Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema Chriss :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega frugodh się tym zajmuje :wink4:

thx :D

Opublikowano

jasny f*ck...jaki nudny wykład...Co ja tu robie :mysli: chyba zdjecia z grilla pooglądam

Opublikowano
  • Autor

jasny f*ck...jaki nudny wykład...Co ja tu robie :mysli: chyba zdjecia z grilla pooglądam

siema

a ja obstawialem ze znowu nie masz prundu :P

Opublikowano

Tak się zapytam może ktoś słyszał o jakiejś pracy dla młodej i ambitnej osoby :D Bo muszę się wyrwać z tej firmy w której w tej chwili jestem :D Bo nic dobrego mnie tu już nie spotka :D

Opublikowano

skad ja to kuzwa znam

Opublikowano

skad ja to kuzwa znam

czyżby u ciebie też już firma powoli plajtowała ??

Opublikowano

nie ja :sick3: otoczeniem w firmie do plajty nam daleko

Opublikowano

Ja też mam wyjebany egr i tak jest :kox:

Opublikowano

a ja dzisiaj caly dzien w robocie w aucie spalem :P

Opublikowano

Ja to na tą firme mam wyje... Nie personalizuje się z nią w żaden sposób. Od 9 do 17 i nara. Robię swoje i mam resztę gdzieś ale to ze względu na podejście właścicieli bo zero zaufania wszystko musi samemu sprawdzić i każdą rzecz musi dotknąć polizać i nie powiem co jeszcze :kox: :kox: a najgorsze to jest to że nie postępuje fer jeśli chodzi o wynagrodzenie czy chorobę

Opublikowano

czy pracujemy w tej samej firmie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ja zgadzam sie w 100 procentach i pamietaj wlascicie ma zawsze racje nawet jak powtarza to co Ty mówisz to prawdą jest to dopiero po jego wypowiedzeniu ja od 7 do 15 i dalej to nie odbieram telefonów ani nic nawet telefon firmowy od kilku miesięcy rozladowany jest:D

Ma ktoś moze możliwość skąbinowania tunelu bass reflex ? bo na allegro z łodzi nie ma a sam tunel to 3 złote kosztuje ale jak sie przesyłke doliczy to lipa :P

http://allegro.pl/skrzynia-basowa-sony-z-glosnikiem-do-negocjacji-i1543763881.html

jakby ktoś chciał zakupić odemnie skrzynke i glosnik to zapraszam :D

Opublikowano

wycinaj tą dziurę w tej skrzyni jak Ci mówiłem, od razu będzie inne granie :good:

Opublikowano

no ale cieżko jest ten tunel znaleźć na allegro w wojewódzwie łódzkim tego nie ma nigdzie no chyba że macie jakieś znajomości :P

Opublikowano

przejscie w podziemu na fabrycznym ?[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 17:12_________________________________________________chyba ze od razu gielda elektroniczna

Opublikowano

no ale cieżko jest ten tunel znaleźć na allegro w wojewódzwie łódzkim tego nie ma nigdzie no chyba że macie jakieś znajomości :P

jaki tunel? :mysli: chodzi Ci o tą srebrną nakładkę którą mam u siebie?

zapodaj linka z allegro jak to wygląda

Opublikowano

a nie chodzi o rurke zakonczona siatka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.