Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: czyli ze co ?? :D jakis :sex: na tylnej kanapie ?? :decayed::naughty::wink4:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no podobno o cos sie klocilismy i cos spiewac chcielismy ale byl taki belkot ze nikt nie wie3dzial o co chodzi :przebiegly:

Opublikowano

Spocik naprawdę bardzo udany :naughty: wrzućcie tą fotke z odpalaniem B5/B7 na kable :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spocik naprawdę bardzo udany :naughty: wrzućcie tą fotke z odpalaniem B5/B7 na kable :polew: :polew: :polew:

+ przedluzka z klucza :polew:
Opublikowano

jak lizal rece zeby prad przeszedl :polew:

Opublikowano

Kraków dziękuje MIASTU Łódź za spota

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

super zabawa, towarzystwo extra,tym co byli wielkie dzięki a Ci co nie byli niech żałują :cool1:

dotarliśmy do domu godzine temu :evil:

Opublikowano

właśnie o tą przedłużkę chodzi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No co...Odpalił? Odpalił :> Polak potrafi :decayed: Seba - jak Twój "kierowca"? :drunk:

Opublikowano

No co...Odpalił? Odpalił :> Polak potrafi :decayed: Seba - jak Twój "kierowca"? :drunk:

Nie miał wyjścia :naughty:

Opublikowano

nie no Ana my dziekujemy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: hello :)[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:19_________________________________________________

no widzę że było grubo :kox:

DJ respect, nie widzialam ze z Ciebie taka artystyczna dusza :naughty:

mogę tylko żałować że mnie nie było :confused4:

Basia dołaczam do Ciebie w żalach, jak my byłysmy to wszyscy ę, ą pełna kultura... :chytry:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:22_________________________________________________

Witam :hi:

Jak tam wrażenia po spociku? :naughty:

Przy okazji mam pytanie w kwestii formalnej:

Do kogo mogę się zgłosić po naklejki z "LDZ Banda" i gołąbkiem? :D

Ramki już zamówiłem u @jarko :rolleyes:

Szkoda ze nie powiedziales, mam jedną wolną..

Opublikowano

Dziękuję za spocik:)))))super fajnie:)))parę minut uleciało mi z pamięci:))))hehe na szczęście miałem pilota,który

może mi przypomnieć szczegóły:)))))jeszcze raz pozdrawiam:))))))

Opublikowano

siemanko :hi:

znowu poniedziałek :sick3: :sick3:

Kimi ja mam dwie naklejeczki "z gołąbkami" :polew: jak chcesz to mogę ci podrzucić.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:siema:

jestem, jestem,

nie pływaliśmy :tongue4: brak strojów :decayed:

w niedziele od 9 urzędowałem w kieleckim a od 18 troszke zniszczyłem się ze szwagrem :naughty:

Tomi nie pamiętasz jak prawie godzine gaworzyśmy pod moją chatka :mysli:

Opublikowano
:hi: Bry
Opublikowano

Magduś wymieniałaś już rozrząd w swoim dyliżansie :gwizdanie:

Opublikowano

Magduś wymieniałaś już rozrząd w swoim dyliżansie :gwizdanie:

Już daaawno :) jeszcze na nim jeżdżę, bo nie czas na nowy. A co? nie mów, że się znasz na 2,5 TDI i wymienisz heheh

Opublikowano

ja się nie znam, tylko potrzebuje kogoś dobrego do wymiany w 2,5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.