Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Smolik weź no się naucz wreszcie cytować :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:21_________________________________________________Ja też dziś nie dojadę - znowu mnie troszkę bierze choroba :sick3::smutas::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Smolik weź no się naucz wreszcie cytować :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed:

no dobrze gada :)

Klysiu jak jutro nie ma jak jest ja przynajmniej bede i Dj bedzie i Misiek moze i pewnie ktos jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smolik weź no się naucz wreszcie cytować :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:21_________________________________________________Ja też dziś nie dojadę - znowu mnie troszkę bierze choroba :sick3::smutas::thumbdown:

OKOK teraz :>[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:44_________________________________________________Klys walisz dzis flache :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: chciałbym się dowiedzieć szczegółów na temat dzisiejszego zlotu... ponieważ czas najwyższy zacząć działać... w ogóle chciałbym powrócić do tematu naklejek z logo bo jestem w stanie załatwić dużą ilość w różnych kolorach i dosłownie za grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pannda nie bedzie tylko Miska,Seby i Tomka reszta zajezdza :good:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:17_________________________________________________

witam :hi: chciałbym się dowiedzieć szczegółów na temat dzisiejszego zlotu... ponieważ czas najwyższy zacząć działać... w ogóle chciałbym powrócić do tematu naklejek z logo bo jestem w stanie załatwić dużą ilość w różnych kolorach i dosłownie za grosze...

zajeżdżaj śmiało pogadamy na miejscu :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu się się wyrabia? :kox::hi: :gwizdanie:

kto mnie tu z nikiem skopiował, hę? :mysli::tongue4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ciocie Basie :decayed::siema: co tam jak tam :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:19_________________________________________________

kto mnie tu z nikiem skopiował, hę? :mysli::tongue4: :gwizdanie

jeszcze kolegi nie poznalismy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie tutaj na tym zlocie jakis swierzak z a4 klub. Bo moze i mi sie uda w koncu zajechac. Mam bardzo blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ja będę (w końcu) a wiecie czy to faktycznie będzie mega zlot czy 20-30 aut i tyle w temacie...?

nie mamy zielonego pojęcia :gwizdanie: ale pare klubów z Łodzi i województwa ma podjechać z tego co wiem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie tutaj na tym zlocie jakis swierzak z a4 klub. Bo moze i mi sie uda w koncu zajechac. Mam bardzo blisko :D

no z tego co wiem to bedzie kolega addrenalina i damianmaster pierwszy raz :kox: ale nie bać sie nie gryziemy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...