Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ta widzialem bezposrednio na profilu :D

hehhehe

cisna cisna w koncu to dzisiaj maja podpisac to k**estwo

Tomek no to Ci powiem ze czas dobry :D

Chriss a no cos tam posprzatalem :)

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 01:26_________________________________________________nie spimy czuwamy :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale USA też podpisali a mieli sie wstrzymac

Opublikowano

niem wiem skąd takie informacje, że USA miało się wstrzymać.... przecież to od nich była inicjatywa ACTA (u nich to było pisane)

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 07:15_________________________________________________http://pl.wikipedia.org/wiki/Anti-Counterfeiting_Trade_Agreement

"Pomysł międzynarodowego porozumienia był rozwijany przez Japonię i Stany Zjednoczone od 2006 roku. Kanada, Unia Europejska oraz Szwajcaria przyłączały się kolejno do rozmów wstępnych w latach 2006 i 2007."

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash::disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

c**je :/

teraz musze zaprzestac sprzedawania paskow dolce gabana z grecji :decayed:

Opublikowano

Panton nie wiem czy mozesz wstawiac linki i cytowac artykuly bez podania autora wiesz podpisalii Acte wiec teraz nawet muzyki w aucie nie mozemy sluchac...

Opublikowano

dzis pogode odawali w rmf - tam gdzie beda chmury...to beda widoczne chmury, gdzie bedzie wialo....da sie odczuc ze wieje :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Co tam jak tam :cool1:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Co tam jak tam :cool1:

:siema: gdzies ty byl jak cie nie bylo :decayed:
Opublikowano

Panton nie wiem czy mozesz wstawiac linki i cytowac artykuly bez podania autora wiesz podpisalii Acte wiec teraz nawet muzyki w aucie nie mozemy sluchac...

zgodnie z ACTA to strona na której publikowane są treści lub materiały, dokumenty do których nie ma prawa powinna być zamknięta... to na "właścicielu" portalu, forum spoczywa odpowiedzialność dbania o "nie naruszanie prawa do własności intelektualnej według postanowień ACTA" :tongue4:

generalnie jeżeli faktycznie ACTA byłaby respektowana (oczywiście powoli to będzie wprowadzone... podobnie jak ceny paliw... o kilka groszy, o kilka groszy, musimy wyrównać stawkę akcyzy zgodnie z prawem UE itp itd) to takie forum jak A4 nie miałoby prawa istnieć ponieważ wykorzystuje tysiące informacji, dokumentów (schematy itp) do których to forum nie ma praw.... :D:naughty::decayed:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Co tam jak tam :cool1:

:siema: gdzies ty byl jak cie nie bylo :decayed:

A cały czas w domu :)

Pracy dużo mam i mało czasu na inne rzeczy :wink4:

Opublikowano

o Kimiasz :P pytalem wczoraj gdzie zaginales :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 09:36_________________________________________________nie bylo pytania

Opublikowano

o Kimiasz :P pytalem wczoraj gdzie zaginales :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 09:36_________________________________________________nie bylo pytania

Widziałem, dzięki za zainteresowanie - po prostu ostatnio nie narzekam na brak zajęć :gwizdanie:

Opublikowano

Pracy dużo mam i mało czasu na inne rzeczy

na barykady jedziesz :polew: :polew: na strykow :gwizdanie:
Opublikowano

Pracy dużo mam i mało czasu na inne rzeczy

na barykady jedziesz :polew: :polew: na strykow :gwizdanie:

A co, Niemcy idą? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie no tylko Tusk rzadzi :polew:

Opublikowano

Tusk ma podobno korzenie niemieckie więc na jedno wychodzi.... :D:D:D:D:D:D

Opublikowano

Tusk ma podobno korzenie niemieckie więc na jedno wychodzi.... :D:D:D:D:D:D

czyli masz Kimi odpowiedz niemcy jednak ida :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.