Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)


gumis601

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym przedstawić moje wozidło;)

Rok produkcji 2000

Silnik: 1.9 TDI 110KM (AVG)

Kolor: granatowy;)

Wyposażenie bez rewelacji:

- ABS

- 4x AIR BAG

- wspomaganie

- el. szyby x2

- el. lusterka

- 1/2 FISa

- Climatronic

- sprzęt grający nokia+org sub

- Centralny zamek+alarm

- Telefon Nokia;)

- itd...;)

Autko sprowadzone do Polski w maju 2010 roku(Niestery nie posiadam zdjęć po zakupie)

Zaraz w pierwszym tygodniu po zakupie w aucie został wymieniony kompletny rozrząd oraz wszystkie filtry wraz z olejem Castrol 5W/40:

- Pasek Conti rozrządu oraz klimy i wielorowkowy

- Napinacz na rozrząd oraz napinacz paska wielorowkowego Ruville

- Rolka Ruville do klimatyzacji

- Rolka Ruville(sprzęgło) na alternatorze

- pompa wody również Ruville;)

Kilka fotek wnętrza:

a4d324cc4e668598m.jpg 04529ee63f2be5c3m.jpg 2d445da0cb885888m.jpg

Autko sprowadzone na zimówkach więc trzeba było kupić felgi, doszły 17" org do Audi A8 i tak przelatałem lato....

Przed zimą wymieniłem świece żarowe NGK aby mieć to z głowy i się nie martwić czy zapali czy nie;)

Po zakupie do wymiany miałem przednie klocki więc wymieniłem wraz z tarczami oraz z tyłu nowe klocki aby mieć spokój na dłuższy czas;)

Przez zime paliło przy -23 bez najmniejszych problemów więc dostało kilka drobnych nagród;)

Chip:)

8ae0f0a72b40c2c5m.jpg

Doszło sportowe zawieszenie oraz felgi 18" 8,5J 225/40:) Również org z A8

0531dbd6d5722e3fm.jpg

26f71ec7d6c0ec1em.jpg4aaf08f270f1718am.jpgfcfcef6a70465f5am.jpg3f46708482c611bfm.jpg9cbfff645275111bm.jpg834b64ca6d58a4b5m.jpg2de065f013628781m.jpgbc909040fea08d0em.jpg

Modyfikacje:

- chip na 140KM

- chromowane ramki zegarów

- katalizator OUT;)

- xenon HID 4300( prawie rok czasu się sprawuje się bdb[odpukać] świeci na biało nie przyciąga policji;)

- wypolerowana dwururka;)

- radio+wzmak+sub

- podświetlana gałka zmiany biegów

Plany:

- Chip na 170-180(wtryski leżą jeszcze FMIC i turbo;)

- kierownica od S4;)

- przyciemnienienie lekko wszystkich szyb ??

- podłokietnik

- może jakieś spryski lamp

- dystanse na tył;) już są;)

- rozpórka

- zderzaki od S4 :D

- chromowe obwódki szyb oraz może relingi?;)

- może ściągnięcie emblematów z tylnej klapy:)

- jestem fanatykiem Car-Audio więc zagoszczą jakieś 16 z przodu oraz panele;)

Mile widzianie jakieś propozycje oraz czekam na wasze opinie;)

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :good:, felga daje rade, choć na sedanie lepsza robote robiła może dlatego ze biała :gwizdanie: plany grube :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi zawsze za mną chodziły i zawsze mi się podobały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba Słuszna felga zawsze oglądałem sie za autami na tym kole. Jak założysz zderzaki bedzie całkiem kąsacz. Kolego napisałeś katalizator out czy to daje coś mocy czy wsadziłeś strumiennice zamiast i czy nie śmierdzi spalinami stojąc na światłach itp. chciałbym sie dowiedzieć bo też sie zastanawiam Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobuje mnie się :decayed:

Też miałem ochotę na tą felgę, ale przy moim kolorze i za małej glebie nie byłoby efektu.

Oznaczenia z klapy ściągaj, nie czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda się powoli robi więc będe polerował całe auto a przed tym ściągne emblematy;) Co do katalizatora to wywaliłem go i wstawiłem po prostu rure przelotową i tyle;) Napewno może kopcić troszke a raczej przepalać z rur/tłumików osad i tyle:) Ja jechałem akurat na chipa i przegoniłem autostradą ale na miejscu po 1 hamowaniu troche jeszcze puścił z rur a po 2 już nie:) Co do różnic to hmm napewno będzie słychać fajny świst turbiny no i wydaje mi się minimalnie inna reakcja tak jak by żywszy się stał ale to może moja taka samoocena. Wiele ludzi twierdzi, że jak mi seria dała 116 KM to może być własnie zasługa tego, że nie ma katalizatora jest po prostu przelot... Dużo ludzi poleca taki zabieg;)

Odp do jozek726 - może nie robi ta felga roboty ze względu na małą glebe?;) Zbyt wysoko stoi;/ Musiałbym gwint założyć aby niżej opuścić...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna fela ale jakoś nie robi roboty tu :mysli: :mysli:

Co Ty gadasz :shocked: Felga jest przez@jebista, zawsze mi się podobała :good:

Ładne autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne auto! ;] Pozytywne plany. Przy tym zderzaku miałem ubaw, ale działaj ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz zawias w niej bo myślałem że masz gwint?

tą gałkę mogłeś inną wsadzić :decayed:

z jakieś -60 pewnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny właściwy kolor ;) Szerokich i prostych dróg życzę.

i nie dziurawych prosze;) [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 15:30_________________________________________________

jaki masz zawias w niej bo myślałem że masz gwint?

tą gałkę mogłeś inną wsadzić :decayed:

Zawieszenie to w sumie nie wiem nawet;) Ważne, że jest w miare nisko :D;) Gwint to chyba w planach będzie aby ten opuścić no chyba, że coś inngo wymyśle. Z przodu i tak przy 225/40 nieraz mi przytrze przy skręcie;/

Gałke zamawiałem z logo Audi ale przyszła z napisem. Pisałem do Pana aby wymienił gdyż nie taką dostałem ale cisza była przez długi czas więc ją wsadziłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna felga, mało ich na naszych drogach a prezentuje się zacnie, fajne autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...