Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie jaką DV polecacie? Myślałem nad properfekt typ 2

Properfect typ2 to raczej blowoff a nie DV więc określ się co chcesz a jeszcze lepiej poszukaj. Albo napisz może jakie moce , plany i oczekiwania od zaworu ? :whistling:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jaką DV polecacie? Myślałem nad properfekt typ 2

Properfect typ2 to raczej blowoff a nie DV więc określ się co chcesz a jeszcze lepiej poszukaj. Albo napisz może jakie moce , plany i oczekiwania od zaworu ? :whistling:

Bardziej o bova chodzi. Moc przewidywana ok. 200KM. Chciałbym TIP z piperem ale nie bardzo to do mnie przemawia, dlatego stawiam na bova.

Opublikowano

Ja miałem bov Properfekt TYP II i nic złego się nie działo ( nic nie muliło i nie szarpało ) lekko go zalewało przez co więcej palił przy takim samym stylu jazdy - jedyny objaw negatywny ale opinie są różne, są osoby które narzekały że auto źle chodzi na tym properfekcie...

Opublikowano

Czyli co polecacie tak zapytam :decayed:

Opublikowano

Ja od 3 albo i 4 lat jeżdżę na ProPerfekcie Typ II i ni uja się nic nie dzieje!!!!!

Pierdzielą ludzie od rzeczy, bo się naczytają w necie, że "blow off w 1.8t - to niemożliwe!"

Przy doładowaniu 1bar, które pewnie będziesz miał przy tych 200KM to będzie się bardzo fajnie sprawował :)

Jak chcesz posłuchać jak syczy to zapraszam do Gliwic ;)

Opublikowano

nie cuduj, pakuj Forge'a 007

Opublikowano
Ja od 3 albo i 4 lat jeżdżę na ProPerfekcie Typ II i ni uja się nic nie dzieje!!!!!

Pierdzielą ludzie od rzeczy, bo się naczytają w necie, że "blow off w 1.8t - to niemożliwe!"

Przy doładowaniu 1bar, które pewnie będziesz miał przy tych 200KM to będzie się bardzo fajnie sprawował :)

Jak chcesz posłuchać jak syczy to zapraszam do Gliwic ;)

Będę miał to na uwadze :hi:

nie cuduj, pakuj Forge'a 007

Ale bova z forge?

Opublikowano

napisałem że 007 :facepalm:

ale jak chcesz robic wioche na ulicy to bierz BOV-a

gwarantuje Ci że po kilku dniach Cie zmęczy :kwasny:

Opublikowano

Czym to się różni od bova? Zielony jestem :sick3:

Opublikowano

zwykła DV-ka pracuje w na zasadzie obiegu zamknietego

po zamknięciu przepustnicy powietrze wraca przed turbo

w BOV-ie powietrze wychodzi na zewnatrz powodując mocno słyszalny syk

Opublikowano
napisałem że 007 :facepalm:

ale jak chcesz robic wioche na ulicy to bierz BOV-a

gwarantuje Ci że po kilku dniach Cie zmęczy :kwasny:

A ja Ci gwarantuję, że Cię nie zmęczy ;)

Jestem wieśniakiem, bo mam BOV?! Czego to się człowiek dowiaduje o sobie...

Śmiech na sali :facepalm:

Sorki za małe OT, ale nosi mnie jak takie coś czytam...

Opublikowano
zwykła DV-ka pracuje w na zasadzie obiegu zamknietego

po zamknięciu przepustnicy powietrze wraca przed turbo

w BOV-ie powietrze wychodzi na zewnatrz powodując mocno słyszalny syk

Czy Forge daje z siebie jakiś dźwięk etc?

Opublikowano
zwykła DV-ka pracuje w na zasadzie obiegu zamknietego

po zamknięciu przepustnicy powietrze wraca przed turbo

Zwalniając jego obroty, tak?

Opublikowano

w pewnym sensie BOVa tak, bo powietrze ktore powinno wtornie zasilac silnik, tak jak w ori DV, ucieka w atmosfere

Opublikowano

nie zwalnia tylko rozpedza ale na ułamek sekundy

a wracając do wiesniaka to nie jest moja opinia tylko ludzi chodzących po ulicach

i słyszących odgłosy wydobywające sie spod masek aut :facepalm:

miałem BOV-a, chyba tydzien i zdjąłem, bez sensu

Opublikowano

potwierdzam ze sie nudzi, tez bede swojego sciagal na dniach, i pojdzie pewnie na sprzedaz, model Bailey DV36

Opublikowano

Ja nie chcę jakiegoś głośnego psssst na całe miasto, tylko coś wpadające w ucho delikatnie i ze smakiem :decayed: Taki był pipercross :wink:

Opublikowano

jak dasz stożek to będzie wyraznie słychac na zwyklym DV

jakie masz doładowanie ?

Opublikowano
jak dasz stożek to będzie wyraznie słychac na zwyklym DV

jakie masz doładowanie ?

Tylko jak stożek to idzie tip za tym. Czyli koszt 600 zł. A doładowania niestety nie wiem :kwasny:

Opublikowano

czyli standard 0.5-0.6 bar-a

zrób Fmic-a, wtryski, program i co tam jeszcze trzeba i jezdzij

jak chcesz to montuj BOV-a, a jak nie to jakis porzadne DV

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.