Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Rs6 19" na 9" tył ET 35 a przód 44 teraz mam dystanse na tych od TT . Muszę wsadzić RS na samochód i zobaczyć. Widziłem tylko 18 na C6 . Biały kolor mi się super podoba taki jak na nowych Fiestach czy Fokusach Rs :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario potrafisz załamać człowieka a takie plany mam . :) Zostawię raczej te ale w bieli. :) Po weekendzie wsadzę Rs6 i fotki zobaczymy co powiedzcie :) tak w ogóle to myślę o 20" tylko nie Rs6 II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejsko czarodziejsko, A6 to luxury car więc nie ma co kombinować w stylu F&F

w zaleznosci jak dla kogo

bo dla mnie A8 / S8 to luxury :gwizdanie:

Ma ochote zmienic kolor chce miec cos bardziej " wyraznego " jego sprawa

heh ja osobiscie bym poszedl w grafit i zostawil RS6

Andrzej 20" to bdb wybor wizualny :kox: :kox: :kox: bo masz troche body :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzian jakie masz opony aktualnie na tych 19 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejsko czarodziejsko, A6 to luxury car więc nie ma co kombinować w stylu F&F

zgadzam się z Vario (ale ja się nie znam :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzian jakie masz opony aktualnie na tych 19 ?

powinny byc 255/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255/35 na 19 [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 23:12_________________________________________________Pirelli P- zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody, wiem, że jesteś młody ale uwierz mi, A6 w Avancie to klasa premium + i takie zabiegi nie są za dobre, widziałem kilka RS6 Avant i 100% miało jak już felgi inne niż srebrne to miały w graficie, jeżeli chcesz zwrócić na siebie uwagę (na auto) to rób tak żeby było to w dobrym stylu i ktoś młody czy stary zobaczy twojego furacza to niech pomyśli: fajnie zrobiona A6 a nie: ale pojechał z tym A6

moim skromnym zdaniem, dobrze dobrana 19'' - 20'' w srebrnym odda lepszy efekt niż niby fajna felga ale w kontrastowym w tym przypadku białym kolorze

zrobisz i tak jak uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody zrobisz jak uważasz ale moim skromnym zdaniem biała felga do A6 nie bedzie pasować, za wysoka klasa auta.

Tutaj jedynie srebrna lub szara no może jeszcze czarna ale na milion procent nie biała bo ludzie będą sie oglądać za autem ale tylko dlatego, że bedzie źle wygladać :confused4:

RS4 i RS6 super fele ale tylko w realnych kolorach.

Nie szalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody, wiem, że jesteś młody ale uwierz mi, A6 w Avancie to klasa premium + i takie zabiegi nie są za dobre, widziałem kilka RS6 Avant i 100% miało jak już felgi inne niż srebrne to miały w graficie, jeżeli chcesz zwrócić na siebie uwagę (na auto) to rób tak żeby było to w dobrym stylu i ktoś młody czy stary zobaczy twojego furacza to niech pomyśli: fajnie zrobiona A6 a nie: ale pojechał z tym A6

moim skromnym zdaniem, dobrze dobrana 19'' - 20'' w srebrnym odda lepszy efekt niż niby fajna felga ale w kontrastowym w tym przypadku białym kolorze

zrobisz i tak jak uważasz

Zgadzam się w 100% !! Nie rób w bieli zepsujesz :( Ale to Twój samochód my możemy tylko doradzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, piertolicie.

Że niby luxury car nie może mieć białych felg? Why? Jakby jakieś kosmiczne lotki wieszał, czy inne lexus looki, to możnaby go zganić.

Jak chce białe felgi, to niech maluje. Może to fajnie wyglądać. Jak będzie lipa, to sobie przemaluje. Kto bogatemu zabroni :tongue4:

:decayed:

Maluj Młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...