Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, tak przypadkiem trafilem na wasz watek. na fotkach w 1 poscie jest czarna b6, czyja to jesli mozna wiedziec? ma watek o niej na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-s-line-gleba-50-40-asa-gt1-67385/

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Ryba ale na szczęście te już wzmocnienie mają plastikowe więc mam nadzieje nic się z nimi nie będzie działo:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

A miałem was pytać bo może któryś się interesował ile kosztują lampy II lift do a4 b5 sedan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 S-Line 3.0 TDi XENON NAVI ALCANTARA BOSE (2818218140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pasowała by na następce B6 lotka listwy na drzwi dolne i środkowe i w sumie nie ma co za wiele robić no i jeszcze może program na jakieś 280-290 KM

Nawet ramki klubowe ma :decayed:

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:47 ----------

aaa Siara mam nadzieję, że emblemat masz dla mnie...:decayed:

spox :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil wyprostował bys sobie ten znaczek oooo na klapie.:naughty:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-s-line-gleba-50-40-asa-gt1-67385/

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Ryba ale na szczęście te już wzmocnienie mają plastikowe więc mam nadzieje nic się z nimi nie będzie działo:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

A miałem was pytać bo może któryś się interesował ile kosztują lampy II lift do a4 b5 sedan?

tak te juz sa plastikowe całe to moze dłuzej posiedza.hehe

i co z tymi łancuchami?ile to cenisz?moze bym sie cp pozastanawiał nad nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojk....:facepalm:

11-vi.jpg

Pany potrzebuję kawałek folii do oklejenia ramki w grillu najlepiej czarny carbon... nie zostało komuś po rezaniu?

A może ktoś jest chętny na zamianę grilami? Mój siatex kamei ze znaczkiem na ori :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie takie male pytanie bo jeszcze w sedanie nie siedzialem anie wiem :) czy lampka podsufitki jest taka sama jak w avancie ? bo potrzebujem taka kupic a jeden sie oferuje na forum za grosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprostuję jak go pomaluje na biało aktualnie to auta nawet nie myję bo cały czas się brudzi :kwasny: Teraz działam z mechaniką i z wnętrzem trafił mi się czerwony fluor akryl i nad dekorami i konsolą się zastanawiam :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety kolega pisał że ma na jeden przycisk tylko lampke od podsufitki, jakby coś to poszukuje najlepiej tego brakującego elementu co na zdjęciu zklp41.jpg

a jak nie to kupie całą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się wetne: wybiera się ktoś jutro na spota? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się wetne: wybiera się ktoś jutro na spota? :eusathink:

yep :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedlift, a masz szyber Ryba?

jak sobie go wytne to bede miał.:grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

a mnie nie bedzie.jade do krynicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...