Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

od tego trzeba zaczac ze kulturysci nie maja brzuchow ,co to za kluturysta z brzuchem :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ilu znasz osoboscie ?? moze tak spytam :> widziales jakiegos na masie w okresie przygotowawczym ??

Jasne przemiana materi jak najbardziej ...ale nie tlumaczcie sie Nia zbyt przesadnie (sam mam nie szczegolna i musze dobrze zadupc* zeby trzymac linie ), bo da sie osiagnac dobry efekt poprostu sie do tego przykladajac.

Pas z wibracjami gdy robisz brzuszki ? ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale mam wieksze doswiadczenie od ciebie w tym temacie na 10000%

juz cos osiagnalem wiec twoje uwagi sa nie na miejscu...

co do ich brzuchow to maja wypierd... bebechy od hcg i tak to wyglada

prawdziwy kulturysta startujacy w zadwodach forme i niski bf trzyma prawie przez caly sezon

moja akutalne wymiary to 192cm 104kg bic 46cm pas 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiekszajac weglodowadny zeby zbudowac sile i mase trzyma niski bf caly sezon ... ?

Nie mowimy tutaj o gosciach z najwyzszej polki w najlepszej formie , tylko o zawodnikach ktorzy przygotwuja sie do zawodow i skoro potrafia z 110 zejsc do 95kg to gdzie ten niski bf ??

Zbudowac mase bez weglowodanow i bialka w odpowiednich proporcjach jest trudno, i tluszcz normalne ze sie pojawia (tu w zaleznosci od rodzaju budowy bardziej lub mniej). Potem sie go pali na zawody(DIETA) odwadnia na maxa organizm i efekty widac (jak dla mnie beznadzieja, ale niektorzy to kochaja).

p.s. znam bylego mistrza Juniorow ktory w zyciu nie robil brzuszkow a mial tak pociety brzuch ze szkoda gadac. i Zadne pasy z wibratorem i zadne aeroby ... W okresie przygotowawczym ma bamber jak dwa moje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale mam wieksze doswiadczenie od ciebie w tym temacie na 10000%

juz cos osiagnalem wiec twoje uwagi sa nie na miejscu...

co do ich brzuchow to maja wypierd... bebechy od hcg i tak to wyglada

prawdziwy kulturysta startujacy w zadwodach forme i niski bf trzyma prawie przez caly sezon

100 % racji jak zobaczylem Roniego Colemana na pokazie i byl rzut kamery od boku to sie przerazilem-brzuch mu odstawal okrutnie :kwasny:

Piotrek98igo mam pytanie do Ciebie moze mi pomozesz

ja mam teraz taka prace ze pracuje w nocy tzn od 21.30 do 5 rano a klade sie spac o 6,wstaje ok 14.30-15,o ktorej godzinie powinienen jesc ostani raz? ja jem w pracy ok 4-4.20 i to przewaznie ryz/kasza/makaron + kurczak,jakies warzywa. jak sie ma odzywianie do pracy w nocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy zawodnik ma rozne priorytety jeden buduje drugi nie...wiec bedzie tyle opini ile co sobie kazdy wymysli.to ten kolega albo ma genetyke boga,albo cie sciemnia...

jeszcze niech powie ze soku nie bierze :decayed:

David odp Ci wieczorem priva bo teraz wychodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz do mnie jakbym w zyciu sztangi nie podnosil :gwizdanie:

Ja wiem co moze dieta i wiem co mozna zrobic dobra dieta ... Wiem to z doswiadczenia i wiem to od ludzi ktorzy zajmuja sie tym profesjolanie albo pol profesjolanie.

Piotrek a teraz na powaznie ... czy Ty uwazasz ze robiac brzuszki palisz tluszcz na brzuchu ? bo jesli tak no to nie wiem czy ztym Twoim doswiadczeniem na 1000% to taka prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz do mnie jakbym w zyciu sztangi nie podnosil :gwizdanie:

Ja wiem co moze dieta i wiem co mozna zrobic dobra dieta ... Wiem to z doswiadczenia i wiem to od ludzi ktorzy zajmuja sie tym profesjolanie albo pol profesjolanie.

Piotrek a teraz na powaznie ... czy Ty uwazasz ze robiac brzuszki palisz tluszcz na brzuchu ? bo jesli tak no to nie wiem czy ztym Twoim doswiadczeniem na 1000% to taka prawda :cool1:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 16:44_________________________________________________ :good:

Nowak w ile lat ?

