Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bodykit TTS zainstalowany prawie w całości.

- zderzak przód z grillem

- progi

Pozostał zderzak tylni. Instalacja nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu po modyfikacji wydechu.

Lakiernik spisał się na medal. Kolor świetnie dobrany. Dla ciekawego efektu przednia lotka poszła w kolor lusterek (alu matt). Dzięki mystic.pl za podanie kodu tego lakieru.

IMG_1485.jpg

IMG_1488.jpg

IMG_1492.jpg

do usług :hi: ale kosa z przodu, w przenośni i w realu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Felgi bezwzglednie do wymiany... szkoda bedzie zarwac gdzies ta dokladka :decayed:

Nie jest tak źle. Na fotkach wygląda nisko ale pod lotką jest prawie 18 cm prześwitu.

Opublikowano

Jest coraz lepiej :good:

Opublikowano

miodzio :notworthy:

Opublikowano

Koło do zmiany i będzie pięknie :kox:

Opublikowano

Zawsze tak gadasz jak nie umiesz nazwać koloru :decayed:

Napisz po prostu - Te Czerwone fotele miażdzą suty i nie wymyślaj :naughty::decayed:

Dobra masz mnie.. nigdy nie odróżniałem kolorów bo to jeden c**j..i tak wszystkie są szare :decayed:

Co do auta.. to powoli robi się niezłe porno super aggressive TT :naughty: :naughty:

Opublikowano

wyglada supoer , ale faktycznie kola do natychmiastowej wymiany

Opublikowano

wyglada supoer , ale faktycznie kola do natychmiastowej wymiany

ja mogę je chętnie przejąć :) za pół darmo... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

malik teraz są takie lampki w podsufitce :

P27537806.jpg

Opublikowano

co z wydechem modzisz :mysli:

Opublikowano

Pełny przelot z kwasówki 3.0 :kox: :kox:

:bag:

Opublikowano

masz gust :good:

lux że automat. szkoda że ośka

Opublikowano

wyglada b.ladnie :good:

gdzie malowales?

uzbieralo mi sie troche gratow do malowania i czas powoli zaczac myslec o ich pomalowaniu...

Opublikowano
  • Autor

wyglada b.ladnie :good:

gdzie malowales?

uzbieralo mi sie troche gratow do malowania i czas powoli zaczac myslec o ich pomalowaniu...

Mam dobrego lakiernika w Starych Babicach. Tani nie jest ale za to solidny. Za element bierze od 400 do 600 zl. Zalezy jak duzy element, ile trzeba rezac i jaki lakier

+48 502 271 334

Powolaj sie na a4-klub to pewnie cos utargujesz :wink4:

Opublikowano

ceny iscie warszawskie :decayed: w galicji robia za polowe tego :decayed:

Opublikowano

ceny iscie warszawskie :decayed: w galicji robia za polowe tego :decayed:

Hehe, no ja znam goscia co i za 100pln pomaluje ale tylko "na gielde". Z lakierowaniem to doszedlem do wniosku ze cena raczej zawsze wiaze sie z jakoscia.

Turdzi: Du får det du betaler for :D

Opublikowano

stolica , to wszystko dwa razy drozsze :wink4:

Opublikowano

wyglada b.ladnie :good:

gdzie malowales?

uzbieralo mi sie troche gratow do malowania i czas powoli zaczac myslec o ich pomalowaniu...

dzięki :good:

Mam dobrego lakiernika w Starych Babicach. Tani nie jest ale za to solidny. Za element bierze od 400 do 600 zl. Zalezy jak duzy element, ile trzeba rezac i jaki lakier

+48 502 271 334

Powolaj sie na a4-klub to pewnie cos utargujesz :wink4:

dzieki :good:

co do cen, to chyba zbliżone do cen w ASO, czy nie?

Zgadzam sie z Makki - jakość=cena, no może nie zawsze ale w 90% tak wlasnie jest.

Zawsze mozna to zrobic samemu i wyjdize najtaniej. Pytanie tylko o efekt i sens takiego malowania :wink4:

Opublikowano

w Bydgoszczy za element lakiernicy biorą 200-400 zł :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.