Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a kto powiedzial ze lodz spi ??? :D ja nigdy nei spie ja czuwam :D

czesc Aneczko :):hi: :hi: :hi:

bedziesz dzisiaj pod @ ??? :naughty: :naughty: :naughty::evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Misiek :D :D :D

pornodemotywator.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[/center]

Seba rozwaliłeś mnie tak na dzień dobry :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good: :good:

BTW

:hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 07:52_________________________________________________

Ale zacytowałem :kwasny::wallbash:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 07:53_________________________________________________

Panowie tylko zasłonić monitor przed oglądanie żeby nie ubrudzić :tongue4: :tongue4: :tongue4:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 08:13_________________________________________________

No to narka Misiek :hi: troszkę pogadaliśmy ale ja już lecę do roboty :confused4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 08:26_________________________________________________

No OK. trzym tam się :good: do miłego :decayed:

Opublikowano

a kto powiedzial ze lodz spi ??? :D ja nigdy nei spie ja czuwam :D

czesc Aneczko :):hi: :hi: :hi:

bedziesz dzisiaj pod @ ??? :naughty: :naughty: :naughty::evil:

będę...... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:evil: :evil: :evil: :evil: już wiem :wink4:

Opublikowano

ta 4 jakie ma wymiona :sick3:

Opublikowano

ta 4 jakie ma wymiona :sick3:

Bartek przecież to nie jej tylko kupione :polew:

Opublikowano
  • Autor

ooo Misiek tez zaszalal nie ma co :D:good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

DYzWR.jpg

eHoNQ.jpg

wclrR.jpg

:decayed:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Seba :good:

dajesz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

poszlo :> :> :>

:decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: bry :] piątunio mamy! a ha jakby ktoś miał gdzieś albo wiedział że ktoś ma to ja potrzebuję prawa lampę do B6 -przód. U mnie już styki potopione i w zasadzie życie się kończy. Miłego weekenda :] no i wreszcie jakaś fajna ... :banan3: na logosie
Opublikowano

Ta na logo jest ok :good:

Opublikowano
  • Autor

Ta na logo jest ok :good:

ta na logo to Ania aka zlota1977

nooooojest oooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Ta na logo jest ok :good:

najlepsze ma cizemki :polew: :polew: :polew: prezy sie jak by zaraz miala nie wiadomo co robic i w takicj mojzeszakach :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 18:31_________________________________________________

Ta na logo jest ok :good:

ta na logo to Ania aka zlota1977

nooooojest oooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D:evil: :evil: :evil:

o k**wa :embarrassed: :gwizdanie: i tak zdania nie zmienia o cizemach :kox:
Opublikowano

sikaś mała wyszła na tym banerze :mysli:

Opublikowano

wiedziałam że komentarzy sobie nie darujecie :decayed:

to są japonki Tomuś :>

Opublikowano

Ta na logo jest ok :good:

ta na logo to Ania aka zlota1977

nooooojest oooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D:evil: :evil: :evil:

tym bardziej jest :good: :good: :good:
Opublikowano

wiedziałam że komentarzy sobie nie darujecie :decayed:

to są japonki Tomuś :>

:buziak: dla mnie mojzeszki :pociesz::decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 21:29_________________________________________________

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.