Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK, dzieki za odpowiedz. A teraz kolejna sprawa, potrzebuję nr katalogowy DV 710n z audi RS4 bi T, podrzuci ktoś? Ewentualnie jaką DV włożyć do siebie...mam Forge 007 ale on przepuszcza.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprawdzałeś go ręcznie?

Opublikowano

osobiście nie sprawdzałem ale jak miałem wymieniane turbo 3 tygodnie temu to Grucha powiedział mi o 2 nieszczelnościach, jedną już zrobiłem (była na wężyku trójniku zaraz nad silnikiem) i została jeszcze DV ktoóra wg niego po sprawdzeniu przepuszcza.

Opublikowano

wyciągnij i sprawdź dla pewności,

Forge jest bardzo wytrzymałą DV,

w razie czego to jest w pełni rozbieralny i można sprawdzić co jest powodem nieszczelności

Opublikowano

OK, glupie pytanie, jak ja sprawdzic ? :facepalm:

Opublikowano

wymontuj ją całkowicie,

wciśnij tłoczek palcem do końca, następnie zatkaj szczelnie króciec podciśnienia i puść tłoczek,

jeżeli opadnie to znaczy że puszcza, jeżeli nie opadnie to trzyma:wink:

Opublikowano

Jeśli nie opadnie tzn, że sie conajwyżej powinna dobrze otwierac, ale to nie znaczy że utrzyma szczelnie doładowanie :)

Opublikowano

rozjaśniełeś mi to całkowicie ;) Sprawdzę, Booster skąd załatwiłeś sobie Forge 008? Jakis ebay ?

Opublikowano

w większości przypadków nie trzymania ciśnienia jest właśnie nieszczelność, ale wampir ma racje,

warto przy okazji jego demontażu go rozebrać i sprawdzić sprężynę:wink:

008 kupiłem w Re5pect

Opublikowano

jutro wjade na kanał i spr ta DV, może ktoś podrzucić nr katalogowy DV 710n z audi RS4 bi T w razie co ? Bo bez tego panowie z serwisu przecież mi nie zamówią :facepalm:

Opublikowano

06a145710n

Opublikowano
06a145710n

Dzięki wielkie:hi:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

koledzy przepraszam za spam, wrzuciłem logi swojej B6, możecie zerknąć ?

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-1-8-t-q-logi-prosba-analize-285436/

Opublikowano
jutro wjade na kanał i spr ta DV, może ktoś podrzucić nr katalogowy DV 710n z audi RS4 bi T w razie co ? Bo bez tego panowie z serwisu przecież mi nie zamówią :facepalm:

w RS4 DV-ka jest taka sama jak w AEB :grin:

N zostało zastąpione przez P

Opublikowano
jutro wjade na kanał i spr ta DV, może ktoś podrzucić nr katalogowy DV 710n z audi RS4 bi T w razie co ? Bo bez tego panowie z serwisu przecież mi nie zamówią :facepalm:

w RS4 DV-ka jest taka sama jak w AEB :grin:

N zostało zastąpione przez P

dobrze wiedzieć :decayed:

Opublikowano
tyle w temacie, dziękujemy

ps. przydalo by się to gdzies podwiesić bo ludzie robia 200KM w porywach 250 i kombinują o jakichś jednomasach co jest totalna bzdura...

albo sprzeglo z diesla albo wzmocniony docisk i tarcza

Sprzęgło z AWX siada na pewno na 1.8T z napędem na przód a co z quattro?

Sprzęgło 1.8T quattro jest inne niż 1.8T fwd...

Opublikowano

Takie samo

Opublikowano

Porównywałeś kiedyś te sprzęgła ? Wg katalogu mają różne numery.

Kolega marcindlug ze sprzęgłem od AWX ma B5 ośkę, ja mam B6 quattro. katalogi pokazują całkowicie inne numery, człenio w sklepie twierdzi że fwd quattro to dwa różne sprzęgła.

Opublikowano

Mogą mieć inny numer ale są zamienne, inny numer może wynikać z mocy docisku, ta jest i tak wieksza w dieslowskich, różnica między benzyna a dieslem jest taka że w benzynie tarcza ma sprężyny tlumiace a w dieslu ich nie ma ale jest to niezbyt istotne

A Sprzęgła w q i fwd jeszcze raz powtarzam, w gruncie rzeczy są te same

Opublikowano
Mogą mieć inny numer ale są zamienne, inny numer może wynikać z mocy docisku, ta jest i tak wieksza w dieslowskich, różnica między benzyna a dieslem jest taka że w benzynie tarcza ma sprężyny tlumiace a w dieslu ich nie ma ale jest to niezbyt istotne

A Sprzęgła w q i fwd jeszcze raz powtarzam, w gruncie rzeczy są te same

w avj ajl np.żadnych sprężyn nie ma w tarczy:whistling:

Opublikowano

Może to odwrotnie było, w dieslowych były, nie pamiętam musiałbym do piwnicy zajrzeć ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.