Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

są 45... :chytry: korzystamy z takich od lat. istotna sprawa jest tez taki kolnierz: http://images64.fotosik.pl/408/3bbb106fd08340adm.jpg

Ja u siebie tez mam taki kołnierz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sorki pomylimem cos. 22 ma otwor na przewod odmy. Koncowka tipa ma faktycznie 43. Ale bez kolnierz. Czy jest on na pewno potrzebny? Przeciez tam jest podcisnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie biegu/nacisnieciu sprzegla lub gwaltownym puszczeniu gazu w czasie przyspieszania jest nawet i niewielkie cisnienie bo powietrze cofa się DVką do TIPa chyba że ktoś ma zawor atmosferyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki. Czy moglby doprowadzic dodatkowy dolot do seryjnej puszki rurą elastyczna od kratki halogenowej do dodatkowego otworu w dolnej czesci puszki seryjnej w silniku 1.8 T AVJ dla lepszego i szybszego doprowadzenia powietrza ? Prosze o opinie i sugestie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej piachu pod filtr bedziesz zasysal :)

Mialem podobne rozwiazanie w poprzednim samochodzie i problemow z piachem nie bylo, bardziej mi chodzilo o sugestie tego typu czy nie bedzie jakich kolwiek problemow (zbyt duza dawka powietrza, problem z wrazliwa przeplywka) przez dokonanie takiej modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k03-029 cięzko dostępne jest w pl ? Bo po numerach to chyba tego nie znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to suszarka z AVJ, BFB, AMB,

po numerach może być problem na allegro, musisz pisać do sprzedających aby odczytali numery,

ja swoją sprawną 2 lata temu puściłem za 350pln:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, co 10 stron wraca temat z czego sie da zrobić hybryde... Może negocjacje cenowe moglibyscie robić na PW bo potem ludzi odstrasza liczba stron które muszą przeczytać. Mam też prośbę do Romana aby dodał te informację do FAQ.

Ewentualnie także alternatywy do hybryd z podaniem sprawdzonych zakładów w pl i za granicą jak np. Hybrydy od Gregor10, scrollproduct, frankenturbo f21 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam turbo 45 a tipa 43 to moge zastosowac lacznik 45? bo w zasadzie 43 nigdzie nie znalazlem. pytanie czy opaska zniweluje te 2 mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ostatnio jak skladalem dolot po probie szczelnosci tak dobrze zacisnelem ze opaska nie wytrzymala :decayed:

jaeszcze jedno pytanie: lacznik prosty czy jakis katowy? i brac z tym wybrzyszeniem (antywibracyjny) czy zwykly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...