Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

7 lat rehabilitacji ..ze wskazaniem na przyszłość..ściślej ..do końca życia :embarrassed:

O to lipton z barków :decayed: Lepiej nie przemęczaj tego... Bo może być gorzej. A co Ci powiedział lekarz? Możesz ćwiczyć? Bo wiesz czasami warto pochodzić na siłownię nie tylko żeby ćwiczyć :naughty: Wiesz zazwyczaj jak jest siłownia to jest i fitness :gwizdanie: A na fitness przychodzą bardzo sympatyczne i milusio wyposażone :boobs: lasencje :kox: Najgorsze jest to że czasami zamiast ćwiczyć to się 2-3 godziny siedzi i :slina::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał trzeba chodzić na silownie typowo dla facetów a nie jeszcze z jakims fitnessami :) wtedy nie ma problemu z dekoncentracją :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja by mnie nie puściła na fitness :decayed:

Lekarz kazał mi delikatnie ćwiczyć .. i jeszcze raz ćwiczyć .. bo nic innego nie da sie z tym zrobić :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał trzeba chodzić na silownie typowo dla facetów a nie jeszcze z jakims fitnessami :) wtedy nie ma problemu z dekoncentracją :naughty:

eee tam bzdury gadasz :polew: czasami to działa jak motywacja, sił przybywa, taki doping :naughty: Sławku duże solidne firmy takie jak Paco w Lublinie mają w ofercie wszystko co związane z poprawą funkcjonowania człowieka (siłka, fitness, itp. itd.) :win4:

Moja by mnie nie puściła na fitness :decayed:

Ale Ty na siłkę byś chodził a nie na fitness, najwyżej czasami byś pomylił szatnie :polew: Bo bardzo często są obok siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami to działa jak motywacja, sił przybywa, taki doping

Ale mi doping jak " pała Ci furczy jak ruski wentylator" :polew:

Ale Ty na siłkę byś chodził a nie na fitness, najwyżej czasami byś pomylił szatnie :polew: Bo bardzo często są obok siebie

Zartujesz chyba ..na fitness bym pociskał .. wole oglądać spocone kobiety :naughty:..niż spoconych facetów :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja by mnie nie puściła na fitness :decayed:

Lekarz kazał mi delikatnie ćwiczyć .. i jeszcze raz ćwiczyć .. bo nic innego nie da sie z tym zrobić :disgust:

dokladnie problemy ze stawami zalatwia sie miesniami . To samo jest z kregoslupem , nalezy wzmocnic miesnie plecow zeby odciazyc kregoslup .

Co do odzywek to silka silka silka dobre odzywianie i uzupelnianie diety o odzywki to wsyzstko co mozesz zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi doping jak " pała Ci furczy jak ruski wentylator" :polew:

:polew: dlatego trzeba nad tym panować :naughty:

Zartujesz chyba ..na fitness bym pociskał .. wole oglądać spocone kobiety :naughty:..niż spoconych facetów :sick3:

A tu się zgadzam, tylko że na fitnessie to Ty zgubisz kilka kg. a nie zyskasz :tongue4: Na siłkę też czasami wpadną ze 2-3 sympatyczne kobitki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się zgadzam, tylko że na fitnessie to Ty zgubisz kilka kg. a nie zyskasz

Zyskać też można dużo .. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.animalpak.pl/ masz lekture na pare wieczorow ja korzystalem z tego przed kontuzja i polecam masz rozne treningi i peno innych pierdółek ale tak jak inni mowia dobrze zjesc i jakis trening do tego , nie wystarczy duzo chleba bo w chlebie za duzo mąki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć Panowie, że jeszcze młodzi jesteście - waga przyjdzie z wiekiem :>

Jak miałem 21 lat to wyglądałem jak Nowak, mniej więcej (reszty nie widziałem) - waga chyba 67 kg przy 180cm wzrostu.

Jednak już w wieku 23-27 lat waga sobie skoczyła na 76-77 samoistnie - skoczyła tylko w brzuszek, co nie było fajne.

