Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

współczucia :kwasny: AC odda pieniąze ale serce włożone w prace bezcenne , rzuce hasło w robocie żeby mieli oczy otwarte

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

moze zadzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

współczucia :kwasny: AC odda pieniąze ale serce włożone w prace bezcenne....

tiaa wpiszą VIN i oddadzą to co w serii z VIN-u a wszystko modzone powie paaa....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc serce miałem na myśli również pieniądze włożóne w modyfikacje- nie do odzyskania, to tak naprawde może spotkac każdego z Nas niestety :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczucia :kwasny: AC odda pieniąze ale serce włożone w prace bezcenne....

tiaa wpiszą VIN i oddadzą to co w serii z VIN-u a wszystko modzone powie paaa....:kwasny:

Mało tego kumplowi nie chcieli wypłacić za to w co był doposażany samochód w salonie przy kupnie i było to na fakturze zakupu a oni sobie z VIN-u brali i wychodziło im że jest to niższa wersja, dopiero po roku walki dopłacili resztę. To są dopiero złodzieje, nie dosć że człowiekowi auto ukradną i już jest stratny jak auto było doinwestowane to jeszcze ubezpieczyciel też tylko patrzy jak tu zrobić żeby dać jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*rwa a wczoraj dzwoniłem do Mirka bo widziałem taką S4 i myślałem że to on, a tu takie k**estwo :kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant: Skurw.........ny jeba....ne takim powinni ciąć ręce przy łokciu :rant::rant::rant:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Mirek..

Miejmy nadzieję że szybko ktoś ją zlokalizuje bo w końcu w życiu klubowym jest autko dobrze znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pozostaje przegladac allegro za częściami może rozpoznasz coś , albo całe auto będzie do sprzedania z przeszczepionym polem numerycznym .

Szkada bo furka była dopieszczona na maxa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za qurwy j**ane złodzieje... Maiłeś alarm ? Ukradli z kluczem czy jyż mają patent na nowe A4 ? Współczucia Miras...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

Nie ma chu.ja auto musiało być obserwowane. Może po prostu jakieś śmiecie śledzili Twój wątek, widzieli co dołożyłeś, ile kasy mogą wziąć za poszczególne dodatki. Powiedz zawinęli Ci go z domu czy gdzieś z miasta?

Brak słów na to skur.wysyństwo na prawdę:facepalm:

Nie tak dawno zawinęli kumplowi golfa V w łodzi.. też fajnie doposażonego. Dostał namiar na jakiegoś gościa który kręci się w tym "środowisku" i dowiedział się że po kilku dniach auto wyjechało z PL. Podejrzewam że może być i tak z Twoim :disgust: Jedynie co Ci pozostaje to obserwować allegro i może warto byłoby wyskoczyć któregoś dnia na giełdę do Poznania. Może coś tam poznasz swojego. Ale co ja Ci będę tłumaczył...

3m się chłopie i rób wszystko żeby sku.rwieli dopaść:rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ać skur.ysynów to mało! podwieście info o kradzieży na głównej, do tego pasuje ruszyć wątek na fb niech idzie w Polske.. może ktoś przyuważy bo tak zmodzonych B8 nie ma w PL... Współczucia..:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem info na fejsa o tym zdarzeniu i dałem szczegółowe informacje paru taksiarzom w Krk jeśli chodzi o moje miasto, może ktoś gdzieś zobaczy, tyle mogłem na tą chwilę zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...