Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Cos wam bardzo malo palą te audice . moj ojciec ma 3.0 tdi automat i po miescie pali mu 19 litrow (fakt ze jezdzi malo2 kilometry do pracy i spowrotem do chorwacji wyszla 7,8l ) a moje 2.0 tdi pali 10 litrow jak wyżej 2-5 kilometrów po miescie do pracy

Nie dziwię się, że mu tyle fis wskazuje jak nawet nie osiągnie z 50 stopni a co dopiero mówić o dogrzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na trasie jedno jak i drugie audi pala bardzo mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody kiedy program ?

Hmm lampy już mam polift tył, teraz nie wiem co wymyślić to chyba program na 220 a pupa jeszcze zderzak mnie czeka tył i listwy allroad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tobie mystic ile pali?

Było już o tym wiele razy, i nie chcę wywoływać kolejnej dyskusji, więc to tylko moje subiektywne podejście.

Jak na moc prawie 300ps, pali moim zdaniem mało .. w zależności od stylu jazdy w danej chwili od 7,5 do 12 litrów. Moim zdaniem to mało i wynik nie do osiągnięcia przy benzynie z taką mocą.

Z ciekawostek, w zeszłym tygodniu jechałem do pracy. Trasę mam 70km :wallbash: ale za to 3/4 to nowy asfalt.

Jechałem luzik tak 150. Dojechałem do E60 545i 333ps V8 DA, gostek jechał lightowo, przed nim jakiś maruda.

Prędkość zeszła do 80. Asfalt nówka ale mokry, z 5km prostej, dwa pasy wolne :)

Kolo z e60 jak zobaczył, że chcę ich obu wyprzedzać włączył swoje ego :chytry: łyknął marudę. Ja za nim.

Kolo w pedał, ja za nim. Od 110 do 180 byłem przed nim ze 3 długości.

Chyba miał nadziję, że mnie zaraz zleje, bo zjechał na lewy wolny pas i cisnął ile wlezie.

Do licznikowych 250 byłem przed nim z pięć długości. Chyba się koleś lekko zdziwił, że go jakaś no name a4 objeżdża.

Średnia na fisie nie przekroczyła 11 litrów :smiley:

Zadziwia mnie ten motor, niestety nie mam nigdzie blisko hamowni 4x4, bo jestem b.ciekawy ile ps tam teraz siedzi u mnie po wydechu :mysli:

S4 B7 bez modów myślę że jest do objechania na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy to robicie ale ja w swojej a6 3.0 tdi z chipem na ok 280ps nie jestem w stanie dojść do takich wartosci (max mi sie udało 230 na trasie warszawa radom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy to robicie ale ja w swojej a6 3.0 tdi z chipem na ok 280ps nie jestem w stanie dojść do takich wartosci (max mi sie udało 230 na trasie warszawa radom)

to kiepsko bo ja w DE seryjnym A6 3.0 TDI jechałem licznikowe 240...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy to robicie ale ja w swojej a6 3.0 tdi z chipem na ok 280ps nie jestem w stanie dojść do takich wartosci (max mi sie udało 230 na trasie warszawa radom)

To coś masz nie tak, gdzie program robiłeś ? może masz blokadę włączoną ? U mnie 250 licznikowe na luzie wchodzi. Max udało mi się ponad 255, prawie licznik się zamykał przy czym gps wskazywał 246 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem że kiepsko i zaczyna mnie to niepokoić (szczerze to nawet nie wiem jaka moze byc przyczyna)

Blokady na pewno nie mam bo wg producenta predkosc max to 240 :) a program robiłem w unitronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program robiłem w unitronic

kiedy ten program robiles?

Może Andrzej miał gorszy dzień co nie było kiedyś rzadkością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, do kompletu nowej kiery wyszukałem Ci suprajsa nówka sztuka:

http://allegro.pl/galka-biegow-audi-rs6-s6-a6-s-line-q7-i2174448648.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa w ASO bez rabatow kosztuje 450.

500 jak w aukcji to lekkie lecenie sobie w chu... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa w ASO bez rabatow kosztuje 450.

500 jak w aukcji to lekkie lecenie sobie w chu... ;-)

A znasz może numer tej gałki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tył wymienione na polift 2009. Taka jedna fotka jaka jest jednak DUŻA różnica w nich a to tylko pasek jak to mówi wielu . Zrobię lepsze fotki na letnich i jak umyje autko .

zvv8cg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa w ASO bez rabatow kosztuje 450.

500 jak w aukcji to lekkie lecenie sobie w chu... ;-)

A znasz może numer tej gałki ?

4L1713139AKQPY - tak w każdym razie pokazuje moja ETKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa w ASO bez rabatow kosztuje 450.

500 jak w aukcji to lekkie lecenie sobie w chu... ;-)

A znasz może numer tej gałki ?

4L1713139AKQPY - tak w każdym razie pokazuje moja ETKA

Pytałem go czy to ten numer gałki i dostałem odp. " Ma pan racje ja też nie lubie przepłacac. Poza tym gałka to nie zderzak zawsze mozna wrzucic do szuflady. Pozdrawiam." ma koles poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...