Na szczęście teraz waże ok. 72 kg i jest zajeb... - zaoszczędziłem na spodniach (bo wyciągnąłem stare) i dzięki temu Audi zostało posadzone -35/-35 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raguś, nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo już od kilku minut chce mi się spać, ale powiem Ci tylko, że KARWA CHŁOPIE, przecież dobrze wyglądasz, zaufaj mi. Ja kiedyś też bardzo chciałem przytyć, no i przytyłem, tzn. wywaliło mi brzuch, z którym nie mogę sobie teraz poradzić. Od miesiąca chodzę na siłownie, żeby spalić to wszystko i coraz częściej zastanawiam się czy dobrze robię, że jem wieczorem, a uwielbiam jeść wieczorami - szczególnie na spotach. :decayed:

Raguś, zaufaj mi - nie wiem co tam kobita Ci mówi, ale jak chłop gada, że dobrze wyglądasz to tak jest. Nic na siłę, samo przyjdzie niespodziewanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze chciałem przytuć jak byłem młody. W szkole średniej przy wzroście 176cm ważyłem 57kg ale wtedy dużo biegałem,grałem w piłkę,kosza. Od kiedy zacząłem ćwiczyć na siłowni moja waga cały czas idzie powoli do góry. Dziś po kilkunastu latach ważę przy tym samym wzroście 93kg ale nie jestem z tego do końca zadowolony ze względu na duży brzuch. Gdyby ubyło z brzucha 20cm wyglądałbym zarąbiście. Muszę do swoich treningów wprowadzić jakieś ćwiczenia areobowe, bo do tej pory cały czas tylko siła i masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha kotleta odswierzyles ;p

ale ciekawe ;> przytyles ? [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 15:55_________________________________________________odrazu jak cos polece wam fajny sklep

warto brac jesli sa promocje ... bez promocji ceny srednie

www.fitshop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES uwierz mi ze ...kulutrysci ktorzy chca zrzucic brzuch wcale nie robia duzo aerobow... niektorzy prawie wcale :naughty: :naughty: - co bylo dla mnie niezlym szokiem po rozmowie z kumplami ...

Nie mowie zeby sie koksowac - bo sa i tacy co napier** na efedrynie kawie moczopednych srodkach i termogenikach :polew: :polew: . Ale dobra dieta zalatwia prawie wszsytko . Ja w okresie zimowym i wczesno wiosennym zawsze jestem troszke grubszy w okolicach bambera, to chyba normalne. Przy 178/9 waze 87-90 kg (mam plaski brzuch) , kiedys wazylem 75kg ale silka zrobila swoje :wink4: .

Nie ma jedzenia na NOC jak ktos chce zrzucic brzuchacza !! co to za pomysl wogole ? :) ... Dobre sniadanie, dobry obiad (nie napychac sie) przekaski w ciagu dnia zeby jesc 5razy dziennie a mniej i nie jesc na noc. Pic wode , nie jesc gowna z MCD i pizz i da rade zrzucic sadlo.

p.s. acha panowie tak na wszelki wypadek zapomnijcie o pasach typu tele zakupy MANGO :polew: :polew: ktore to niby spalaja tluszcz miejscowo ... nie ma czegos takiego jak miejscowa termogeneza z tego co wiem i z tego co doswiadczylem ... mozna spalic tkanke tluszczowa na calym ciele ale nie w konkretnym PUNKCIE !!!

p.s. tez dobrze odgrzalem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.kfd.pl - też niezłe ceny, szczególnie dla warszawiaków, można w ten sam dzien odebrać na miejscu :good:

Ja się wziąłem w końcu.. Mam już za sobą miesiące trenigu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego trzeba zaczac ze kulturysci nie maja brzuchow ,co to za kluturysta z brzuchem :rolleyes:

co do masy to wszystko zalezy od przemiany materii i czy ktos jest ekto,mezo czy endo.

pasy z mango moga pomagac jezeli sie stosuje diete i przy tym cwiczy...sam mam pas z wibracjami i zawsze go uzywam gdy robie brzuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wziąłem w końcu.. Mam już za sobą miesiące trenigu :kox:

To prawda z dnia na dzień robisz się coraz większym bydlakiem :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...