Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny ale widzialem fajniejsze na 1 din hehe poluje na takie z wysuwany wyswietlaczem bo na takim malym jak ja mam to pupa:D

tak? to się podziel jak cos znajdziesz fajnego, chociaż po ostatnim wybiciu mi szyby i kradzieży to w sumie nie wiem czy jest sens coś "fajnego" kupować w lepszym standardzie niż z Biedronki[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:11_________________________________________________

dobry :hi:

:hi: bry żonkosiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna na strzezony:P albo poprostu zdejmowac czolowke:D chociaz w tych z wysuwanymi to raczej nie ma takie opcji:D

Jak znajde to sie podziele ale jako biedny student musze najpierw miec fundusze na taki zakup hehe:D

zdjęłam przecież czołówkę i ukryłam w schowku :confused4: ale navi nie gwizdneli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę z innej beczki :naughty:

Potrzebuje jakiś prosty ruter WiFi do podziału łącza kablowego zakończonego kablem ethernet (RJ45),( internet z kablówki)

może u kogoś leży gdzieś takie urządzonko w komórce albo w starym pudle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciwszy od rudego... co Rudy ma fajnego? Hmm....niektóre oryginalne części w lepszych cenach, niż ASO, np rozrząd do 1.9 PD za 570 zł (wszystko ori - pasek,napinasz, rolka,pompa wody). Na dobrych zamiennikach taki rozrząd kosztuje 450 zł. Czasem mnie rudy rozwala - plastiki do szyb elektrycznych w passacie - po 40 zł sztuka....ja kupiłem po 17 i i tak uważam, że nie najtaniej. Jeszcze dzisiaj jak pytałem o napinacz dla znajomego, to sprawdził mi cenę i tu cytat: "hmmm...200zł!? Ja nie wiem, kto te ceny ustala, ale zadziwiająco niskie..." Przy mnie stał kolo, co chciał łapę do sprężarki klimatyzacji - cena używki u Rudego? 350 zł :polew: :polew: :polew: Ogólnie koleś ma ceny z kosmosu, ale jednak niektóre rzeczy wychodzą taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton widziany dziś o 16.06 na Włókniarzy :decayed: :decayed: :decayed:

Kimi na razie nic nie świeci :good: ale podejrzewam, że tylko patrzeć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ciepło nie było dzisiaj, i dobrze bo bym na praktykach nie wyrobił :)

jak ktoś będzie sobie szedł po limanowskiego przy mokrej to warto zwrócić uwagę na pięknie wyłożoną kostkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin filtr paliwa nowy ma raptem kilka setek przejechanych, więc odpada. A powiedz mi co jest odpowiedzialne za tak zwane ssanie bo tutaj z rana mi coś wariuje. Poza tym zauważyłem, że na benzynie jak dam jej delikatnie po garach ( na postoju) przy spadaniu z obrotów delikatnie jakby popierdywała w rurę. No i czy nieduży dym z rury na rozgrzanym silniku w taka pogodę jak dzisiaj to coś normalnego (dym idzie z jednej rury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego koloru jest dym ?? :) choc w taka pogode jak widac dym czarny przy dobrym przyjebaniu w kociol to chyba nic zlego :)

chociaz czekaj Ty masz benzynke hmmm to chyba nie za dobrze aczkolwiek ja sie nie znam ja tylko zdjecia robie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dym w benzynie nie wrozy nic dobrego. jakiego koloru dym ?

zrob dokladny przeglad podcisnien !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...