Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękny kolor auta i siedzeń :wink4: jak i cała reszta :good: graty Miron zakupu i bezawaryjnej jazdy :)

Aha, no i motor :good: jedyny słuszny poza V8 TFSI :wink4:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gratki furki :kox::good:

Opublikowano

Golas ale fajny. :decayed: Jakieś LEDy na tył, programik ale nie wszystko w tym tygodniu z tego co wiem... :evil::wink4:

co wy z tym golasem :shocked: MMI ma , sportowe fotele ma , skore ma , elektryke ma 3 strefy ma itd , itp......oj chcialbym takiego golasa , do tego B8 wyglada juz za***iście bez Slina , nie to co poprzednie modele :sick3:

Opublikowano

Miron jak wrażenie po przesiadce z b7 na b8? jak z wykończeniem wnętrza?

Opublikowano

Kiera jest z B7? Może się mylę, ale ktoś pisał, że te w B8 mają srebrne obramówki przycisków na kierze.

Auto kosa, powodzenia w modzeniu, jak dla mnie auto full wypas :).

B8 maja kierownice też bez obramówek ;)

Opublikowano

Ja bym szukał kiery od RS5 :naughty:

Opublikowano

:good:

niezły golasek

czemu nie dałeś znać że chcesz się b7 pozbyć :slina:

Opublikowano

Miron znowu :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

fura przekozak :slina:

Opublikowano

Miron gratulacje!!!

pozazdrościć Pięknego autka, a co mnie tym bardziej cieszy- iż jest to sedan a nie avant :)

poczesałeś wszystko i wszystkich, w takiej goliźnie to bym mógł przez cały rok chodzić :decayed:

Opublikowano

:good:

niezły golasek

czemu nie dałeś znać że chcesz się b7 pozbyć :slina:

Przeciez od kilku dni jest w dziale sprzedam auto :naughty:

Opublikowano

Piękny kolor auta i siedzeń :wink4: jak i cała reszta :good: graty Miron zakupu i bezawaryjnej jazdy :)

Aha, no i motor :good: jedyny słuszny poza V8 TFSI :wink4:

chyba V6 :cool1:

Opublikowano

Gratulacje :notworthy:

Opublikowano

Piękny kolor auta i siedzeń :wink4: jak i cała reszta :good: graty Miron zakupu i bezawaryjnej jazdy :)

Aha, no i motor :good: jedyny słuszny poza V8 TFSI :wink4:

chyba V6 :cool1:

pewnie, że V6 :tongue4:

Opublikowano

Piękny kolor auta i siedzeń :wink4: jak i cała reszta :good: graty Miron zakupu i bezawaryjnej jazdy :)

Aha, no i motor :good: jedyny słuszny poza V8 TFSI :wink4:

chyba V6 :cool1:

pewnie, że V6 :tongue4:

Może mu chodziło o nowe motory gdzie będą montowane w RS6 C7 :decayed:

Opublikowano

Auto za***iste i ch**j :good:

Opublikowano

Auto za***iste i ch**j :good:

:oklaski: :decayed:

Miron78 B7ka została w klubie??????

Opublikowano

gratuluje maszynki :good:

Opublikowano

Kupione 07.03.2010 z przebiegiem 169 tyś km rocznik 04.2008

Rok temu kupił i dopiero się chwali :decayed:

:polew: :polew: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.