Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Aluski 18" na lato


virus

Rekomendowane odpowiedzi

opcja nr 2 jak dla mnie przejdzie reszta niebardzo

no i te co proponuje rafalekx tez sa fajne zwlaszcza po polerce ;) czyli wzor rs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ladne :] ale zastanawiam sie nad 2 i i niech ktos jeszcze powie ile ja obniżyc kolega napisal ze przód 30mm a tyl 20mm bedzie dobrze??

a co powiecie na te?

http://www.allegro.pl/item282111556_godne_uwagi_aluminiowe_felgi_do_vwpassat_18cali_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne... Ciekawe w jakim stanie są? Ale na autku będzie miodek :thumbup: Nie wiem dlaczego, ale lubię proste 5 ramienne felgi - mają coś w sobie! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

A nie sadzicie,ze te fele z pierwszego postu to wszystkie "plasteliny"???? bo gdzie 18' ka za 2-2.5tysiaka komplet??? :thumbdown: Ja za swoje MOMy dalem 1650euro :th: Wiem,ze sa oklepane,ale jakos fajnie wygladaja na autku :a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz o tych ?? http://moto.allegro.pl/item281316513_orginalne_felgi_do_audi_a4_a6_a8_s8_rs6_rs4_vw_19_.html

Ja takie kupuje na lato :P Wzor od RS6 :) Na aucie MIODNIE wygladaja :P

Hehe, ja tez takie chce kupic na lato :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sadzicie,ze te fele z pierwszego postu to wszystkie "plasteliny"???? bo gdzie 18' ka za 2-2.5tysiaka komplet??? :thumbdown: Ja za swoje MOMy dalem 1650euro :th: Wiem,ze sa oklepane,ale jakos fajnie wygladaja na autku :a4fan::quattro:

No nie wiem Kupilem Fele za 2200zł 17" nowe model rs4 i wykonanie tych felg bylo bardzo dobre niby sie nie giely :]

Ktos odpowie na pytanie czy same sprężyny wystarcza do obniżenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virus01

Ktos odpowie na pytanie czy same sprężyny wystarcza do obniżenia ??

zależy w jakim zakresie obniżasz - jeżeli do 3 cm to wystarczą same sprężyny jeżeli chciałbyś więcej to musisz i zmienić amorki ale na naszych drogach więcej niż 3 cm to przegięcie... idealnym rozwiązaniem było by gdybyś kupił używany zawias ori sportowy Audi - 1BE lub 1BV - sprężyny -2cm i czerwone amorki... ja latam na takich na 18 od S4 i jeździ się naprawdę dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce tak obniżyc zeby na 18" calowych felgach nie wyglądał jak allroad :] i chce jezdzic wmiare komfortowo wiec chyba najlepiej bedzie 2cm ale kolega wczesniej pisal ze np dac 3cm z przodu a 2 z tylu wiec jak bebdzie najlepiej?? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rób żadnych klinów... obniż go równo i tak jak piszesz 2cm :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sadzicie,ze te fele z pierwszego postu to wszystkie "plasteliny"???? bo gdzie 18' ka za 2-2.5tysiaka komplet??? :thumbdown: Ja za swoje MOMy dalem 1650euro :th: Wiem,ze sa oklepane,ale jakos fajnie wygladaja na autku :a4fan::quattro:

Trzeba wiedzieć gdzie kupować :naughty: Ja za swoje OZ Antares 18" . nówki w pudełeczkach dałem 401euro za komplet :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

A ja swoje 18'ki MOMy w salonie Audi kupilem,

...

chce tak obniżyc zeby na 18" calowych felgach nie wyglądał jak allroad :] i chce jezdzic wmiare komfortowo wiec chyba najlepiej bedzie 2cm ale kolega wczesniej pisal ze np dac 3cm z przodu a 2 z tylu wiec jak bebdzie najlepiej?? :]

ja mam obnizone zawieszenie 40/40 ,Koni sport, i auto jezdzi na 18'MOMy z opona 225/40 i jak narazie jest OK.Od opony do rantu blotnika jest moze 2cm,choc zastanawiam sie nad zmiana sprerzyn z przodu na -65 :mysli: Wiem,ze na polskich drogach to masakra,ale zoncia jezdzi tym autkiem w Holandii ,a tu drogi sa naprawde git :thumbup: tu zdjecie na 17'ach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zrobie szuakm zawieszenia orginalnego albo same sprężyny -2cm powinno styknac chce tylko zeby to auto wygladalo normalnie na 18" felach mi sie podobaja fele z wiekrzymi przeswitmi ale jak wiadomo sa mniej wytrzymale :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, tak czytam i czytam i cały czas się łamię. :wallbash:

Myślę cały czas o felach, najlepiej 18", ale skutecznie

powstrzymuje mnie stan naszych dróg i komfort jazdy. Tym

bardziej że jak się z rodzinką zapakuję to nie ma zlituj.

Jakie są Wasze odczucia odnośnie takich kół?

Lans ponad wszystko czy jednak różnica w komforcie

nie jest taka duża? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak jezdzilem na 17" i komfort byl dobry a zmieniam na 18" bo 17" do b6 sa za MALE !!! i mysle ze komfort tez bedzie OK :] :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same auto jak Ty i jezdze juz troche na 18 i komfort jest za***isty... Taki sam jak efekt wizualny :) Fakt ze jeszcze nie jezdzilem po PL drogach ale mysle ze nie warto sie zastanawiac !!!!

Kupuj... napewno nie pozalujesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same auto jak Ty i jezdze juz troche na 18 i komfort jest za***isty... Taki sam jak efekt wizualny :) Fakt ze jeszcze nie jezdzilem po PL drogach ale mysle ze nie warto sie zastanawiac !!!!

No wlasnie, nie jezdziles... Ja jezdze na 17, w zimie mam nawet oponki ROF, ktore sa cholernie twarde i komfort jest dobry, ale na dobrej drodze... Jesli asfalt jest nierowno połatany, albo co gorsza dziurawy, to jest masakra... Na letnich 17 (zwykle opony, nie ROF) jezdzi sie spoko, ale trzeba uwazac caly czas na dziury i studzienki.

Wszystko zalezy od tego jak duzo jezdzisz i po jakich drogach, sam sobie musisz na to odpowiedziec i wybrac jakis kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...