Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.sejm.gov.pl/

sejm_gov_pl.png

przepiękne........ :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie dziala ;)

Opublikowano

:>

Opublikowano
  • Autor

heh k**wa najlepiej niech ocenzuruja mowe ze nei bedzie mozna mowic k**wa bo bedzie 500 zl kary c**je k**wa :D[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:10_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/16607/_Zawiera_zawartosc_nowa_akcja_w_Lodzi[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:25_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

kurde nie widzialem tego Misek

:/ lipton ehhh patole k**wa

ja powiedzialem sobie kiedys widze nie wazne czy moj czy nie

lamie paluchy/rece spuszczam wp***dol i dzwonie na paly w sensie w konkretny nr z info ze sie przewrocil...

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:37_________________________________________________po prostu nie toleruje i juz[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:38_________________________________________________jak dozyje do czwartku to mowcie do mnie terminator :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 02:30_________________________________________________ :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Seba rozumiem, że chcesz do czwartku wytrzymać bez snu :decayed::naughty::wink4: :?:

tylko żeby nie skończyło się tak :decayed:

eyes-out.jpg

Opublikowano
  • Autor

hehhe nie no moze cos sie kimne chwile :)

hyhhyhy widzialem ta babeczke w jakims programie tv ;)

na bank to ona poznaje po oczach :D

Opublikowano

ściema;) Witam z uczelni :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

ta slyszalem zobaczymy co wyjdzie z tego

Opublikowano

hehhe nie no moze cos sie kimne chwile :)

a co ty jakis rekord bijesz że sie tak wypluwasz z tego snu ??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

hehhe nie no moze cos sie kimne chwile :)

a co ty jakis rekord bijesz że sie tak wypluwasz z tego snu ??

nie :) malo snu potrzebuje a praca zmusza tez troche do tego :)

siema tomcio

Opublikowano

siema tomcio

:siema: terminator :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

dzisiaj sobie przeglądnołem i takie coś znalazłem :decayed:

328.jpg

339.jpg

Opublikowano

dzisiaj sobie przeglądnołem i takie coś znalazłem :decayed:

328.jpg

339.jpg

ku*** :blink: musze Mariana o molestowanie oskarzyc :polew: :polew: :polew: chyba myslal ze jestem liazczkiem :kox:
Opublikowano

Bartek ma na wszystkich teczki :polew:

Opublikowano

teraz patrze a ja zaliczylem 50000tys odpowiedz w Łódzkim :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.