Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pytanie czy to jest za każdym razem zmieniasz bieg np. przy 2500obr-4000obr czy tylko przy gaz w podłogę?

Jak tylko przy gazie ma maxa to OK. Przy normalnej jeździe u mnie nie słychać świeszczenia.

No przy normalnej jezdzie tez slychac. Moja zona sie pytala cos ty tu znowu zrobil...:decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Aeb po witamince z dużymi szprycami , na ORI sterze + 4 dni zabawy...

Przydało by się quattro bo fwd na mokrym niestety nie ogarnia , dopiero od 3ki jako tako jest trakcja

jade na podkarpacie

Heh skąd ja znam to auto?

Gregor010 odwaliłeś kawał dobrej roboty z tym softem:thumbup1:

Na wiosnę myślę że wpadnie większa dmuchawka i kolejne strojenie.

dzieki Kamil, niedługo się widzimy mam nadzieje ;)

ps. ten filmik był sprzed korekty przy MAF = 154g/s :decayed:

ps2. filmik powstał gdyż nie darował bym sobie gdybym nie uwiecznił jak Twoj Avancik chce generować moc , no ale cóż autko masz tip top ogarnięte to i jest wynik :decayed:

ps3.- po korekcje na ostatecznym sofcie jak jechałeś na 2 biegu było 163.5 g/s , na 3ce by było coś więcej , ale warunki nie sprzyjały na takie jazdy.

Opublikowano
Jeszcze nie logowałem dokładnie bo nie było jak,ale 162g/s udało sie wyłapać na szybkiego.

162 ????? Nie zartuj, nawet 200kM nie ma.

U mnie w AEB na totalnej serii było 178g/s

Opublikowano
Jeszcze nie logowałem dokładnie bo nie było jak,ale 162g/s udało sie wyłapać na szybkiego.

162 ????? Nie zartuj, nawet 200kM nie ma.

U mnie w AEB na totalnej serii było 178g/s

jesteś pewny tego co mówisz ?

Opublikowano

U mnie przy 178g/s wypluło na macha3000 214kM

Ile AWT ma w serii ???

Opublikowano

Jasne,jak znajde chwile to przyjade na hamownie,a jutro jeszcze postaram sie zrobić logi jeśli pogoda pozwoli,także Dev nie denerwuj sie zobaczymy jutro co przepływka pokaże.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

U mnie przy 178g/s wypluło na macha3000 214kM

Ile AWT ma w serii ???

Wątpię żeby k03 była by w stanie przetoczyć tyle powietrza,chyba że przy doładowaniu 1,4 bar-a gdzie jest to raczej nie realne.

Opublikowano

A co mam sie denerwowac, to Twoje auto.

Zastanawiam sie tylko czy przepływka w AWT nie podaje niższych wartości w porównaniu z AEB/AJL.

jeżeli hamowalismy jakies z tymi silnikami to zawsze podawalem dokladne wartosci mocy silnika przed samymi rolkami

Opublikowano

AWT ma 120g/s i 150km :)

zlogować warto z czystej ciekawosci , ile tam tego przeciągu jest.

Opublikowano

Czyli wychodzi jakies 192kM

1.1 bara doładowanie.

Opublikowano
A co mam sie denerwowac, to Twoje auto.

Zastanawiam sie tylko czy przepływka w AWT nie podaje niższych wartości w porównaniu z AEB/AJL.

jeżeli hamowalismy jakies z tymi silnikami to zawsze pidawalem dokladne wartosci mocy silnika przed samymi rolkami

Nie podaje nizszych wartości :) To samo.

To że AEB ma wiekszy przeplyw a robi tą podobną moc co AWT przy niższym przepływie wynika z niedokładnego sterowania, co oczywiście można poprawić jesli ma się za dużo wolnego czasu:decayed:

Opublikowano

A ile ma AVJ BFB ???

Opublikowano

na serii avj to samo co awt 120 max 125g/s , bfb 130-133g/s, bex 150-155g/s , choc te ostatnie rzadko kiedy przebijają 150g/s :D

Opublikowano

ja mialem tez kolo 160 raz na aebie serii :P

Opublikowano

162g/s to czysta seria na koksie, 190-195KM, oczywiście przeliczniki g/sx1,25 itp nie są przelicznikiem mocy poza czystą serią.

BTW, ja już widziałem K03 dmuchające 1,5bara i to nie w piku:grin:

Opublikowano

250g/s @1.2bara na lighcie ,wspominałem Ci nawet kiedyś

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

162g/s to czysta seria na koksie, 190-195KM, oczywiście przeliczniki g/sx1,25 itp nie są przelicznikiem mocy poza czystą serią.

BTW, ja już widziałem K03 dmuchające 1,5bara i to nie w piku:grin:

+1 , za wpis

ps u kogo widziales k03 1.5bara nie w piku :D ?

Opublikowano
ja mialem tez kolo 160 raz na aebie serii :P

Jak odpiales N75

Opublikowano
ja mialem tez kolo 160 raz na aebie serii :P

Jak odpiales N75

na odpiętym to jak 100g/s złapał to wszystko

Opublikowano

takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s

Opublikowano

takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s

ja akurat nie zgaduje, mówię jak to wygląda w realu- na dokładnie tej turbinie z dispolu. 250g/s to na miekko pcha :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.