.

Starałem się pokazać na 3 pierwszych zdjęciach jakość malowania,ale zdjęcia robione telefonem więc ciężko

142ac4e0ab65635bm.jpgf0497c5f15f4148dm.jpg57d0a02ae9d8cb78m.jpg

899bb44f20b6ea67m.jpgfab44680de85a088m.jpg190677b7b3f8ee68m.jpg

[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 18:01_________________________________________________Etap IX:

Pierwsze przymiarki. Bez lamp, ale z felgami.

Jest wysoko !! Zaraz będzie rezana gleba i niższy profil opon

Zdjęcia zaś robione telefonem, wychodzi kiepska jakość ale cóż. Jak skończę to zrobię porządne foty lustrzanką

d55898ec2379a5d8m.jpg6bd4401fa3eacebem.jpg8d033adc5a2b0888m.jpgcd4bee4c62a43811m.jpg

[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 18:17_________________________________________________Etap X:

Jest gleba

Model siedzi niżej. Z tyłem problemów nie było, w przodzie musiałem spiłować łeb śrubki trzymającej drzwi bo opona się na niej opierała. Opiera się nadal, ale to już by trzeba przerabiać trochę drzwi.

Jeszcze zetnę trochę gumy i oponki zrobią się nisko-profilowe więc będzie ok

ea78ac26c55f0b65m.jpg18cc6f619f2123c7m.jpg55aa398d1a0c5bfdm.jpg207a0e0cc99b8cbcm.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

fajne ! :D

Opublikowano

ale rozkmina :>

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no niezłe

ja musze dokonczyc swój model, narazie kupiłem auto i czasu nie ma :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.