Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Marcin - pośpieszyłeś się z tym weselem

Teraz do ślubu być jechał w pełnym pakiecie S4 :decayed:

To już wiemy kto był sponsrem wydechu z S4 :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie planujesz zdjęcia znaczków s-line? czy to co innego tam się mieni na błotnikach ?:wink:

Opublikowano

to jest "Supercharged", a nie S-line :whistling:

Opublikowano

no właśnie słabo widać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

myślałem czy nie dać takich jakie powinny być V6T gdyż w sumie takie powinny być a i nawet z tym co pod maską by się zgadzało - ale na razie będą takie bo szkoda mi je odklejać

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Marcin - pośpieszyłeś się z tym weselem

Teraz do ślubu być jechał w pełnym pakiecie S4 :decayed:

To już wiemy kto był sponsrem wydechu z S4 :decayed:

sponsorem był - ale chyba jednej końcówki :decayed:

Opublikowano
Marcin - pośpieszyłeś się z tym weselem

Teraz do ślubu być jechał w pełnym pakiecie S4 :decayed:

Heh, może i tak ale jak dla mnie (nie tylko dla mnie, bo sporo osób pytało skąd taką fure wytrzasnołem :P ) to był i tak czad.

myślałem czy nie dać takich jakie powinny być V6T gdyż w sumie takie powinny być a i nawet z tym co pod maską by się zgadzało - ale na razie będą takie bo szkoda mi je odklejać

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Marcin - pośpieszyłeś się z tym weselem

Teraz do ślubu być jechał w pełnym pakiecie S4 :decayed:

To już wiemy kto był sponsrem wydechu z S4 :decayed:

sponsorem był - ale chyba jednej końcówki :decayed:

to nie chcę wiedzieć ile kosztował cały:)

Opublikowano

Fajnie wglada i dobrze ze nie zakladales jakiegos innego wydechu ten oem wyglada fajnie

Opublikowano
myślałem czy nie dać takich jakie powinny być V6T gdyż w sumie takie powinny być a i nawet z tym co pod maską by się zgadzało - ale na razie będą takie bo szkoda mi je odklejać

no nie wiem, czy by sie zgadzalo... bo brakowaloby DI :grin:

foty pod urzedem miasta... zostales juz burmistrzem ? :kox:

Bardzo fajnie sie prezentuje auto, tylko mam problem ze znaczkiem S4 na grillu.

Opublikowano
  • Autor

możesz być pewny że gdyby na grillu znaczna nie było, lub był jakiś s-line czy inny - to dopiero była by wiocha - żadne nie pasował by tak idealnie jak S4 który na miarę został tam wpasowany

Opublikowano

ladne Ci to auto wyszlo :thumbup1:

Opublikowano

Mirek, nie chcesz podesłać jakiegoś zdjęcia do kalendarza?

Opublikowano
Mirek, nie chcesz podesłać jakiegoś zdjęcia do kalendarza?

Hefner się znalazl... :decayed:

Opublikowano

ojjj tam od razu Hefner :decayed: po prostu się troszczę o klubowy kalendarz, też bym Ci zaproponował.. ale coś Twój model (mój też niestety) nie za bardzo pasuje do kalendarza Audi A4 Klub Polska :decayed:

Opublikowano
ojjj tam od razu Hefner :decayed: po prostu się troszczę o klubowy kalendarz, też bym Ci zaproponował.. ale coś Twój model (mój też niestety) nie za bardzo pasuje do kalendarza Audi A4 Klub Polska :decayed:

wiem, wiem... po prostu wolisz filigranowe blondynki, a nie wielkie tluste brunetki :grin:

Sorry Mirek za OT, ale weekend się zbliża :wink:

Opublikowano
  • Autor
Mirek, nie chcesz podesłać jakiegoś zdjęcia do kalendarza?

które z wstawionych foto proponujesz ?

Opublikowano

ja mam 3 typy:

5898adfb05f06549.jpg

371fd1adb65706c0.jpg

4bb452dea317336c.jpg

ale wybierz wedle swojego uznania, niekoniecznie któreś z tych trzech.. :hi:

Opublikowano

Ja bym był za pozycją nr 2 z tych które kolega wyżej podał :P

Opublikowano

2 :)

Opublikowano

A ja żadne ,przecież te autko jest brzydkie a jeszcze gorzej jezdzi :decayed: 2- :naughty:

Opublikowano

Tylko 3 zdjęcie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.