Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chętnie sprzedam n75 od rs2 z mojego parcha który idzie na żyletki

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
chętnie sprzedam n75 od rs2 z mojego parcha który idzie na żyletki

Price?

ja uwazam ze w 95% procentach kiedy pada n75 to jest niedolatowanie a nie przeladowanie, no chyba ze na maksa jest w srodku czyms zawalony i blokuje totalnie powietrze

elektronicznie kiedy jest niesprawny to odrazu laduje tryb awaryjny, a w innym przypadku nie ma na nim napiecia wiec cale cisnienie nie jest blokowane przez tloczek i wali prosto w gruche otwierajac na maksa klape wg

ale to moja teoria :decayed:

moze po prostu grucha turba ma dosc

jak mi odma żygnęła olejem to poszło w N-ke i miałem overboost, wyczyściłem ją na myjce ultradźwiękowej, prysnąłem wd40 i śmiga dalej:wink:

Opublikowano

No to o tym napisałem ;)

Opublikowano

150+ kw

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

No i za jakies rozsadne pieniadze sprzedal bym zestaw na zrobienie jakis 210ps w aeb

Czyli moj komp,suszarka,wtryski,przeplywka i tip 3"

Opublikowano

Inkognito to jaka jest cena wywoławcza za cały komplet? I jaka tam masz turbinę?

JUZIU mam tam jakiś AFR więc o skład mieszanki sie nie boję.

Opublikowano

Inkognito robiłeś jakieś porównanie na ori przeplywce z tipem 2.75" oraz przeplywce i tipie 3.0" ?

Opublikowano
150+ kw

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

No i za jakies rozsadne pieniadze sprzedal bym zestaw na zrobienie jakis 210ps w aeb

Czyli moj komp,suszarka,wtryski,przeplywka i tip 3"

jaka suszarka,stan i ile PLN ?

Opublikowano

Na ori przeplywce scinalo mi doladowanie i gosc nie mogl wystroic zalozylem 3" i wyszlo 210 ps i 310nm nad cena pomysle chwile i jak wroce z pracy rzuce jakas wywolawcza:-Pwywolawcza moze ktos sie skusi.

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Suszarka chinski k04 przez 1,5 roku nie mialem z nia zadnego problemu

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

a więc tak za cały komplet czyli

-wtryski 440cc

-Tip 3" poleowany

-przepływka 3"

-komp z programem w sumie z dwoma

- chinskie k04

-n75 z rs2

cena wywoławcza 2200zł

do tego trzeba by zamontować Dp i Fmic jeśli są chętni zapraszam na Pw :)

Opublikowano

Ile bar pompowales w to czajniz k04?

Kupione od "tunerow z allegro"?

Opublikowano

1.4bara

Opublikowano

Ludziki jaki IC wejdzie do 1.8T w b7? pod zderzak?

Opublikowano

550/150/65 wystarczy Ci

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Aczkolwiej jak sie postarasz to i wiekszy wcisniesz;-)

Opublikowano

żaden problem

Opublikowano

Panowie ile jest warta k03s z BEXA w igle?

Albo zapytam inaczej, ile warto dać za takie turbo?

Opublikowano

z tysiaka mozna dac, moze 1200 jak naprawde jest spoko

bo za 300-600 mozna kupic turbo z bfb nawet i padniete, dolozyc tysiaca na przerobke z regeneracja i miec praktycznie nowe k03s

Opublikowano

tak tylko sami wiemy jak moze być ze "spoolem" w takim regenerowanym....a juz nie mowie o trwalosci jak bedzie sobie dmuchac 1.4 bara.

Opublikowano

ja porządnei zrobione w dobrej firmie to bedzie na pewno lepsza niz uzywka po jakims juz przebiegu 100-150tys, a ze spoolem nic nie bedzie bo fizycznie to bedzie to samo turbo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.