Panowie to moze kto ma jakie rekordy ( przy jakiej masie ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i radze ze jesli komus naprawde zalezy zeby zmienic swoja sylwetke to bez odzywek dobrej diety i odpowiedniego spania sie nie obejdzie... :)

no i wypadaloby miec jakas wiedze jak pracuja miesnie itd...

a nie jak przyjde na silownie i pytam sie lepka co robisz a on mowi: nie wiem ?

albo co robisz ?

a on: biceps ?

ale co dokladnie wiesz ?

no ... nie ;)

i taka gadka ... a warto wiedziec jak pracuje miesien ze chwytajac hantel w inny sposob niz zawsze np mozemy zrobic inna czesc danego miesnia ;)

ale wiekszosc ludzi to takie bezmozgie maszyny co po prostu machaja hantlami ... odbebnia swoje a potem mowia; eeee chodzilem 2 lata na silke i jakos efektow nie ma ... trzeba sie koksowac.

ale inaczej by bylo gdyby chodzil.. .cwiczyl jak powinien sluchal rad i troche poczytal ;)[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 16:46_________________________________________________mmcv masz daty pod zdjeciami :)

...

na poczatku wazylem niecale 60kg przy wzroscie 176cm

potem 87kg ;) przy tym nie mialem brzucha prawie :)

teraz chce zrobic cegle i zyciowa forme na luty - marzec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie macie swoje jakieś rekordy

np. drązek 50razy a dokładnie wymyki??

lub 50kg na hantel i machanie do góry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cienki silowo ;)

ale moj kolega 85kg wazy a na klatke 230-240kg ( nie pamietam ) ;)

jest wicemistrzem polski w swojej wadze w wyciskaniu na klate ;)[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 16:49_________________________________________________barki za glowa w szczycie sztangą robiłem 110kg +/- :) ( na suwnicy )

biceps w szczycie 30kg hantel na jedna lapke

klatka sie nie chwale ... nie ma tragedii ale nie ma szalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze pierwszy rok albo chociaz jego pol mozna bezproblemu zrobic bez najmniejszej odzywki ... jak zaczynalem cwiczyc w 3ciej klasie liceum (poprzednie 3lata machalem na macie + koszykowka) cwiczac w wakacje na dobrym jedzeniu poszedlem 3cm w rece przez same wakacje . I zrobilem bez grama odzywki w ciagu 2 lat spore postepy . ... Plusy ... rok przerwy w silce (kickboxing) i nie zmizernialem .... Miesnie wypracowane naturalna droga to nie sa napompowane balony.

Ale wiadomo ze po jakims czasie jest stop i trzeba bodzcow takich jak dobre bialko + amino kwasy itp . O koksach nie ma mowy ...koksy sa dla zakopleksionych leni :decayed:

sorry Nowak sa daty . Spore postepy jak na 2 lata rozumiem ze z pomoca stuff'u nie naturalna droga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec jak miał 19 lat był bdb zapaśnikiem

dla niego 50kg na łapę i do góry to pikus

w wieku 16 lat podniósł sam na barkach ciężar 250kg

miał chłop predyspozycje :kox:

nie ćwiczył na siłowni zawodowo , praca w polu i zawodowa praca w kopalni

50razy wymyki na drążku

to sa lata 70 ale uległ poważnemu wypadkowi, bo gdyby nie ten wypadek i miałby zaparcie do siłki to by wyginał podkowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wieku 16 lat podniósł sam na barkach ciężar 250kg

nigdy w to nie uwierze dlatego ze to niewykonalne :)

w martwym ciagu owszem ... ale i tak watpie zeby 250kg podniesc w martwym ciagu w wieku 16lat

zobacz jakie ciezary podnosza strongmani na barki

;)

http://bb.suple.net/sterydy/a/13868/ronnie_coleman <-- ronnie coleman 143kg na barki ( silowy rekord swiata )[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:01_________________________________________________

:hi:

Nowak jakie suplementy bierzesz, że tak zapytam?

w tej chwili od 11 dni:

multipack36 firmy trec

bcaa firmy trec

hmb firmy olimp

glutamina firmy olimp

verdin na oslone watraby

geiner mutant mass

bialko ultimate nutrition pro star

massacra firmy olimp

carbo olimp`a

;)

do tego wpierdzielam jak swinia ;)

ostatnie 9dni - 4kg w gore

do tego 0 baletow / duzo spania / olewanie szkoly troche ;p / 0 picia i palenia fajek / 0 cpania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verdin na oslone watraby

o o, dobre, muszę kupić :rolleyes:

Ja właśnie zabieram się za mój FAT.

Próbowałeś Venom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verdin na oslone watraby

o o, dobre, muszę kupić :rolleyes:

Ja właśnie zabieram się za mój FAT.

Próbowałeś Venom?

nie :) szczerze pierwsze slysze ...

ale jesli to oslonka to probowalem

sylicaps ;) byl OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...