Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier**le :shock3: Mirek współczuje takie autko :kwasny:w pl. niema kary na c**jów :wallbash: powinni im zaroz łapy up***dolić , albo kula :suicide_anim:

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak tacy złodzieje są traktowani w kryminale... Nie dziwię się że jak wychodzą to wracają do procederu, bo kara nie jest ani długa ani uciążliwa :kwasny:

Miron - łączę się z Tobą w bólu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miron, wyrazy wspolczucia. :facepalm:

Panowie, prawda jest taka, ze jesli ukradli to nasi zlodzieje to i tak czesci z jego auta trafia predzej czy pozniej do Waszych aut..

Popyt na czesci z allegro bedzie zaspokajany wlasnie w ten sposob. Kupowanie biednych wersji i modzenie je na rakiety bez pomyslunku powoduje wlasnie taki preceder. Kazdy teraz powie, ze kupuje tylko od sprawdzonych handlarzy, ale niestety jak by sie zastanowic to na 100% nigdy nie wykluczymy, ze kupilismy jakies czesci bez ochrony komponentu z niepewnego zrodla..

Miron, moze warto poinformowac AUDI o kradziezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia z policją jakiś czas temu, w toku sprawy powiedziałem technikom policyjnym, że moge przywrócić dane z kart pamięci które zostały wymazane:

Po czym jeden z techników do drugiego: "Zbychu, da sie tak?" :decayed:

Także na policje nie ma co liczyć

Albo sam Miron zadziała albo AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Audi :facepalm: przecież to nie Ubezpieczyciel

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Ans nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo możesz kogoś obrazić , to że Ty trafiłeś na Zbycha zacofańca to nie znaczy ze wszyscy są tacy

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Myśłe ze Mirek wie co ma robić nie ma 15 stu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron będę szukał i przeslę info dalej. Dziwi tylko ta godzina bo trzeba być idiotą by o takiej godzinie zawijać auto gdzie o 5 mase ludzi na grube leci do roboty. Kolejna rzecz mogli polecieć na a1 lub a4- warto przejrzeć choćby nagrania z bramek bojków i sośnica. Miejmy nadzieje że gdzieś się ta perła odnajdzie. Jaka to była bmw 5 - E60? kombi, sedan, kolor?? Może trzeba będzie się przyjrzeć tu w okolicy bmw5- ciągli lawetą , czy zwyczajnie za zaczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze warto poinformować audi , żeby wprowadzili do systemu ViN skradzionego auta . ostatnio gościu przyjechał do pewnego ASO w łodzi i bo mu nie chodził aktywny tempomat i cos jeszcze . Po połączeniu online z centralą okazało się ze nie da sie zakodować tych sterowników . Po pewnym czasie do pana zapkała policja i bo wyszło że dwa sterowniki czy jakieś tam części pochodzą z dwóch a6 zajumanych wcześniej na terenie niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego nie robiły dzieci z podstawówki więc po co wypisywać jakieś teksty o dziwnych godzinach, zabezpieczeniach itd. kogo teraz dziwi B8 czy inne auto jadące bez tablic na lawecie, każdy pomyśli że handlarze wiozą coś z Niemiec.

Oni doskonale wiedzieli co i jak mają robić i jak widać udało się. Teraz najważniejsze żeby zdążyć ją jeszcze odzyskać i na pewno nie ma co liczyć na Poilicję, więc jak masz kontakty to działaj szybko bo po 3 dobach raczej można o aucie zapomnieć no chyba że wolisz kasę z AC niż auto, ale patrząc na listę modów to raczej będziesz sporo w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wielkie dzięki za pomoc, zainteresowanie i wszelkie uwagi.

W tej chwili nie mogę napisać jakie dokładnie miałem dodatkowe zabezpieczenia.

Nie mogę napisać kilku istotnych informacji i kilku szczegółów

I tym bardziej nie mogę napisać informacji, które już do mnie spłynęły - nie mogę też na tym etapie przedstawić Wam co wiem i jakie są dalsze działania

................sami rozumiecie dlaczego - obiecuję opisać całą sytuację w odpowiednim czasie

Ps. dalej jestem dobrej myśli i mam nadzieje autko wróci do mojego garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fakt,że auto wygląda(ło) na S4,a pod maską jest(był) diesel działa na korzyść,jest szansa,że nie trafi do "zamawiającego"(raczej za wschodnia granicą),jeżeli oczywiście takowy był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję :( ale tak to jest jest jak wielu się łasi by sobie modzić auto lewymi częściami ... prawo popytu-podaży a tracą na tym uczciwi ludzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wkładajcie do swoich audiczek zabezpieczenia samoróbki . Powiem wam że ostatno ruszyła sie kradzież audi i grupy VW, chyb jest jakaś nowa grupa która sie wyspecjalizowała w audi i grupie VW . U nas w mieście w ciągu ostatnich 3 tygodni poszły 3 sztuki a4 , bora .

zainteresowanie grupą VW nigdy nie spadło jak sobie zobaczysz statystyki z ostatnich lat to zawsze na czele znajdziesz passaty i A4 taka nie stety jest rzeczywistość a to dla tego że bardzo dużo tych aut u nas jeździ i łatwo obchnąć części :kwasny:

Wspolczuje Mirek. Mega strata... nie dosc, ze swietne autko, to jeszcze finansowo dolina :kwasny:

Po raz kolejny przestrzegam - chronić swoją prywatność (nie ujawniać miejsca zamieszkania) oraz usuwać tablice ze zdjęć (!).

To nie wszystko... jak opisujecie co macie fajnego w samochodzie, dodawacie zdjęcia to taki samochód prędzej czy później zauważy sie na drodze. Z forum hondy były próby kradzieży tych najlepszych pewnie na części. Nawet u mnie z pod domu... Na terenie śląska grasuje jakaś banda bo passaty znikają na tony! A policja co? śmieje sie i tyle;/ Moim zdaniem jedyna opcja to podstawić jakieś wypasione auto które zwróci uwagę i polować na skur....

znajomy w bmce zamontował sobie to zabezpieczenie zedera i miał dwie próby włamania do środka weszli ale auto otwarte zostawili także może warto to zamonotwać widocznie się tego nie chytają??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......................

............

Ps. dalej jestem dobrej myśli i mam nadzieje autko wróci do mojego garażu

trzymamy kciuki w takim razie :wink: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję i życzę aby auto wróciło do Ciebie......Za niskie wyroki za kradzieże są w tym kraju :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...