Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam ori puche

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak będzie chłodniej pod maską...

Opublikowano

Wtryski z s4 b5 pasują p&p do 1.8T?

Opublikowano
Wtryski z s4 b5 pasują p&p do 1.8T?

temat już był kiedyś przerabiany, nie pasują P&P.

Ich wydajność to 304cc/3bar

Opublikowano

dzieki za odp:hi: a to trzeba podszlifować je żeby weszły tak?

Opublikowano

wiesz co, nie pamiętam dokładnie czy nie pasują bo są beczułkowate ( zbyt szerokie ) czy rozmiary oringów są inne,

w każdym bądź razie jest problem z dopasowaniem ich do 1.8t

Opublikowano

co polecacie sprawdzoneogo co pasuje P&P czy są takie wtryski? mam jeszcze drugie pytanko może nie na miejscu ale tu są sami fachowcy czy wywalenie kata i wstawienie downpipe może spowodowac przepalenie tłumika? ostatnio moja a4 glosniej pracuje

Opublikowano

wtryski od bexa lub od bam pasuja P&P

Opublikowano
wtryski od bexa lub od bam pasuja P&P
do B6 na pewno z BEXa podejdą, bo miałem w AVJ-cie...
Opublikowano

a tak po chłopsku? ile ta tych wtryskach wyciągne na seryjnej turbince downpipe i Tipie?

Opublikowano
a tak po chłopsku? ile ta tych wtryskach wyciągne na seryjnej turbince downpipe i Tipie?
około 190, może coś powyżej, ale na jednym coolerze-jeśli masz seryjny-to nie licz na cud-180, moze ciut więcej-to max...
Opublikowano

Orientujecie się ile kosztuje zrobienie kontroli startu z flat shiftem do BFB?

Usuwał ktoś II sondę programowo? Gdzie i za ile?

Opublikowano
Orientujecie się ile kosztuje zrobienie kontroli startu z flat shiftem do BFB?

Usuwał ktoś II sondę programowo? Gdzie i za ile?

dlaczego chcesz ją usunąć ?? nie lepiej oszukać??

Opublikowano
Orientujecie się ile kosztuje zrobienie kontroli startu z flat shiftem do BFB?

Usuwał ktoś II sondę programowo? Gdzie i za ile?

dlaczego chcesz ją usunąć ?? nie lepiej oszukać??

To na wypadek, gdyby jednak tulejka nie spełniła swego zadania.

Opublikowano

Spelni zadanie ze spokojem... Jeszcze sie nie spotkalem by cos bylo nie tak... Aczkolwiek ile aut tyle przypadkow...

Opublikowano

chłopaki mam pytanko jakiej wielkosci coolerka wrzucic tak do +/- 200KM wystarczy taki ok 60cm na 20cm i jeszcze pytanko jakies srednicy sa nasze rurki (przewody) czy tym sie nie sugerowac?

Opublikowano
chłopaki mam pytanko jakiej wielkosci coolerka wrzucic tak do +/- 200KM wystarczy taki ok 60cm na 20cm i jeszcze pytanko jakies srednicy sa nasze rurki (przewody) czy tym sie nie sugerowac?

do b5 upychał bym 550x180x65

Opublikowano

Ja taki mam u siebie. Pierwsze chciałem montować 550x140x65 ale po przeliczeniu objetosci i porównaniu z 2x seryjny SMIC wyszło, że jest tak samo. ( To powinna być dla Ciebie baza do wyliczen :)

Ja wolałem wrzucić coś większego.

Zaraz pewnie się odezwą ludzie, że będzie większy lag, ale po zmianie z k03 na ko3s oraz wstawieniu TIP i wycięciu kata jest lepiej niż było wcześniej.

Opublikowano

Czyli powinien styknąc przykładowy 648 x 200 x 38 nie chce bardzo zyłowac silnika

Opublikowano

ja mam 180 i zadnego laga nie mam nawet lepiej z dolu ciagnie i to jescze bez programu xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.