Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi tu się widzi Avus3 :cool1:

Opublikowano

No na tych fotkach od razu lepiej wyglada :)

Opublikowano

gleba :kox:

Opublikowano

Hehe moje to są pancerne :decayed: wygląda średni ale za to twarde :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie mam takiego lakieru u sibie w pracy ;-( a pistoletem nie bede walił a felgi juz znalazłem inne tylko nie wiem czy wejdzie 9,5 cala z tyłu na takiej glebie

Opublikowano

Zalezy jakie ET z tym 9,5" ale moze byc ciezko

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ZAMIENIĆ CZY NIE ZAMIENIĆ O TO JEST PYTANIE

<a href=http://zapodaj.net/d6d504fd7c9a.jpg.html>2011-11-26 13.32.55.jpg</a>

Opublikowano

ZAMIENIĆ CZY NIE ZAMIENIĆ O TO JEST PYTANIE

<a href=http://zapodaj.net/d6d504fd7c9a.jpg.html>2011-11-26 13.32.55.jpg</a>

Zdecydowanie zamienić. Przy 344HP w końcu to auto pojedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

właśnie myślę tylko szkoda troszke mi mojego bo doinwestowałem troszkę i jak by nie było to do pracy mam 74 kilometry w jedną stronę

Opublikowano

... i jak by nie było to do pracy mam 74 kilometry w jedną stronę

jaj sobie robisz? :decayed: albo zarabiasz jak prezes :gwizdanie:

Opublikowano

Zdecydowanie zamienić. Przy 344HP w końcu to auto pojedzie :decayed:

O ile ma te 344 konie....

Opublikowano

Zdecydowanie zamienić. Przy 344HP w końcu to auto pojedzie :decayed:

O ile ma te 344 konie....

Pewnie nie ale w końcu jest zapas mocy aby bujnąć te dodatkowe 200kg :decayed:

Opublikowano

właśnie myślę tylko szkoda troszke mi mojego bo doinwestowałem troszkę i jak by nie było to do pracy mam 74 kilometry w jedną stronę

to masz minimalnie 15l paliwa na sam dojazd do pracy i spowrotem,x 5 tj 75l na tydzien tj 5.40zl x 75l = 405 zl x 4 tygodnie tj 1620 zl na sama jazde do pracy.Albo cos grubo pomylilem albo maly szok :thumbdown: S4 fajne ale chyba nie na codzien.Do pracy to male tdi :tongue4:

Opublikowano

właśnie myślę tylko szkoda troszke mi mojego bo doinwestowałem troszkę i jak by nie było to do pracy mam 74 kilometry w jedną stronę

to masz minimalnie 15l paliwa na sam dojazd do pracy i spowrotem,x 5 tj 75l na tydzien tj 5.40zl x 75l = 405 zl x 4 tygodnie tj 1620 zl na sama jazde do pracy.Albo cos grubo pomylilem albo maly szok :thumbdown: S4 fajne ale chyba nie na codzien.Do pracy to male tdi :tongue4:

Nie sposób się nie zgodzić - biorąc pod uwagę przebiegi jakie robisz, paliwo Cię wykończy. V8 nie jest dobrym materiałem na daily car przy naszych średnich, krajowych zarobkach :confused4: Co najwyżej, może być autem weekendowym (jeśli kogoś na to stać :D).

16L to spokojna jazda po mieście. W równie spokojnej trasie spali 11/12L (chociaż to dane dotyczące sedana, Cab ze względu na masę może brać jeszcze ciut więcej).

Opublikowano
  • Autor

kurde wszystko ok tylko się tym przejechałem ............i kurde to jedzie i za sam dźwięk silnika :wallbash: a co do spalania na trasie swoim kręcę 8,4 litra

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:17_________________________________________________a co do samej jazdy oceniam na jakies 300 koni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.