Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny wariują !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest masakra jednym słowem .... co się dzieję to chyba najmądrzejsi nie wiedzą tego :decayed:

Opublikowano

jest masakra jednym słowem .... co się dzieję to chyba najmądrzejsi nie wiedzą tego :decayed:

Brakuje związków zawodowych :confused4:

Opublikowano

jest masakra jednym słowem .... co się dzieję to chyba najmądrzejsi nie wiedzą tego :decayed:

Brakuje związków zawodowych :confused4:

Związki są tyle,że to nie są już te związki

Opublikowano

Polecam wszystkim ten artykuł a raczej wszystkie posty pod nim widać jaka jest niechęć Polaków :confused4:

http://finanse.wp.pl/gid,13148811,galeria.html?ticaid=1bed6&_ticrsn=3

Tylko większość tych postów jest autorstwa opłacanych przez partie ludzi. To co napisali w artykule nie ma sie nijak do rzeczywistości.

Opublikowano

Polecam wszystkim ten artykuł a raczej wszystkie posty pod nim widać jaka jest niechęć Polaków :confused4:

http://finanse.wp.pl/gid,13148811,galeria.html?ticaid=1bed6&_ticrsn=3

Tylko większość tych postów jest autorstwa opłacanych przez partie ludzi. To co napisali w artykule nie ma sie nijak do rzeczywistości.

Oj jakaś część na pewno tak, jednak jest też wiele postów normalnych ludzi i idzie je wyłapać.

Myślę, że jeśli nie powiemy głośnego NIE to w sumie tak jakbyśmy się zgadzali z taką sytuacją u nas.

Opublikowano

To jest najlepsze,że kiedyś ludzie skutecznie się jednoczyli

a teraz w erze komunikacji,internetu jakoś trudno(patrz.Polska)

Opublikowano

To jest najlepsze,że kiedyś ludzie skutecznie się jednoczyli

a teraz w erze komunikacji,internetu jakoś trudno(patrz.Polska)

Myślę ,że to celowe zadanie naszych polityków jedność dawno by zareagowała. Skłócić wszystkie warstwy społeczne.

Opublikowano

największą krzywdą dla polaka będzie jak przyjdzie mu się samemu rządzić

tak kiedyś ktoś za zaborów powiedział.

Opublikowano

największą krzywdą dla polaka będzie jak przyjdzie mu się samemu rządzić

tak kiedyś ktoś za zaborów powiedział.

Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą.

- cyt. Otto von Bismarck

Opublikowano

największą krzywdą dla polaka będzie jak przyjdzie mu się samemu rządzić

tak kiedyś ktoś za zaborów powiedział.

Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą.

- cyt. Otto von Bismarck

Sama prawda :hi:

Opublikowano

znajomy mojego ojca byl na dniach w Niemczech i tam cukier podobno po 2,50zł

dobrze, ze mam blisko do Niemiec, chyba bede musial sie wybrac :)

Właśnie wróciłem z zakupów z Niemcowni i faktycznie za cukier płaciłem 2.60 zł...

Opublikowano

To jest najlepsze,że kiedyś ludzie skutecznie się jednoczyli

a teraz w erze komunikacji,internetu jakoś trudno(patrz.Polska)

Egipt,Tunezja jakos potrafily sie zjednoczyc m.in.przez Facebooka...

Opublikowano

Dlatego pisze patrz na nawias.

Pamiętam jak 20 lat temu chooj Balcerowicz co zrobił z ludzmi którzy

pozaciągali kredyty.Dla przykładu powinni go na rynku głownym za jaja

poowiesić,po 3 dniach ściągnąć i dożywotnie kazamaty.

Nawet nie wie ile osób ma zwyrodnialec na sumieniu,które trzeba jeszcze posiadać

Opublikowano

Egipt, Tunezja, Bahrajn czy Grecja potrafią się zbuntować i to nawet w XXI wieku, ale widocznie dla większości Polaków to normalny stan rzeczy, lubią być okradani przez własne państwo, robieni w uja albo po prostu są tacy tępi, nie wiedzą co się dzieje i mają zlasowane mózgi... :kwasny::wallbash::disgust:

Opublikowano

A głosuje ktoś stąd w ogóle ja JKM? :gwizdanie:

Opublikowano

Wszędzie jest teraz drogo i ciężko i wydaje mi się że wcześniej czy później EUROPA też eksploduje ....kuuurwa panowie kto słyszał aby płacić 43% podatku dochodowego jako pracownik fizyczny pracując 40/h tygodniowo... gdzie do h*ja.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Znam osobiście 2 osoby (Belgowie) pracują w parlamęcie europejskim i są zwolnieni z podatków po prostu nie płaci cała ta banda..... :wallbash:

Ja pracuje w nielicznej firmie na świecie na zewnątrz wygląda za***iście a tak naprawdę dla osób co przyjeżdżają z zewnątrz jako podwykonawcy(PL) na tak zwane kontrakty jest to obóz pracy...(www.Geldof.be)...nawet Belgowie pracownicy fizyczni próbują nawiązać kontakt z menadżerami że jest ciężko i mogli by w jakiś sposób pomóc.... :no: :no: :no: nie ma szans jest kryzys a jak nie pasuje to zmień sobie pracę ...na 80 osób pracujących na produkcji 30 w terenie na montażu a 220 osób w biurze....Tak własnie wyglądają wielkie korporacje zwykli ludzie są wyzyskiwani do szpiku kości wiek emerytalny co roku podnoszony o 5 lat w górę nie długo to będzie 70% podatku i 80 lat wiek emerytalny to wszystko chyba długo nie pociągnie .....

Opublikowano

Dobrze że gumy nie poszły do góry :)

P.S - Nie wspomnę o gumkach :decayed:

Opublikowano

Bogaci się bogacą.

Głupcy kupują cukier.

Biedni nic nie kupują bo już ich nie stać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.