Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanko czy w waszych A4 B5 musieliscie opuscic sanki zeby wyciagnac srube od wahacza tego banana u mnie wyszla sruba do polowy i zaparla sie o bude i musialem opuscic sanki zeby ja wyciagnac dalej czy to normalne?

Opublikowano

tez tak robiłem . :hi:

Opublikowano

niestety tak

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś jestem właśnie po wymianie tego wahacza ostatni sygnał już był dla niego też się z ty troszkę pomęczyłem

Opublikowano

To nic że się zapiera.. Nie trzeba ściągać sanek! Wymieniałem wahacze to kilka razy i ani razu nie wyciągałem sanek. Bo nie ma takiej potrzeby tylko wystarczy pomyśleć oczywiście nic nie ciąć :hi:

Opublikowano

Dokładnie ja też nie opuszczałem sanek śruba wyszła bez problemu :decayed:

Opublikowano

To nic że się zapiera.. Nie trzeba ściągać sanek! Wymieniałem wahacze to kilka razy i ani razu nie wyciągałem sanek. Bo nie ma takiej potrzeby tylko wystarczy pomyśleć oczywiście nic nie ciąć :hi:

jak już się wypowiadasz w temacie to uświadom kolegów jak to się robi, a nie chwalisz się i nie pomagasz :cool1:

Opublikowano

witam, tez mnie czeka wymiana prawego banana, ciekawe czy łatwo pojdzie czy bedzie zabawa :gwizdanie: moze znacie dobry sposob na bezproblemowa wymiane:)

Opublikowano

ja odkrecam gorne sroby od amora i go troche opuszczam i przekrecam i sruba sama wypada

Opublikowano

poluzowac ławe z tej strony z której bedzie demontowany wahacz. brecha naciagnąć w dól i wyjdzie.

Opublikowano

Wymieniłem banana w jakieś 30-40 minut. Robiłem to pierwszy raz :tongue4: Wystarczy śrubę wybijać pod kątem przy użyciu solidnego śrubokręta i młotka. Troszkę zabawy z tym jest, ale, co najważniejsze, jest to wykonalne w domowych warunkach. Nawet kanał nie jest potrzebny ;)

:hi:

Opublikowano
poluzowac ławe z tej strony z której bedzie demontowany wahacz. brecha naciagnąć w dól i wyjdzie.

jedyna madra wypowiedz w tym watku wnoszaca cos do tematu

Opublikowano

ja dzisiaj wziąłem się za wymianę prawego "banana" i zajęło mi to aż 10 min :polew:

ja nie wiem z czym wy mieliście tam problem :cool1:

Opublikowano

ja dzisiaj wziąłem się za wymianę prawego "banana" i zajęło mi to aż 10 min :polew:

ja nie wiem z czym wy mieliście tam problem :cool1:

ja ten sam bede wymianial na wyplatke, bijemy rekord :gwizdanie:

Opublikowano
poluzowac ławe z tej strony z której bedzie demontowany wahacz. brecha naciagnąć w dól i wyjdzie.

jedyna madra wypowiedz w tym watku wnoszaca cos do tematu

:polew: ilu to my mamy mechaników od zawieszeń :kox: a może odrazu poluzowac silnik ze skrzynią i zdjąć kierownice ?

Opublikowano
poluzowac ławe z tej strony z której bedzie demontowany wahacz. brecha naciagnąć w dól i wyjdzie.

jedyna madra wypowiedz w tym watku wnoszaca cos do tematu

:polew: ilu to my mamy mechaników od zawieszeń :kox: a może odrazu poluzowac silnik ze skrzynią i zdjąć kierownice ?

tak sie skłąda ze z zawiecha i mechanika mam codziennie doczynienia:)zycie i robote trzeba sobie ułatwiac a nie pier.... sie z jakas sroba!!!!! kazdy robi po swojemu.Kto wie o co chodzi to to zrozumie a kto nie to trudno.... pozdro

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:52_________________________________________________i bardzo dobrze ze chłopaki radza sobie z takimi ustrojstwami,znajduja sposoby i naprawiaja swoje auta.Kady ma swoje sposoby na utrudnienia.Dla kazdego za to szacun!!!!!!!!!! :good: trzymta sie chłopy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.