Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
O ile ktos to wystroi bo wiekszosc tunerow nie chce stroic hybryd.

Jak ma numer ta turbina na tabliczce? Na czym polegała zmiana?

Jest k03-29 po regeneracji, a przeróbka polega na tym że cały środek strona zimna i gorąca pochodzą z k03s co widać po 8śmiu łopadkach zamiast 12stu. Różnica taka że ori k03s ma wiekszego ślimaka strony zimnej.

Więc zastanawia mnie ile to dmuchnie:eusathink:Może już ktoś robił coś takiego???

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 784,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam odwrotnie. Turbina ma numer od BEX ale mam 12 lopatek :) Nie wiem jaki to ma rozmiar.

Dostalem ja za grosze to nie bede marudził z tego powodu.

Opublikowano

będzie będzie, śmigam z czujnikiem EGT w kolektorze i przy lekkim pałowaniu wychodzi 1100'C bez problemu, inna sprawa, że auto już po wirusie.

nie będzie, bo wykorzystujesz tolerancję 0,3 bara, dopiero po przekroczeniu której wyskakuje błąd

JA w avj bez programu mam na 0.7 bara 265nm na pokladzie DP tip aluminiowa dv i MBC

no to miło powitać:decayed: a drugiego |IC też masz czy FMICa masz?
Opublikowano

Panowie pare dni temu vag wywalił mi takiego błęda P0103 miernik masy powietrza-rząd cylindrów 1-sygnał wejsciowy za wysoki. Auto jest po virusie i teraz nie wiem czy jest to wina softu czy czego?

Spotkał sie ktoś kiedyś z takim czymś? Czyżby przepływka siadła?

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

domjenick Czyli MBC mogę smiało zakładać gdy bym nie doszedł do ładu z tym ucinaniem doładowania?

Opublikowano
Ja mam odwrotnie. Turbina ma numer od BEX ale mam 12 lopatek :) Nie wiem jaki to ma rozmiar.

Dostalem ja za grosze to nie bede marudził z tego powodu.

Hehe to też masz hybrydę tylko w złą stronę:tongue4: Ktoś już pewnie regenerował tylko do środka wrzucili nie to co trzeba:doh:

Chcesz to dam Ci namiar gdzie mi robili to Ci wrzucą środek z k03s:wink:

Opublikowano

[/color]domjenick Czyli MBC mogę smiało zakładać gdy bym nie doszedł do ładu z tym ucinaniem doładowania?

śmiało możesz zakładać, ale warto zjrzeć po kolei do wszystkich podzespołów i namierzyć przyczynę odcinek-to może być dv, n75 et cetera...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie za 100pkt czy można wymienic N249 w 1.8T B6, który jest ukryty przy kolektorze ssacym ? Jest tam dojście czy trzeba odkręcać kolektor?

Opublikowano

W aeb'ie da sie odme wymienić to myślę że ten zaworek tym bardziej,

trzeba małych zwinnych rączek a dodatkowo dla ułatwienia odsunąć zbiorniczek wyrownawczy

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Opublikowano

No wlasnie chodzi mi B6 czy ktos ma praktyke w tym temacie?

Opublikowano

komory sa identyko, silniki prawie tez, ten drugi ma troche wiecej kabelkow, poluzuj zbiorniczek albo w ogole go wywal i zobaczysz jak z dostepem

Opublikowano

raz dwa zdejmiesz listwe i kolektor ssący

łatwiej dostac sie do wszystkich śrub i opasek

Opublikowano

potrzebuje przy tym wymieniać jakieś uszczelki? Jeśli tak to które i ile one mogą kosztować?

Znalazłem coś takiego:

:: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library

Przecież to jest z kilka godzin roboty :(

Opublikowano

Listwe i kolektor wyjmiesz na spoko w pół godziny, kolektor wyjmiesz w całości z przepustnica, masz nawet łatwiej bo jest na potencjometr a nie na linke, uszczelka kolektora ssacego to koszt 12 zł w aso

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Opublikowano

Dominik uruchomiłeś Torque? Mi się dzisiaj udało:naughty:

Opublikowano
Dominik uruchomiłeś Torque? Mi się dzisiaj udało:naughty:

no jasne-tylko nie pisałem o tym, ale śmiga, aż miło:wink:

Opublikowano

a próbowałeś jakoś porównać czy wskazania są prawidłowe?

Opublikowano

A co to znaczy uruchomić torque?:decayed:

Opublikowano

no w sensie że podłączyc do auta:decayed:

Opublikowano

Ale chodzi o MBC?

Opublikowano

nie, o pewien program

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.