Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potwierdzam, pasuje z b5

Opublikowano

Witam wszystkich w temacie Swapa multitronika na Manuala 6biegowego FUB GDŻ

1.co i na jakim kanale muse przekodować proszę o konktetne cyfry i kanały mistrzem w tym nie jestem:)

2.gdzie trzeba wpiac kabel z czujnika sprzegła ?

3.czy czujnik z pedału hamulca musze wymienic na inny? Proszę o pomoc

Opublikowano

Siemanko zamiezam przelozyc skrzynie z multi na manual i nie wiem jaka skrzynie czy 5 czy moze 6 silnik 3.0 asn rok 2001 co polecacie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakoś nikt nie ma czasu aby pomóc ostatnio.

Ogólnie ja przekładałem quattro i mam 6 z bex i jest chyba krótsza niż 5. Przy 120km/h na oponach 235/45/17 mam 3200 obrotów.

Edytowane przez Paolo1988

Opublikowano

Siemanko zamiezam przelozyc skrzynie z multi na manual i nie wiem jaka skrzynie czy 5 czy moze 6 silnik 3.0 asn rok 2001 co polecacie

tez sie podepnę pod pytanie, choć o mnie już auto w warsztacie i będzie zmiana z multi na manuał 6 biegów z silnika 3,2 FSI A4 B7, miałem wybór 5 lub droższa wersja 6 biegów, Ktoś ma jakieś spostrzeżenia/ uwagi?

Ktoś ma dane przełożeń obu skrzyń?

Dobra 3.0 a4 b6 mam\

» Skrzynia manualna / automatyczna »

Bieg 1 3.500 / 2.444 »

Bieg 2 1.944 / 1.425 »

Bieg 3 1.360 / 0.981 »

Bieg 4 1.034 / 0.755 »

Bieg 5 0.844 / 0.547 »

Bieg 6 --- / 0.385 »

Wsteczny 3.444 / 2.400 »

Główne 3.750 / 5.297

ktoś ma do a4 b7 3,2 fsi ??

Edytowane przez kt65c453

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie do mara4 czy po twoim swapie działa tempomat?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Proszę o informację gdzie należy podpiąć czujnik sprzęgła po przełożeniu multitronica na manual. Silnik 2.0 ALT, rocznik 2002.

Z góry dziękuję

Opublikowano

Witam, czy do mojego bfb podejdzie skrzynia gdt?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko,

Przymierzam się do swap-u, A4 B6 1,9 TDi 130 km silnik AVF skrzynia GJA, potrzebuję wszystkich gratów i namiaru na dobrego speca z okolic Świdnicy, Wrocławia.

Pozdrawiam

Edytowane przez vgb1

Opublikowano

Panowie czy skrzynia z 1.8 adr ( a4 b5) podejdzie na podmianke do 1.8t bfb? Mam akurat taką na stanie a chcę przelożyć multitronik.

Opublikowano

Nie, inne mocowania

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam , wszystkich forumowiczów . Ślę do was następujące pytanie . Czy posiada ktoś namiary na warsztat zajmujący się przekładką skrzyni na manuala w okolicach Górnego Śląska,ponieważ moje audi zjadło już 2 skrzynię :) ?

Edytowane przez michalwit95

Opublikowano

Znam specjalistę który Ci to zrobi porządnie i zapomnisz o skrzyni, ja u niego robiłem i warto czasem zrobić parę km a mieć porządnie, jak coś wal na pw

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Tak czytam i zaczynam sie zastanawiac czy nie bedzie problemow zw swapem na manual w moim przypadku:

Audi a4 b6 1.8T 163KM.... produkcja 11.2002r. zarejstrowana w 2003r.

Wymienia sie tylko sam sterownik silnika na ten od manuala i wtedy da rade zakodowac predkosciomierz zeby wszystko działało???

Posiadam rowniez tempomat i pewnie tez bede miał z tym problem???

Ogolnie jezeli ktos robił juz taka przekładke w wersji z 2002r chciałbym zeby mi nakreslił z czym bede miał problemy i jak je naprawic....

Z góry dziekuje :)

Opublikowano

Komputera silnika nie zmieniasz, prędkościomierz bierze sygnał z ABS, jeżeli ty chcesz się tym zająć to raczej to komuś zlec bo wyjdzie cie to drożej , mimo że przy aucie robie wszystko sam, to zmianę skrzyni zleciłem,

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kt65c453

Opublikowano

2002 rok bierze że skrzyni, kilka wątków temu wyjaśniłem sprawe

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja zobaczyłem 2003, mój błąd nie przeczytałem uważnie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No i juz po zmianie.... miało byc Q ale nie starczyło nerwów, sił i PLN

Jest manual 6 biegów... predkosc pokazuje, pdc tył działa, tempomat tez błedów nie ma.... no i najwazniejsze wreszcie sie odpycha jak na 163KM

Opublikowano

Wie ktoś może gdzie skupują uszkodzone skrzynie multi.

Opublikowano

Panowie, czy ktoś orientuje jaki byłby koszt swapa z multi na manual 5b wraz z częściami i robocizna oraz jaki koszt swapa z oski na quattro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.