Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

eee pewnie zarnik do wymiany :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

H7 się kończy :polew:

Opublikowano

dopiero założony ale używka, bo nie stać mnie na nowy :polew:

Opublikowano

ja mam gdzieś jeszcze lekko używane H4 efekt zenon :naughty:, tanio puszcze :D

Opublikowano

nie wiem czy podejdzie pod D1S :naughty:

Opublikowano

co nie podejdzie, młotek siekierka taśma kropelka i będzie jak z fabryki

Opublikowano
  • Autor
:polew::decayed::naughty:
Opublikowano

powróciłem;) Czy będę kuł żelazo, to nie wiem, ale już się na jutro ustawiłem po odbiór dowodu i umowy :wink4:

Opublikowano

nie spać.... zwiedzać... :kawa:

Opublikowano

Dj no to weź ją na kawe czy cos :P

Mamy wtorek 4 dzień października do zakończenia pracującego tyg. jeszcze kupa czasu :P

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Spotkaliście się może z mrugającym xenonem w B7? lewy mi gaśnie na 1-2s i zapala sie ponownie, mało tego kumpel ma B7 z tego samego roku i ma to samo, czyżby jakaś wada? VAG nic nie mówi :confused4:

W pierwszej kolejności zamień żarniki lewy na prawy. Masz dwie opcje albo przetwornica albo żarnik, ale wtedy jak zamienisz będziesz miał pewność. A czy przypadkiem nie świeci ten żarnik na inny kolor?

Powitać z rana

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: uuuuu widzę że tu same buhaje :> a sami się postarajcie o taką "stłuczkę" a nie koledze zazdrościcie :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:47_________________________________________________

Dj no to weź ją na kawe czy cos :P

Mamy wtorek 4 dzień października do zakończenia pracującego tyg. jeszcze kupa czasu :P

i kolejny dzień bliżej do ............EMERYTURY :drunk:

Opublikowano
  • Autor

chyba smierci :)

Opublikowano

chyba smierci :)

hehee... dokładnie..... zobaczycie emerytury..... a co do wyborów to jak wygra PO tylko będzie potwierdzeniem, że w tym kraju większość to debile...... wystarczy sobie zobaczyć na ceny paliw 5.55 E98......o innych produktach/towarach nie wspomnę... Tak wiem wiem, że jest kryzys na świecie.... szkoda, że u sąsiadów ceny aż tak nie poszybowały - a to podobno my wychodzimy najlepiej z kryzysu..... Aaaaa i co by się niektórym nie wydawało, że będę głosował na PiS czy jego odłamy - do Jarka nic nie mam.... spoko koleś ale partia to nie jeden człowiek.... w około ma ludzi typu Ziobro, Czarnecki co z Samoobrony uciekł beto....n jeden, Kurski itp populiści co do koryta się pchają....Nom i PiS to socjaliści pełną gębą....a tym kierunkiem rzygam. Amen. ;)

:hi:

Opublikowano
  • Autor

heheh czyli reasumujac nie idziesz na wybory bo nie ma na kogo glosowac :P:decayed:

Opublikowano

:hi:

na wybory trzeba iść :wink4:

chociażby po to by zużyć kartę do głosowania :>

Opublikowano

:hi:

na wybory trzeba iść :wink4:

chociażby po to by zużyć kartę do głosowania :>

a ja pier**le w czapke i nie ide glosowac :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.