Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nic nadzwyczajnego. Jednak seryjne od AVJ zaczęło się ślizgać przy 190 koniach więc seryjne od 1.8T nie wchodzi w grę. A seryjne od diesla normalnie podejdzie?

Jeśli chodzi o sprzęgła to jest kompletnie zielony więc prosiłbym Was o wyrozumiałość.

A co jeśli chodzi o sprzęgło z BEX-a? Aczkolwiek domniemam że z diesla mocniejsze ponieważ więcej niutków. Ale wolałbym nic nie przerabiać dlatego pytam o BEX-a?

Mi na seryjnym sprzęgle i dwumasie BFB się nie ślizga. Komplecik od nowości. Moc około 230 niuton 330. Ale wózek ma 100% przebieg 135 kkm. I nie butuję spod świateł często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś przerabiał temat zmiany sterownika z AEB 557T na 018R ?? Chodzi o to żeby nie bawić się w lutowanie kości, tylko strojenie przez obd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa podobno to robili po wywaleniu immo

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

silniku AGU miały te nowsze stery a fizycznie były tymi samymi co AEB/AJL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa podobno to robili po wywaleniu immo

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

silniku AGU miały te nowsze stery a fizycznie były tymi samymi co AEB/AJL

Chcę to właśnie zrobić u siebie tylko pytanie czy immo trzeba całkiem wywalić czy wystarczy adaptacja, poza tym czy można na takim sterowniku 018R dojechać do tunera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musialbys sprobowac ja miałem zamiar ale trafil mi się komp i licznik od AJLa

kompy od AGU nie sa drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego kompa z golfa mam w domu :D tylko boję się żeby w razie co czegoś nie upalić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa w AGU wtryski były deko większe, pasuja plug n play do AEBa, mam takie na sprzedaż nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się okaże czy to będzie chodzić, jeżeli chodzi o wtryski to i tak czekają już 440.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jak bede robił korekte to już z innym turbo i wtedy 320 minimum. A w zasadzie to pod k03s jakie najlepiej wsadzać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kompa 018R to immo nie trzeba było wywalać a jedynie zaadoptować i po adaptacji auto odpaliło i jakoś tam jeździ. Teraz mam na stałe błąd 18259. Jedynie co zauważyłem to po przekręceniu kluczyka na zapłon za każdym razem uruchamia się na chwilę pompa paliwa czego wcześniej nie miałem i mam większego boosta o 0.2b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kompa 018R to immo nie trzeba było wywalać a jedynie zaadoptować i po adaptacji auto odpaliło i jakoś tam jeździ. Jedynie co to mam na stałe błąd 18259. Jedynie co zauważyłem to po przekręceniu kluczyka na zapłon za każdym razem uruchamia się na chwilę pompa paliwa czego wcześniej nie miałem i mam większego boosta o 0.2b

To super tych kompow jest w ciul a są łatwe do programowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kompa 018R to immo nie trzeba było wywalać a jedynie zaadoptować i po adaptacji auto odpaliło i jakoś tam jeździ. Jedynie co to mam na stałe błąd 18259. Jedynie co zauważyłem to po przekręceniu kluczyka na zapłon za każdym razem uruchamia się na chwilę pompa paliwa czego wcześniej nie miałem i mam większego boosta o 0.2b

To super tych kompow jest w ciul a są łatwe do programowania

Kompa można zakładać do strojenia ale żeby założyć i jeździć na seryjnym sterowniku nie polecam. W moim przypadku kultura pracy silnika nie była najlepsza ( silnik nie równo chodzi gorzej się wkręca itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze tak, tylko do strojenia ale to jest kolejny krok w przod jeśli chodzi o chipowanie naszych leciwych 1.8T ze sterem na dwa wtyki, teraz wiadomo ze sprawa jest naprawdę prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...