Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak wyglądają przyrosty w 2,5 tdi AKE - 180 kucy bazowo? Bo tutaj przyrost do ok 200 nie jest tak spektakularny jak ze 150/163KM. Jest szansa podciągnąć samym programem do ok 220-230? To już byłoby COŚ... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Gratuluję Witkowi, ale boję się aby następny temat nie nazywał się identycznie i odnosił się do fizycznego padu pompy , które jak wiemy do najmocniejszych nie należą.

Szczere gratulacje. :th:

Opublikowano

A jak wyglądają przyrosty w 2,5 tdi AKE - 180 kucy bazowo? Bo tutaj przyrost do ok 200 nie jest tak spektakularny jak ze 150/163KM. Jest szansa podciągnąć samym programem do ok 220-230? To już byłoby COŚ... :kox: :kox: :kox:

jak nie spektakularny ? A zanim Rogal rozkminił temat tej pompy to jaki miałeś przyrost ? :naughty:

Opublikowano

Gratuluję Witkowi, ale boję się aby następny temat nie nazywał się identycznie i odnosił się do fizycznego padu pompy , które jak wiemy do najmocniejszych nie należą.

Szczere gratulacje. :th:

To bylo pierwsze co mi przyszlo na mysl ,jak przeczytalem temat. Hehe. Miejmy nadzieje,ze sie mylisz,bo jak pompa kosztuje, tak jak czesci do 2.5 TDI to omg! :przebiegly:

Opublikowano

Faktycznie nazwa wątku dwu znaczna :D

Panowie nie jest tak kolorowo jak Pisze Poziek, oczywiście udało się zrobić krók w przód ale nadal są pewne ograniczenia, mianowicie...

Nowe 2.5 TDi V6 czyli te z silnikami zaczynającymi się na literkę B.. mają nowszy system sterowania układu wtryskowego i inne pompy wtryskowe (to wiemy) - w przeciwieństwie do tych pierwszych poczciwych na A..

Nowsze mają pompy trzy tłoczkowe (czyli są 1/3 wydajniejsze) ale żeby nie było tak pięknie jest wtrysk dwu fazowy a wiec pompy wykonują dwa razy tyle roboty na cykl pracy niż w starszych (wydajność pompy trzeba podzielić na pół).

W silnikach są przyrosty i będą ale jak wiadomo pompy, wałki ect. starzeją się przez co finalnie silnik ma mniejsze możliwości i podatność na tuning - przyrost.

Jest opcja aby przebudować skomplikowaną elektronikę pompy wtryskowej VP44 na prostszą ale to wymaga auta do testów.

Jest na forum nowy user Aligator z Katowic który napomknął ostatnio, że Włoska firma Fratelli Bosio produkująca końcówki wtrysków (sportowe) myśli nad zrobieniem wydajniejszych właśnie do 2.5 TDi V6. Myślę, że takie większe o 15-20 % były by super sprawa do większości Waszych aut (przy zastosowaniu lepszego turbo i wydajniejszego coolera w przypadku A4 i passata).

Pozdrawiam

Opublikowano

Wlasciwie o jaka blokade tej pompy chodzilo?

Opublikowano

Nowe 2.5 TDi V6 czyli te z silnikami zaczynającymi się na literkę B.. mają nowszy system sterowania układu wtryskowego i inne pompy wtryskowe (to wiemy) - w przeciwieństwie do tych pierwszych poczciwych na A..

Witek, a jak to sie ma do AKE z konca produkcji (2003) ?

Opublikowano

Błagam zmieńcie ten temat bo zle się kojarzy :thumbdown:

Opublikowano

no to poczekamy na wersje przynajmniej beta 2 projektu i jakieś szacunkowe tabele przyrostów :dance:

Opublikowano

Jest na forum nowy user Aligator z Katowic który napomknął ostatnio, że Włoska firma Fratelli Bosio produkująca końcówki wtrysków (sportowe) myśli nad zrobieniem wydajniejszych właśnie do 2.5 TDi V6. Myślę, że takie większe o 15-20 % były by super sprawa do większości Waszych aut (przy zastosowaniu lepszego turbo i wydajniejszego coolera w przypadku A4 i passata).

Zgadza się, podczas mojej wizyty we Włoszech rozmawialiśmy o wtryskach do 2.5TDI i najprawdopodobniej w lutym będę miał jakiś komplet na testy. Jeżeli któryś użytkownik jest chętny na testy to proszę o PW wraz z kodem silnika i aktualnymi modami.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakieś nowe wieści z frontu walki z silnikami 180 KM na "Be"? ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy coś się ruszyło w kwestii większych wtrysków? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu widzę ciśnienei na większa moc... :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

cuber turbo zmienia na wieksze wiadro, to co myslales... :naughty:

Opublikowano

Trzeniu widzę ciśnienei na większa moc... :gwizdanie: :kox::naughty:

no bo wkurza mnie że wygrywasz ze mną o jedną długość :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu widzę ciśnienei na większa moc... :gwizdanie: :kox::naughty:

no bo wkurza mnie że wygrywasz ze mną o jedną długość :naughty::decayed:

długośc czego ?? :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek

długośc czego ?? naughty naughty

pociągu towarowego z węglem ze Ślunska :polew: EOT

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no i dalej cisza :przebiegly:

ale to nic :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 13:50 _________________________________________________coś wiadomo o tych wtryskach? temat wygasł? a taki był szum jak powstał ...

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ponawiam pytanko bedzie cos z tego ?

Opublikowano

Jak tylko pojawi się jakiś konkret co do programu i wtrysków, to chyba zacznę szukać manualnej skrzynki :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.