Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli się nie spodziewał odzewu to znaczy że będzie tylko A4 Klub :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz wszytsko wiem dogadalem z gosciem :naughty: sobota wyglada tak :

Dnia 28 Stycznia chcemy zablokować Autostradę A2 na odcinku Stryków -> Emilia -> Stryków.

Koszt Przejazdu Autostradą w jedną stronę na tym odcinku to 3 złote. Miejsce spotkania: Parking przy Supermarkecie M1 ( Obok Stacji NESTEA ) Data i godzina spotkania: 28.01 godzina 11:30

http://www.facebook.com/events/354152177945735/

Igor Filipczynski 517685034

[email protected]

Opublikowano

Oooo super 11:30 spokojnie się wyrobię.... a my jako A4 możemy zrobić ustawkę pod E.Leclerc ul. Inflancka na parkingu.... i z tego miejsca do M1 będziemy mieli 5min drogi...

Opublikowano
87b8d892d10c4c5e53f7fd1d4657608b.jpeg[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:23_________________________________________________ktory to przyznac sie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Oooo super 11:30 spokojnie się wyrobię.... a my jako A4 możemy zrobić ustawkę pod E.Leclerc ul. Inflancka na parkingu.... i z tego miejsca do M1 będziemy mieli 5min drogi...

wypadało by na 11.00 pod E.Leclerc żeby poczekać na ewentualnych spóźnialskich :confused4: ale mi też pasuje ta godzinka :good: :good:

Opublikowano

87b8d892d10c4c5e53f7fd1d4657608b.jpeg[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:23_________________________________________________ktory to przyznac sie :polew: :polew: :polew:

granatowy avant chyba Chriss albo Wito :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:26_________________________________________________

Oooo super 11:30 spokojnie się wyrobię.... a my jako A4 możemy zrobić ustawkę pod E.Leclerc ul. Inflancka na parkingu.... i z tego miejsca do M1 będziemy mieli 5min drogi...

wypadało by na 11.00 pod E.Leclerc żeby poczekać na ewentualnych spóźnialskich :confused4: ale mi też pasuje ta godzinka :good: :good:

no i gra gitarra :decayed: o 11.oo pod Leclercem :good:
Opublikowano

87b8d892d10c4c5e53f7fd1d4657608b.jpeg[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:23_________________________________________________ktory to przyznac sie :polew: :polew: :polew:

:wstydliwy:

Opublikowano

a co wogole sie z Kimiaszkiem dzieje, nawet z fb zniknal :confused4:

Opublikowano

no walsnie :mysli:

Opublikowano

:hi:to ja tez wpadne na strajk :a4fan: rkwon jak tam moja foteczka brak czasu :)

Opublikowano
  • Autor

:thumbdown::kwasny::embarrassed: ;([br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________widze now icon set

tak sobie mi sie podoba :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli co wygralismy?:D

Moge wpasc na sobotni zlot:D

Dj to ja bede tak jak dzisiaj:D

Wybiera sie ktos jutro kolo 16 do Dja rowniez? :D

Opublikowano

:thumbdown::kwasny::embarrassed: ;([br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________widze now icon set

tak sobie mi sie podoba :gwizdanie:

mi się widzi :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

trzeba sie przyzwyczaic ;)

Opublikowano

Wrociłem :wink4:

jeśli chriss to zapodał to chyba pisał do niego :mysli: :mysli: :mysli:

nie nie pisałem do kolesia chciałem poczekać aby wszyscy zainteresowani określili czy się piszą wtedy miałem zgłosić nas jako grupę A4, ale widzę że Klysek sprawę ogarnął :notworthy:

87b8d892d10c4c5e53f7fd1d4657608b.jpeg[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:23_________________________________________________ktory to przyznac sie :polew: :polew: :polew:

to nie ja :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:53_________________________________________________O Sebek posprzątał nagłówek :decayed: i od razu zrobiło się przyjemniej :good:
Opublikowano

wreszcie nadrobiłem zaległości i przeczytałem spam:) Sobota dla mnie tez pracująca, więc nie pojadę chyba na blokadę, ale na nocy spot zamierzam:)

Opublikowano

wiem wiem;p BTW - ma ktos stare dyski od laptopow? Potrzebuje ze dwie sztuki...

Opublikowano

lodz warszawa lodz 3 godz 40min :)

Opublikowano

13a17d203ee7eab8a0f48de257e5c195,21,1.jpg

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.